Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2019

Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

Sezóna ukončena

Sdílet

Tiskové zprávy | neděle 02.12.2012

V pátek 16. listopadu se uskutečnil již tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo ve Šternberku, který, jak již bývá zvykem, symbolicky ukončuje motoristickou sezónu v našem městě. Sešlo se na dvě stovky příznivců a zdravé jádro, stejně tak jako každým rokem, zavíralo sál v brzkých ranních hodinách


vecirek2012_1

vecirek2012_2.jpg

vecirek2012_4.jpg

K tanci a poslechu celý večer hrála kapela Yantar Band a o doprovodný program se postaral pražský soubor APO, který předvedl umění na skákacích botách s vystoupením „Klaun a principál“ a v pozdějších hodinách jsme byli svědky UV Light show.
 

vecirek2012_6.jpg


I krásné dívky byly součástí večera, tak jak bývá tradicí, letos módní přehlídku ozvláštnila volba Miss Ecce Homo. Dívky předváděly modely z Boutique De Luxe paní Radky Kašpárkové a kolekci módního návrháře Josefa Konečného. Titul Miss Ecce Homo si odnesla krásná Lucie Zatloukalová, která se tak stala tváří AMK EH celé příští sezóny.

vecirek2012_3.jpg


 
Zlatým hřebem bylo losování bohaté tomboly. Hlavní cenou byl víkendový pobyt pro dvě osoby v termálních lázních v Maďarsku, který vyhráli novomanželé Kašíkovi, stejně jako spoustu dalších cen. Druhou hlavní cenou byla fotografie Mistra Evropy Simone Faggioliho fotografa Lukáše Cholasty, která byla o to cennější, že byla podepsána samotným mistrem z Itálie. Tuto cenu si domů odnesl dlouholetý člen pořadatelského sboru všech tří podniků Vladimír Kotouč. Z hlavních cen samozřejmě musíme zmínit tu nejdůležitější, kterou je vlastnoručně malovaný obraz Dušana Pospíšila, o který je každý rok takový zájem, že se od loňského roku připravuje dvojí tombola, extra pro eminentní zájemce o tuto cenu. Motivem letošního obrazu byl Václav Pech a jeho vůz Mini. Tím šťastným, který si odnesl cenu, byl Radek Kozák, který je při AZ pneu Rally Jeseníky každým rokem.

 vecirek2012_5.jpg


Doufáme, že se Vám večer líbil, že jste si ho náležitě užili a příští rok zase společně na tradičním Společenském večeru AMK EH.
Milena Schärferová, AMK Ecce Homo

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk