Jedna akce za druhou. Kolomý a Tatra jsou na roztrhání

Sdílet

Novinky | pondělí 16.06.2014

Martin Kolomý se o uplynulém víkendu nezastavil. Zatímco okruhová část týmu bojovala na severu Španělska o další body a poháry, ta dakarská se z technologického centra týmu Buggyra přesunula na Moravu, a to rovnou na dvě akce.


Od pátku do soboty byl Martin Kolomý a Tatra 815 Buggyra v Kopřivnici, kde se konaly dny techniky. Ze soboty na neděli se Tatra Buggyra Racing tým přesunul do Šternberka, kde se konal evropský šampionát v závodech automobilů do vrchu.
 
"V Tatře to bylo hodně zajímavé a během několik minut se při autogramiádě rozdaly všechny plakáty. Vozil jsem několik hostů, kteří byli nadšení. Logicky o nás byl větší zájem ve Šternberku. Zde jsem si připadal jak na startu Dakaru v Argentině. Neskutečné davy řvoucích fanoušků mi přivolávali doslova husí kůži. Jeli jsme nové pneumatiky, a tak každou zatáčku jela naše Tatra bokem. Myslím, že si to všichni náramně užívali," vyprávěl po víkendu spokojeně Kolomý.
 
Automotoklub Ecce Homo Šternberk děkuje SVC Náchod za pozvání Martina Kolomého do Šternberka a především týmu Buggyra a samotnému Martinovi Kolomému za nezapomenutelně zážitky.

zdroj: www.buggyra.com
 

 
  
Foto: David Cvilinek
NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk