Petr Trnka převzal významné ocenění města Šternberka

Sdílet

Novinky | úterý 12.12.2023

V Hodovním sále šternberského hradu proběhlo v den státního svátku 17. listopadu v odpoledních hodinách slavnostní předání cen města šesti osobnostem ze Šternberka. Jedním z oceněných byl šternberský jezdec Petr Trnka.


S projevem vystoupil před více než osmi desítkami pozvaných hostů starosta Stanislav Orság, který ocenil vyznamenané osobnosti a poděkoval jim za jejich záslužnou a důležitou práci a přínos pro Šternberk i za to, že se zasazují o dobré jméno našeho města.

Cenu města převzali: dirigent a vedoucí Pěveckého sboru Šternberk pan Tomáš Nikl, fotograf Antonín Gerža, děkan šternberské římskokatolické farnosti pan Antonín Pechal, paní Helena Gottwaldová, kastelánka Státního hradu Šternberk, pan Josef Londa za dlouholetý přínos v oblasti propagace města a inovaci služeb pro turisty a návštěvníky města a pan Petr Trnka, vicemistr Evropy a mistr České republiky v závodech automobilů do vrchu, kterému byla udělena cena města za přínos v oblasti motoristického sportu a propagace města. Sezóna 2022 byla jeho dosavadním vrcholem, aktuálně je na tratích do vrchu nejrychlejším Čechem.

Ceny města předali vyznamenaným osobnostem starosta Stanislav Orság a 1. místostarosta Jiří Kraus.

AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK gratuluje k významnému ocenění.

 
 
 
 
 
 
 

zdroj: sternberk.eu

foto: David Sedlák DS Foto

 

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz