Hnutí Pro Sport: pojďte do toho s námi!

Sdílet

Novinky | úterý 30.07.2013


Za vznikem hnutí Pro sport a zdraví stojí poslanec Parlamentu ČR a bývalý ministr školství Josef Dobeš, který se dlouhodobě zajímá o stav českého sportu, jeho financování, rozvoj sportovišť v regionech a podporu sportovních aktivit pro děti. Jeho dlouhodobá nespokojenost s tím, jak malé pozornosti a podpoře se v současné době sportu dostává, vyústila v myšlenku na vznik hnutí Pro sport a zdraví.

V jednotlivých krajích proběhly odborné diskuse se sportovní veřejností s cílem získat podklady pro program hnutí a představit návrhy na zlepšení státní podpory sportu, další rozvoj sportu jako celospolečenského fenoménu a v neposlední řadě větší zapojení mladé generace do sportovních aktivit.

Cílem hnutí Pro sport a zdraví je budování široké členské základny pro prosazování jeho programu. Poslanec a předseda hnutí Pro sport a zdraví Josef Dobeš všem sympatizantům vzkazuje: "Pevně věřím, že neutěšený stav podpory sportu v ČR společně dokážeme změnit!"

Sportovci, přidejte se k nám! Hnutí Pro sport a zdraví se již od svého vzniku těší silné podpoře mnoha osobností sportovního, kulturního i společenského života. Chceme ale, abychom reprezentovali co nejširší vzorek české populace. Pokud Vám jsou sympatické hodnoty, které propagujeme, a chtěli byste se s námi podílet na návratu české společnosti k ideálu zdravého způsobu života, rádi Vás přivítáme v našich řadách. 

Pomozte nám rozšířit členskou základnu v Olomouckém kraji a najít osobnost v oblasti sportu, která bude zaštiťovat náš kraj. Pokud budeme úspěšní, podpoříme sport v našem kraji velkou finanční pomocí.

Přihláška zde: Přihláška člena

 

Vyplněnou přihlášku odešlete na olomoucky@prosportazdravi.cz 

Více na www.prosportazdravi.cz 

nebo na https://www.facebook.com/pages/Pro-sport-a-zdrav%C3%AD/180455348769063?fref=ts

 

Milena Schärferová, tajemník PSZ Olomoucký kraj 

NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk