Příloha Olomouckého deníku ECCE HOMO

Sdílet

Novinky | úterý 31.05.2016

Dnes, v úterý 31. května, vyšla v Olomouckém deníku speciální příloha ECCE HOMO. Tato příloha nahrazuje letošní tištěný program k závodům. Dočtete se tam všechny zajímavosti, které potřebujete k účasti na závodu. Najdete tam časový harmonogram, seznam všech přihlášených jezdců, rozmístění pokladen a stánků, doprovodný program "Město v pohybu", který proběhne na Hlavním náměstí.


Přečíst si můžete i rozhovor se šternberským fotografem Tomášem Tichým, jehož fotografie se stala hlavním motivem oficiálních tiskovin letošního ročníku, článek ne celou stranu jsme věnovali úřadujícímu mistru Evropy divize 2, Marku Rybníčkovi s novou Fiestou WRC a prostor pro rozhovor dostal i "historik" Petr Tykal, který letos jede vstříc 10. titulu.

Svůj prostor získali i všichni partneři závodu, kteří závodu EH pomáhají, ať už finančně, či materiálně.

Na straně 16 naleznete info o domácích jezdcích na ECCE HOMO. Samozřejmostí jsou šternberská trojka Janík, Trnka, Svoboda z Nutrend Racing Teamu, kteří jsou největšími želízky v ohni. Ale my vám přinášíme základní informace o těch méně známých a těch, kteří pod Automotoklubem Ecce Homo Šternberk v ÚAMK, jezdí nově od letošní sezóny. 


Neváhejte a kupte si DNES noviny OLOMOUCKÝ DENÍK se speciální přílohou ECCE HOMO.

 

Milena Schärferová

Tisková mluvčí AMK Ecce Homo 

 

 

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk