Poděkování ředitele

Sdílet

Novinky | pondělí 14.09.2009

Vážené dámy, pánové,
Ecce Homo Historic 2009 je minulostí, dovolte mi proto malé ohlédnutí po uplynulém víkendu.


Letošní ročník byl ve znamení oslav Národního zahájení Dnů evropského dědictví. Během jediného víkendu došlo ke spojení několika symbolů, jejichž společnými jmenovateli byly pojmy historie a tradice:

- Města Šternberka - Historického města roku 2008,
- kulturních památek,
- soutěže na nejstarší evropské přírodní závodní trati Ecce Homo,
- historických vozidel a motocyklů.

Dle ohlasů diváků, jezdců a hostů to byl víkend velmi povedený, plný zajímavých akcí....

Počet účastníků Ecce Homo Historic předčil naše očekávání. K sobotnímu dopoledni se jich přihlásilo 148. Bohužel stále nás příliš netěší nízký počet opravdových veteránů, a proto budeme v nejbližších dnech jednat o radikálnější úpravě pravidel a kontaktovat zástupce některých veterán klubů s žádostí o užší spolupráci.

Chtěl bych na tomto místě poděkovat Městu Šternberk za podporu činnosti AMK Ecce Homo a dále všem jeho zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě Národního zahájení Dnů evropského dědictví. Mé poděkování patří také Olomouckému kraji za podporu sportovních podniků pořádaných AMK Ecce Homo a celé řadě sponzorů.

Na závěr bych se rád obrátil ke všem kolegům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu Ecce Homo Historic 2009. Všem děkuji za perfektní přípravu a hladký průběh soutěžního víkendu!!!

Stanislav Orság
ředitel Ecce Homo Historic 2009

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk