Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2019

Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

Ecce Homo již následující víkend

Sdílet

Tiskové zprávy | neděle 31.05.2009

O tomto víkendu se jezdci snaží překonat ústeckou trať spolu s nešťastným počasím. Pevně věříme, že jezdci budou opatrní a své skvosty, se kterými jsou přihlášeni na Ecce Homo, budou moci předvést i u nás ve Šternberku.


V současnosti máme přihlášeno 118 jezdců. Nejvíce zaplněná je jedna z nejatraktivnějších skupin a tou je E1, v které pojede 32 závodníků. Ve skupině E2 máme přihlášeno 15 jezdců.

Kategorie cestovních vozů bude hrát všemi barvami, typy vozů, druhy motorů atd. Můžeme vidět značky AUDI, a to TT-R DTM domácího Milana Kašpárka a A4 STW QUATTRO rakouského jezdce Marko Andrease, dále PORSCHE - tuto značku si pro tento závod zvolil Karel Hubáček a jedná se o typ 911 GT 3 CUP. Rakušan Herbert Pregartner má též PORSCHE typu 911 GT 2. Dále uvidíme SUBARU IMPREZA Sti; tento vůz bude řídit Jiří Voves a na stejný typ vsází i Jaromír Malý. Těšit se můžeme na MITSUBISHI LANCER EVO. S řadou VIII se představí Václav Janík a László Hernádi a s vyšší řadou IX pojede poměrně pravidelný účastník našeho závodu Roland Wanek. V letošním roce bude u nás velice populární ALFA ROMEO, a to 33 16 V, za volantem Thomas Holzmann, 147 TS Lukáše Vojáčka, velice specifická ALFA ROMEO 156 GTA SUPER 2000; tento vůz nám předvede Ital Claudio Giobbi a nakonec s Alfou romeo pojede i Petr Vojáček, který si pro nás původně připravoval Škodu Fabii WRC, ale své rozhodnutí na poslední chvíli změnil. Také opel, bmw, volkswagen, renault, citroën, peugeot, škoda, ford, nissan, honda a další.

Radost nám přineslo přihlášení Otakara Krámského, který nás dlouho napínal. Očekávat tedy můžeme křiklavě žlutý Reynard K-09. Když jsme u těch zářivých vozů, chybět nebude ani Felix Pailer s neskutečně silnou Lancií Integrale s obsahem neuvěřitelných 4223 ccm.

Všem příznivcům závodů do vrchu přejeme krásnou neděli a jezdcům v Ústí hodně štěstí (jak to tak vypadá, docela ho potřebují).

Milena Schärferová
Tiskový odbor Ecce Homo

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk