Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2024

Diskuse

Sdílet

Přidej zprávu

předchozí « » další

RKellner23.09.2005 15:39:00
to paia: skladam poklonu, minulorocna fotogaleria ECCE nema chybu !!!
Skutocne dobra praca, vrele vsetkym odporucam a tesim sa samozrejme na tu tohtorocnu.
paia21.09.2005 18:08:00
neco malo forek z MCR, veterany budu mit zpracovany nejspis po vikendu...
http://www.ahc.cz/fotogalerie.php?id=204
Mira Frýdecký21.09.2005 10:54:00
to Jarda Loun: Taky jsi k tomu svým super autem p?isp?l :o)
J.Loun21.09.2005 10:35:00
Ondro bylo to letos super nenech se znechutit,takových kecal? najdeš všude hodn? t?m se nikdy nic líbit nebude !!!!!!!!
Karel Kusý21.09.2005 08:58:00
Já si myslím že v Nové zatá?ce to žilo i bez m?sta :-) A to jestli m?sto využilo nebo nevyužilo šanci která tady letos byla v souvislosti se 100 lety? Na to znají odpov?? jinde tady jsou auto a moto šílenci :-)
Oni ti motorká?i jsou jako malý d?ti tak je to s nima asi t?žší :-)
Ji?í B.20.09.2005 20:32:00
Aby nedošlo k omylu, rad?ji ?ádn? vysv?tlím. M?sto m?lo hlavn? zapracovat, t?eba jen tím, že kone?n? p?izp?sobí net. str. m?sta dob? a na nich se potom m?že prezentovat to, co m?stu p?inese peníze! Slavit 100 let trati, tak to už m?l být po?ádný šrumec, nejen na trati, ale p?edevším doprovodnými akcemi pro ob?any i návšt?vníky! A byl??!
Ji?í B.
Jirka Skácel20.09.2005 11:35:00
Nerad bych tady rozpoutával n?jaké emotivní debaty, ale mám takový nám?t do diskuse:

Už n?koli let jezdím na všechny závody do vrchu EH v?etn? historic. Stejn? tak i letos jsem se rád p?ijel podívat. D?kuji všem po?adatel?m za p?knou podívanou. Na rozdíl od "ostrých" závod? (ME a ?R), m? ale každý rok zaráží neuv??itelná benevolence k pohybu r?zných osob a vozidel v prostoru ?azení a startu. Hlavn? "histori?tí motorká?i" tam poletovali jak st?elení a celkem se divím, že se nic nestalo. N?kolikrát jsem si všiml, že se dokonce pokoušeli vmísit mezi auta na startu a neplánovan? si vyjet nahoru. I sami po?adatelé už byli celkem nevrlí, když se tam po?ád motali. Vzhledem k po?tu motorek by možná nebyl od v?ci ani hromadný jejich hromadný start a hromadný odsun z cíle do depa. Opravdu jich je hodn? a samoz?ejm? jsou mobiln?jší než auta, takže neustále ví?í po celém areálu a ... promi?te mi to ... obt?žují ty, kte?í se zrovna cht?jí dívat na auta. Nekamenujte m? - je to jenom m?j názor.
Ji?í Bejdák18.09.2005 18:46:00
V žádném p?ípad? jsem necht?l napadat práci p?šák?, jejichž Ăşsilí si vážím. Mám jen za to, že pokud dá m?sto dotaci z obecního rozpo?tu ve výši 600 000 k?, m?lo by alespo? na of. inter. str. m?sta závody propagovat trochu výrazn?ji a také trochu zajímav?jší formou, ne jen stru?ným textem.
Abych jen nekritizoval, ten zvuk starých motor? byl nádherný a když jsem navíc klikl na org a vid?l tu p?ehlídku práce našich p?edk?, bylo mi prost? fajn!!!
P?íjemný zbytek dne,Ji?í B.
Ond?ej Koubek18.09.2005 08:39:00
Pro Karla Kusého: D?kuji za váš názor, který se zastal propagace závodu. Je velice jednoduché kritizovat tuhle práci, pokud si ji sám ?lov?k nevyzkoušel. Ale dostat se do médií se závodem do vrchu je nesmírn? t?žké, stojí to spoustu práce, ?asu a v?tšinou už to nejde ani bez dlouhodobých dobrých vztah? se samotnými noviná?i. Pokud tedy panu Bejdákovi nesta?í vše, co bylo p?ed závodem a že se zde i tento víkend pohybuje štáb ?T (s nejv?tší pravd?podobností pro rozsáhlou reportáž v po?adu Toulavá kamera), potom opravdu nevím, co více bychom ješt? m?li ud?lat. A te? nemluvím jen za sebe, ale za všechny ?leny automotoklubu, kte?í ve svém volném mimo jiné ?ase rozmis?ují plakáty i v práci, ve školách nebo na služebních cestách.
Karel Kusý18.09.2005 01:32:00
Pane Bejdáku jist? máte pravdu že by se dalo ledacos v propagaci zlepšit. Pokud to shrnu tak reklama byla na každém sloupu p?i p?íjezdu do šternberka, v rádiu byl po?ad o ecce, na ?t1 dobré ráno byl další po?ad o ecce, na internetu byly taktéž zprávy o blížícím se podniku....... ?ekn?te mi co vám nejvíce chybí na propagaci? D?kuji za opdov??
Ji?í Bejdák18.09.2005 00:01:00
Tak jsem po krátkem hledání i tady narazil na taky Nováka. MILÝ NOVĂ?KU- vidím, že nurážíš jen moji mali?kost, ale každého, kdo má jiný názor!
Musím t? však zklamat, celkem v pohod? si to užívám.
Jinak, mám shodný názor s t?mi, kdo ?íkají, že propagace závod? je vcelku ubohá.
Ji?í B,
Danti14.09.2005 21:45:00
Pro? se nikdo nezmínil o tom,že dnes bude v Dobrém ránu na ?T program o Ecce Homo! Zase jsem se to dozv?d?l Ăşpln? z jíných zdroj?,ale bohužel bylo pozd?! Si myslím,že je to ?est,když vás n?kdo pozve do televize a sta?ilo by kdyby se to vše napsalo do novinek,ale nic tam nebylo! Bohužel tento po?ad se nevysíla na internetu,a tak pokud to nikdo nenahrál si m?žu nechat zajít chu?!
Mlynar14.09.2005 19:43:00
Pane Koubek,take jiz neminim dale s Vama komunikovat.Vite,pokud se na techto strankach nedokazete omluvit za paskvil a uznat ze kniha obsahuje spoust ZAVAZNYCH chyb,neni o cem diskutovat.Pokud jde o pana Havlicka,po mnoha letech je docela mozne ze mu me jmeno nic nerika.Ja si jeho prace z minulosti vazim,zvlast ve spolupraci s Janem Plesnikem (kameraman) Pokud jde o Vasi zminku o pripadne spolupraci,jsem jiz v duchodu,nejsem ze Sternberka a nemel jsem informace o tom,ze se neco chysta.Je docela mozne ze bych sahl do sveho bohateho archivu a snad i neco ze vzpominek vylovil.Mam ale take zkusenost z minulych let,kdy,co se treba fotografii tyce ,byli preferovani jisti lide a o snimky jinych nebyl zajem.Nevim proc v dnesnim poradu byla zminena pouze nehoda Bruno Sojky. Velice vaznou nehodu mel napr. Frantisek Janotka. Pri letosnich zavodech jsem si prosel celou trat a byl jsem prekvapen,ze v jednom nebezpecnem useku bylo znacne mnozstvi divaku.Doufam ze pristi rocnik se opet vydari jak pocasim,tak snad i vetsi ucasti hlavne jezdcu z SRN.Do te doby vas jiz nebudu "urazet".Ja si chyby v knize preberu,ale co ti chudaci kteri o tom nemaji poneti.Bylo mi trapne kdyz mne na nektere nesrovnalosti upozornil i cizi st. prislusnik.
Ond?ej Koubek14.09.2005 18:09:00
Vážený pane Mlyná?i,

debata s vámi m? nejen unavuje, ale nesmírn? uráží. Nemám rád p?echytralé lidi, kte?í schovaní za monitorem svého po?íta?e dokáží zorganizovat mistrovství sv?ta v ?emkoli, historii každého závodu mají v malí?ku a málem bych zapomn?l ješt? na to, že si celých sto let do podrobna pamatují. Tímto p?ísp?vkem p?estávám reagovat na jakékoliv vaše neopodstatn?né narážky, protože když jste byl minulý týden dotázán, pro? jste sám nep?iložil ruku k dílu, docela d?tinsky jste se vymlouval na v?k a nechu? ke spolupráci s n?kterými lidmi. Každopádn? by byla vaše práce p?ínosem, když jste zmínil tu spoustu lidí, se kterými se osobn? znáte a hovo?il jste s nimi. Jen je škoda, že o t?chto vztazích nic neví práv? vámi zmi?ovaní lidé - nap?íklad pan Havlí?ek (cituji vás: "Pana Havlicka si vazim a znam jej i osobne...") nemá nejmenší tušení, kdo jste. Pokud tedy budete mít n?kdy dostatek chuti a Ăşcty diskutovat skute?n? na ur?ité Ăşrovni, bez nepodloženého chvástání se a urážení ostatních lidí, velmi rád s vámi o závodech pohovo?ím. V sou?asné dob? ale nemám d?vod s vámi ztrácet ?as.
Tonda14.09.2005 17:05:00
Nejak se ztratilo foto ???
NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz