AMK Ecce Homo a město Šternberk zvou na Společenský večer 10.11.2023

Sdílet

Novinky | čtvrtek 26.10.2023

V pátek 10. listopadu 2023 se uskuteční tradiční Společenský večer, na který Vás srdečně zvou místní automotoklub Ecce Homo, společně s městem Šternberk. Oblíbené a osvědčené tam naleznete i letos, těšit se můžete i na novinky. 


Večerem bude provázet kapela LIF Band, ale nebude chybět ani oblíbená moderní cimbálovka Cimbal Hell Band. Jestli si chcete odnést z tohoto večera parádní zážitek, zastavte se v 1. patře a poslechněte je, stojí to vážně za to. Budou Vám hrát od 20 hodin do půlnoci.

 

 
 
 

Na parketu můžete vidět profesionální kouzelnici a iluzionistku Kelly, která zcela promění atmosféru události a přinese nevídanou zábavu. Se svým jedinečným a okouzlujícím vystoupením se stala také finalistkou soutěže Česko Slovensko má talent.

 

 
 

K vidění bude také luxusní světelná show Ethereal light show by Pyroterra. Kombinace gymnastiky, akrobacie, současného tance a pokrokových světelných digitálních rekvizit Vás nadchne svou elegancí a živelností. Pyroterra je energický tým, který si klade za cíl ohromovat publikum, vytvářet nezapomenutelnou atmosféru a posouvat hranice možností.

 

 
 
 

V malém sále bude pro nejedno hráčské srdce připraveno opět casino, konkrétně ruleta a black jack anebo se můžete nechat zvěčnit oblíbeným Ivanem Křemečkem, známým ilustrátorem, kreslířem a karikaturistou.

 

 
 
 

Ve foyeru pak můžete navštívit fotky z budky s okamžitým tiskem fotografií a odnést si tak památku domů. K dispozici Vám fotokoutek bude od 20 do 24 hodin.

 

 
 

O půlnoci vypukne bohatá tombola, kterou si nesmíte nechat ujít a po ní to roztočí DJ Zbyňa Stružka. Bude to pořádná jízda.

 

 
 

Vstupenky v hodnotě 300 Kč zakoupíte buď v kanceláči AMK Ecce Homo (Dvorská 13) nebo v Informačním centru Šternberk (Horní náměstí 2). Ani letos to nebude jinak a v ceně vstupenky budete mít i večeři. 

Těšíme se na Vás, přijďte si užít příjemný večer v dobré společnosti. 

 

Bc. Milena Schärferová

tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

 

Odjezd na Dakar 2024
Společenský večer 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk