Měsíc bez aut na Ecce Homo od 30.06. do 03.08.2014

Sdílet

Novinky | sobota 28.06.2014

Využijte závodní trať Ecce Homo pro cyklistiku, procházky či in-line sporty. Od pondělí 30. června do neděle 3. srpna 2014 bude trať Ecce Homo uzavřena, a to od starého startu až po křižovatku u Lipiny.


Využijte měsíce bez aut a projeďte se po trati na kole, bruslích nebo si vyjděte na procházku. Přijďte, sportujte bezpečně a podpořte zdravý životní styl ve Šternberku na trati Ecce Homo. Trať Ecce Homo byla pro nemotoristické aktivity uzavřena na jeden měsíc již v loňském roce a  pro velký ohlas obyvatel i návštěvníků se město rozhodlo tuto akci zopakovat a nabídnout trať veřejnosti na celé čtyři týdny. Uzavírka je realizována díky vstřícnému přístupu Správy silnic Olomouckého kraje.

Uzavírka silnice tř. č. III/44423 pro nemotoristické aktivity je povolena v úseku od křižovatky s místní komunikací  ulicí Ořechová po křižovatku se silnicí I/46 nad obcí Lipina, uzavírku a celou akci zajišťuje Městská policie Šternberk. Po dobu uzavírky bude umožněn přístup k sousedním nemovitostem a v případě potřeby bude umožněn průjezd vozidlům záchranné služby a hasičského záchranného sboru.

Upozorňujeme veřejnost, že uzavírka trati bude přerušena mezinárodními cyklistickými závody Czech Cycling Tour, které se pojedou ve dnech 17. - 20. července 2014. Do tohoto šestého ročníku pořadatelé zařadili do traťového itineráře města Olomouc, Šternberk, Uničov a Mohelnici. Start královské etapy CCT bude v Zábřehu na Moravě. První etapou bude časovka družstev v Uničově, druhá povede z Olomouce do Mohelnice. Královskou etapou bude určitě třetí dějství ze Zábřehu na Moravě do Šternberka dlouhé 173 kilometrů, cíl bude v centru Šternberka.

zdroj: www.sternberk.eu
foto: www.olomoucky.denik.cz

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk