Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2024

Diskuse

Sdílet

Přidej zprávu

předchozí « » další

Ond?ej Koubek09.09.2005 12:58:00
Vážený pane Mlyná?i, Vaše napadání obsahové stránky knihy Ecce Homo je velice ostré, avšak nezmínil jste jednu jedinou v?cnou chybu v textu. Nechci se tu nikoho p?íliš zastávat, ale pan Gomola (autor) je jedním z nejuznávan?jších motoristických historik? u nás a m?žete mi v??it, že pro ov??ení Ăşdaj? a zjišt?ní nových informací ud?lal maximum, a to nejen v rámci ?eské republiky. Pokud jsou ale vaše poznatky z celé sotleté historie jiné a skute?n? pravdivé, budu jen rád, pokud se o n? s námi pod?líte.
Mlyná?09.09.2005 10:29:00
Pokud jde o propagaci. Copak je podmínkou že musí být použity grafiky n?jakého pitomce? Copak ve Štbk není žádný fotograf?Copak si po?adatelé nemohou vybrat za malý honorá? obrázky které mají od divák??Je to n?jak postavené na hlavu
Mlyná?09.09.2005 10:18:00
Publikace vydaná ke stému výro?í ECCE HOMO je plná chyb.Cena za kterou byla prodávána je nehorázná drzost.Pokud chci vydat knihu historie a fakt?,musím si veškerá fakta zjistit.Pan spisovatel by m?l podstatnou ?ást zisku z této knihy vrátit.Navíc,n?které desinformace jsou ostudou.
argus07.09.2005 10:05:00
stále registrujeme majitele BSA pro celosv?tové
s?ítání dochovaných kousk?,viz. www.bsa.zde.cz
Tom05.09.2005 17:26:00
Chválím rozmíst?ní plagát? po Šternberku.....super!!!!!Doufám,že to bude pokra?ovat i v dalších ro?nících!
Malík31.08.2005 14:43:00
Nerozumím p?esn? dotazu od Zde?ka Bureše, ale pokusím se vysv?tlit.
Lišku kterou po?ádáme mĂşže absolvovat jako ?idi? pouze osoba ,která vlastní ?idi?ský pr?kaz na vozidlo se kterým jede, spolujezdc? m?že být libovolný po?et v libovolném v?ku.
Totéž platí i u historik?. U historik? musí mít vozidlo platné SPZ a nebo platný pr?kaz historického vozidla.
Závody na trati Ecce Homo smí jezdit osby starší 14 let, pokud mají platnou sout?žní licenci a jedou s vozidlem do 1400 cm3. Toto vozidlo musí mít veškeré náležitosti v?etn? platného pojišt?ní.
stoupa24.08.2005 21:35:00
?au Miro

promi? že jsem použil tvá jméno, moc dík za vysv?tlení. D?kuji
Zdenek Bureš24.08.2005 15:58:00
Mohl by jezdit eccehomo -liška-jezdit i ?trnáctiletý kluk? Ajakéjsou podmínky.
Byl bych moc rád kdyby mi to n?kdo vysv?tlil.
P?edem dík za odpov?d.
Tom23.08.2005 13:20:00
No vidíte,že to jde-chválim aspo? ten web se hnul,díky!
Tom22.08.2005 22:03:00
M? to p?ipada,jako by se na M?R Ăşpln? kašlalo.Pokud jste ze Šternberka,ur?it? víte že se na p?íjezdových cestách nacházejí malé tabule,které upozor?ují na Ecce homo! Již když se jela Evropa,tak se m? zdála tato upoutávka velmi sm?šná! Projížd?l jsem jednou rakouským m?stem,kde se m?ly jed závody do vrchu,ale podle toho co jsem zjistil, to byl normální rakouský pohár.Ovšem kdy by jste vid?li ty upoutávky,byly na každém sloupu a p?ipadalo mi to,jako by se tu m?lo jed MS F1.
Te? se blíží M??,které je pro diváky taky jist? zajímavé a na už tak malých upoutovkách zjištuju,že nic takového se nejede! Je tam jen o týden pozd?jší pravidelnost.To i n?kte?í místní neví,že se tady pojedou znovu závody,ikdyž jen republika.Pro????? Pro? se tento závod bere,jako ned?ležitý? Tedy aspo? tak to vypadá! Kdyby n?které m?sta nebo auto kluby m?ly tu ?est po?ádat M?R tohoto krásného sportu,tak by se jist? ?inily jinak.Tento kopec je nejhez?í v celé Evrop? a myslím si,že si zaslouží v?tší propagaci,než tomu jed doposud!
Bohužel nechápu d?vod po?adatel?.......

To Karel K:
Máš pravdu je to oficiální stránka tohoto webu a stále tu vidíme pouze smutnou zprávu z Itálie! Rally Ecce Homo zkon?ilo a podle m? prob?hlo bezvadn? a nic! Ĺ˝ádné reakce,výsledky....prost? nic!

Mira Frýdecký22.08.2005 21:44:00
2 stoupa: link na web dovrch.cz a nápis dooffy desing vychází z domluvy o použití grafického návrhu na tento plakát. Je to duševní vlastnictví t?chto osob okolo dovrchu.cz a grafika jmenem Dooffy (www.dooffy.com), který za t?chto podmánek sv?j návrh pro EH M?R prop?j?il.
stoupa22.08.2005 19:55:00
dobrý den ,

cht?l bych se zeptat pro? na plagát? EH-M?R je jen uveden web: www.dovrchu.cz nebo tak n?jak a je velkým písmem a webová stránka www.eccehomo.cz není vid?z nikde? Já jsem si ji aspo? nevšiml___????

d?kuji za brzkou odpov??.

stoupa
Karel K22.08.2005 00:06:00
stejn? by m? zajímalo pro? tady nejsou nové informace? Bylo tady rally za chvíli se pojede mistrovství republiky hned poté budou následovat historici byly tady i r?zné amaterské Hobby závody a jediný co se ?lov?k dozví na tomhle webu je...... smutná informace z ?ervna. Tenhle slavný závod si zaslouží víc! A to se nebavím o fotogalerii... videogalerii.... Nevím, ale myslím si že tudy cesta nevede.
Karel K21.08.2005 23:46:00
já si myslím že Ecce Homo má v sob? takový náboj že p?ijedou všichni :-) kdo je ale velmi zmatený tak to jsou diváci, pletou si tento podnik s historiky a bylo by velmi dobré jim vysv?tlit, že to bude velká zábava, že to nebude jako Evropa. Takže: V sobotu dopoledne budou dva tréninky a odpoledne dv? závodní jízdy, to samé bude i v ned?li. Tudíž uvidíme své jezdce 8x! jak pojedou nahoru 4x v sobotu a 4x v ned?li
Ond?ej Koubek19.08.2005 18:44:00
Jenda: Ur?it? ne. Už na Valašském klobĂşku spousta jezdc? prohlašovala, že nechají odeslání p?ihlášek až na poslední chvíli. Je pravda, že poslední závod už nemusí být pro spoustu jezdc? atraktivní díky tomu, že zrovna v jejich skupinách už t?eba bude rozhodnuto, ale na druhou stranu je tu nová výzva, protože p?tikilometrové Ecce Homo jely moderní vozy naposledy p?ed 34 lety!
NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz