Náš jezdec Zdeněk Chudoba s novým vozem

Sdílet

Novinky | sobota 27.05.2017

Jistě jste si všimli, že základna jezdců startujících za šternberský automotoklub se hodně rozrostla. Jedním z našich nových jezdců je právě Zdeněk Chudoba, kterého jsme mohli vidět hned na prvním závodě sezony Brněnský drak, který byl pro mnohé spíše prvním testováním v roce.


Štěpánovský jezdec Zdeněk Chudoba, loňský vicemistr seriálu Maverick Rescue Euro Cup, se rozhodnul postoupit o level výše a přestoupil do seriálu Česká trofej v závodech do vrchu. Zdeněk přenechal svůj loňský speciál Demon Car dalšímu z reprezentantů šternberského autoklubu Zdeňku Kráčmarovi a čekal netrpělivě jako malý kluk na vyzvednutí nové techniky, kterou před pár dny pořídil. Jedná se tak o další "placku" do rodiny. Norma M20F je to, co může Zdeňkovi pomoci naplnit klukovský sen. Vždy chtěl závodit s nejlepšími vrchaři v ČR.

Jako test před domácím ECCE HOMO využívá Zdeněk již tento víkend mistrovský závod v Ústí nad Orlicí. Přijďte podpořit Zdeňka i ostatní naše jezdce na Ústeckou 21, kde budou ladit techniku a pilovat jezdecký styl před domácím vrcholem sezóny.
S kým se v Ústí setkáme?


NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk