Mistrovství Evropy Ecce Homo Šternberk 28.- 30. 5. 2021 Informace k nadcházejícímu víkendu

Sdílet

Novinky | úterý 25.05.2021

Nejčastější otázkou diváků je, zda si s sebou na závod budou muset přinést potvrzení o negativním testu na koronavirus. Ne, nemusí. Diváci si mohou normálně zakoupit vstupenku a přijít na závod. Na víkendový podnik Ecce Homo přijede zdravotnická společnost, která bude diváky testovat na několika přístupových místech.
Testovat se nemusí ti, kdo budou mít vlastní potvrzení o negativním výsledku na koronavirus, ne starší než 72 hodin.
Testování se nebude týkat ani těch, kteří jsou ve lhůtě 180 dní od prodělání nemoci a mohou toto doložit anebo ti, kdo již byli na očkování (od první dávky očkování musí uplynout minimálně 21 dní). Potvrzení o očkování mějte s sebou.


Další velmi častou otázkou je, zda bude přístupné divákům parkoviště závodních strojů. Ano, bude. Podmínkou bude zakoupená víkendová vstupenka. V případě, že dotyčný nebude mít víkendovou vstupenku, bude muset zaplatit za vstup 50 Kč. Jediný možný vstup do depa je z ulice Čs. armády, žádný jiný vstup není možný.

Přinášíme také informace ohledně stánků. Rozhodnutí, že se závod pojede s diváky, přišlo velmi pozdě. I přesto se ale snažíme zajistit stánky s občerstvením na obvyklá místa, včetně parkoviště závodních strojů.

Jste srdečně zváni na 40. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo již tento víkend!

 

ME Ecce Homo 2019, foto: Jakub Rovný
 
 

Bc. Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

Odjezd na Dakar 2024
Společenský večer 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk