Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2024

Diskuse

Sdílet

Přidej zprávu

předchozí « » další

Mlynar14.09.2005 10:58:00
Pane Koubek,sledoval jsem dnesni dobre rano.Je velka skoda ze jste se s panem Gomolou neomluvili za mnozstvi nesrovnalosti ktere tato publikace obsahuje.Asi jste radeji mel zustat u toho myti nadobi
Mlynár13.09.2005 09:03:00
Pane Novák , mohu Vás ubezpecit,ze o historii ECCE HOMO a deni kolem vim mozna vic i nez nekteri cinovnici.Ja nechci delat velkeho,ale o fungovani tohoto podniku si myslim sve.Mam dost poznatku i ze zavodu v zahranici.Je pouze s podivem,ze takovy odbornik jako pan Gomola naseka tolik chyb a nikdo z vedeni pred vydanim publikace neudelal korekturu.Cele mi to pripada pouze jako honba za ziskem.V pripade DVD jde v podstate o mesto.Pana Havlicka si vazim a znam jej i osobne,ale rad bych vedel kdo a jake podklady ke scenari mu predal.Ze starych cinovniku,pametniku tam je,bohuzel jiz zemrely pan Sisma.Jeste vsak zije dost pametniku,byvalych rodaku,obcanu Nemecka.Snad by se i zde nasly podklady.Vim ze i Hans Stuck ma po otci nejake dokumenty.Je to jiz mnoho let kdy jsem s nim o ECCE HOMO a jeho otci hovoril.Nevim co myslite tim abych si to prisel vyzkouset.Byl bych rad kdyby jste mi to mohl blize specifikovat.Nevim zda mate Vy co do cineni se zavody,ale doufam ze vite co znamena vyraz "online"Nechapu tedy,proc dva dny po zavodech je zde kolonka online webkamera a online vysledky.To prece jiz neni primo,nebo snad ano?Jinak si muzete byt jist,ze pokud bychbyl mladsi tak bych do "toho" mozna chtel i promluvit.Dnes vsak jiz nemam zajem a jen mne mrzi ze jak vydani knihy tak i DVD stoletemu vyroci moc neprospeli.Jsem zvedav na zitrejsi porad CT Dobre rano kde bude porad o ECCE HOMO. Jinak mi prominte psani,neco mi vypadlo z PC.
Karel Je?ábek12.09.2005 06:00:00
Pane Novák,pan Mlyná? jenom upozornil, a to ve vší slušnosti na nedostatky publikace ke stému výro?í ECCE HOMO.Je vid?t,že je opravdový p?íznivec t?chto závod?.Ostatní,kte?í tento p?ehled cht?li získat z publikace,bohužel získali jenom publikaci,která neodpovídá ani cenou ani významností tohoto výro?í.DVD je kapitola sama o sob?.Po prvním p?ehrání jsem si myslel,že jsem zakoupil jenom n?jaké upoutávací DVD a, že to hlavní teprve p?ijde.Nep?išlo.I p?es tyto nedostatky jsem rád,že mám první samostatnou knihu,která je o závodech do vrchu.
Novák11.09.2005 21:13:00
Pane Mlyná?.Jde vid?t, že jste asi motorový fanda a šílen? tomu asi rozumíte.Tak si to p?ijd?te vyzkoušet Pane " Chytrej " Kecat, komentovat a d?lat velkého umí každý.Ale v?tšina takových lidí umí jen kritizovat a když p?ijde na v?c jen ?umí.Nemám nic proti Vám, ale n?kde je n?jaká hladina slušnosti.Ale tu vy asi nemáte!!!
Ond?ej Koubek11.09.2005 08:06:00
Bez jakýchkoliv problém? by m?ly fungovat na ?ervených odkazech On-line výsledky v levém menu - jen je t?eba po jejich otev?ení vlevo naho?e zvolit namísto výchozího tréninku v rolovací lišt? výsledky závodu.
Roman Krejci11.09.2005 07:46:00
Jsou nekde videt vysledky ze soboty? Nemuzu to najit :-(
Mlyná?10.09.2005 12:58:00
Je 12,55 a on-line obrázky stále stejné již od rána.Zatím jsem nevid?l jediné vozidlo ani zm?nu osob na snímcích. Vynikající!!!!!!!!
Mlyná?10.09.2005 12:58:00
Je 12,55 a on-line obrázky stále stejné již od rána.Zatím jsem nevid?l jediné vozidlo ani zm?nu osob na snímcích. Vynikající!!!!!!!!
Mlyná?10.09.2005 11:31:00
Pánové,jestli tomu tomu co vidím ?íkáte on-line web,tak je divné Již dlouhou dobu jsou zde dva stejné statické obrázky
Mlyná?10.09.2005 10:55:00
Pane Bejdák d?kuji za p?esné popsání nedostatk? v publikaci.Je vid?t že jste asi jediný z vedení,i když snadbývalý?,který si tuto knihu skute?n? p?e?etl a objevil nesrovnalosti. Na n?kterých vozech je dokonce i jméno jezdce a pod obrázkem chybí.Snad by to cht?lo obm?nu .
Libor Bejdák10.09.2005 09:42:00
To:Publikace,

str.51 - fotografie, kde je dle textu ?en?k Junek (nejde o ?e?ka, ale o Elišku Junkovou),

k roku 1929 - je známo, že zahynul Jaroslav Horák na Bugatti, najednou se zde jako zahynuvší objevil W. Horák s voze Amilcar a na stran? 58 se z n?j stává dokonce bratislavský jezdec Brázdil

str.141 - pod fotografií je jméno Luigi Bormolini, bohužel to není Bormolini, ale Dieter Bergermann,

t?ch chyb je tam mnohem více, cena 1.000 K? se mi jeví opravdu p?emršt?ná, m?la by být maximáln? 600 K?, a to beru i technickou stránku v?ci, tj. tisk, kvalita atd. Pokud si necháte ud?lat kalkulaci v odpovídající tiskárn?, zjistíte sami za kolik vám n?co takového vytisknou.

Takže rozho??ení pana Mlyná?e chápu, na druhé stran? d?kuji AMK, že n?co takového v?bec vzniklo, ale opravdu t?m vynaloženým prost?edk?m to neodpovídá. T?eba to bude p?íšt? lepší, musíme doufat.

Mlyná?10.09.2005 07:52:00
Jo chlap?,to? otázka.Vše má ale své d?vody.Ono n?kdy neochota naslouchat odradí.Abych pravdu ?ekl,v?bec mne neláká dnešek nebo zít?ek.Po zhlédnutí startovky a po takové slabé propagaci je myslím škoda vlá?et se do Šternberka.Nechám to snad až na veterány.Nejvíc mne zaráží že na DVD nebylo použito záb?r? z p?ímého p?enosu ze závodu.Pokud mám informace,tak organizáto?i mají obrovské množství fotodokumentace.Vždy? hodn? fotil Kaplánek,Kunc,Sedlák,potom ješt? n?jaký pa?man?a od Šumperka.Snad by se našli i záb?ry ze spideru Mirana Velkoborského to?ené ješt? osmi?kou.Jo chlap?e,vše je jen a jen v lidech. Pokud nemají svou práci zárove? i jako koní?ka,potom to tak dopadá.Ono to taky chce nejen kravatu,ale i montérky.V dob? kdy se n?co p?ipravovalo jsem nem?l p?ístup k netu a proto jsem nemohl n??ím p?isp?t.Bu? si jist,pokud bych m?l n?jaké informace rád bych i s Havlí?kem nebo Gomolou i spolupracoval.Faktem však i nadále z?stává,že v obou dokumentech se zapom?lo na ty,kte?í se o dnešní slávu ECCE HOMO zasloužili.A? již jsou to lidé z padesátých let,?i z let šedesátých kdy se oživila tradice závod? do vrchu.Je docela možné že pár lidí kte?í ješt? žijí to i docela mrzí.
Standa10.09.2005 07:00:00
A proc, kdyz ste tak strasne znali veci ste se neangazoval do tymu spracovavajici tyto publikace? Info o tom ze se neco pripravuje tu bezelo dooost dlouho.
Mlyná?09.09.2005 17:19:00
Dlouhou dobu jsem nebyl na netu a tak jsem m?l dnes hodn? co prohlížet.Já nejsem spokojen s knihou a jak jsem zjistil,jsou i nespokojenci s DVD. Mám-li se p?iznat,mäjí pravdu. Pan režizér Havlí?ek ani pan Munzar tento dokument nezachránili a to i p?esto že jsou to skute?ní odborníci ve svém oboru.Jak se kdosi zmínil,chybí záb?ry jízd n?kterých špi?kových jezdc? a co se tý?e komentá?e,mohlo tam být i více ohlas? na ECCE HOMO od pán? BOBKA,ROSICKÉHO,WITVERA. V?bec zde nepadla zmínka o další legend? a oblíbeném jezdci Hansi AFFENTRAGEROVI.Je velká škoda,že ti co budovali lipinskou spojku jsou již po smrti.I t?mto lidem m?la být v?novaná kapitola.Práv? ti se nejvíc zasloužili o obnovení povále?né slávy ,sice okruhu,ECCE HOMA. Lidé jako pan Josef Zatloukal a další.Na zásluhy t?chto lidí se n?jak zapom?lo.Mnohé z p?edvále?né historie by ur?it? rád doplnil šternberský rodák Schraer? Ten vlastní pom?en? rozsáhlý archiv.Dokonce kdesi v Bavorsku objevil i automobil který se vyráb?l v míst? dnešní "Lentilky". Co se propagace tý?e,mám dojem že v minulosti,p?ed rokem 90 bylo více plakát? i po celé republice. Pokud mám informace,bylo to zásluhou dobrovolník? kte?í na svých cestách tyto plakáty nechávali u pump apod.Dobrá byla i spolupráce s panem Havránkem st.Je také škoda že v rámci oslav nebyla opravena socha a prostranství kolem. Tento k?íž byl postaven na památku všech kte?í budovali novou silnici. Možná by stálo za Ăşvahu zrekonstruovat i ?ást p?vodní silnice.V??ím,že pokud by tak slavnou tra? m?li kdekoliv v zahrani?í bylo by vše p?kn? upraveno.Vedení by se m?lo zamyslet i nad touto otázkou.
Mlyná?09.09.2005 13:18:00
Pane Koubek,po?ádn? si tu knihu p?e?t?te a prohlídn?te popisky pod fotografiema a snad sám ty nesrovnalosti odhalíte.Já jsem chyb našel dost. Za tisícovku snad až p?íliš
NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz