Náš jezdec Zdeněk Chudoba s novým vozem

Sdílet

Novinky | sobota 27.05.2017

Jistě jste si všimli, že základna jezdců startujících za šternberský automotoklub se hodně rozrostla. Jedním z našich nových jezdců je právě Zdeněk Chudoba, kterého jsme mohli vidět hned na prvním závodě sezony Brněnský drak, který byl pro mnohé spíše prvním testováním v roce.


Štěpánovský jezdec Zdeněk Chudoba, loňský vicemistr seriálu Maverick Rescue Euro Cup, se rozhodnul postoupit o level výše a přestoupil do seriálu Česká trofej v závodech do vrchu. Zdeněk přenechal svůj loňský speciál Demon Car dalšímu z reprezentantů šternberského autoklubu Zdeňku Kráčmarovi a čekal netrpělivě jako malý kluk na vyzvednutí nové techniky, kterou před pár dny pořídil. Jedná se tak o další "placku" do rodiny. Norma M20F je to, co může Zdeňkovi pomoci naplnit klukovský sen. Vždy chtěl závodit s nejlepšími vrchaři v ČR.

Jako test před domácím ECCE HOMO využívá Zdeněk již tento víkend mistrovský závod v Ústí nad Orlicí. Přijďte podpořit Zdeňka i ostatní naše jezdce na Ústeckou 21, kde budou ladit techniku a pilovat jezdecký styl před domácím vrcholem sezóny.
S kým se v Ústí setkáme?


Ecce Homo Historic 2021
Sternberske Slavnosti 2021
RADIO HANA
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk