Sobotní tanec v dešti Trnky a Schatze

Sdílet

Novinky | neděle 02.06.2024

Sobotní tréninky ovládl místy déšť, byl odložen i ranní start. Byla to taková loterie pneumatik. První tréninkovou jízdu zvládl lépe favorit Francouz Geoffrey Schatz s vozem Nova Proto NP 01, druhou jízdu pak, pro velkou radost domácích fanoušků, Petr Trnka s Normou M20 FC. Nejlepší sobotní čas Schatze byl 2.54,60. Petr Trnka zajel svou druhou tréninkovou jízdu za 2.55,26. Nedělní závod bude nejspíš opět rozhodovat nebe. Přejme všem jezdcům hlavně bezpečnou nedělní jízdu.


 

 
 
 
 
 

Skupinu 1 v hodnocení Mistrovství Evropy ovládl Domagoj Pereković s vozem Mitsubshi Lancer Evo z Chorvatska, skupinu 2 pak Nicolas Werver v krásném Porsche 997 GT3R z Francie.

O´play z Itálie s Mitsubishi Lancer Evo IX byl nejrychlejší ve skupině 3. Startovní číslo 90, které na svém voze Peugeot 308 Racing Cup vozí Stéphane Garcia, obsadilo první příčku skupiny 4 a ve skupině 5 se na prvním místě umístil Lukas Bicciato na Renautu Clio IV. Ve druhé kategorii pak vítězem skupiny CN/E2-SC byl již zmiňovaný Geoffrey Schatz a ve skupině D/E2-SS Alexander Hin s Osellou FA 30, z Německa.

Sledujte s námi nedělní závod, o super podívanou nebude nouze.

 

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz