ECCE HOMO ŠTERNBERK: UZAVÍRKY PO DOBU ZÁVODŮ OD 1. DO 4. ČERVNA 2023

Sdílet

Novinky | úterý 30.05.2023

V souvislosti s konáním závodů proběhnou uzavírky v centru města a dalších komunikacích, a to od čtvrtku 1. června do neděle 4. června. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.


V souvislosti s konáním závodů proběhnou uzavírky v centru města, a to od čtvrtku 1. června od 22 hodin do neděle 4. června do 20 hodin v ulicích Dvorské, Barvířské a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo.

Od pátku 2. června od 7 hodin ráno do neděle 4. června do 6 hodin ráno budou úplně uzavřeny tyto ulice v centru Šternberka: Radniční, Jaroslavova, Vodní, Partyzánská, Čechova, Hlavní náměstí, Dvorská, Barvířská a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo a parkoviště na Potoční.

V sobotu 3. června od 7 do 19 hodin bude pak uzavřena i celá Opavská až po Lipinu a budou uzavřeny i sil. I/46 od křižovatky se silnicí III/44423 směrem na Horní Loděnici, sil. III/44423 Sadová a Na Valech. Stejně tak i v neděli 4. června.

Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Objížďka Opavské ve směru z centra bude vedena ulicí ČSA na kruhový objezd na Olomoucké a odtud po vyznačených objížďkách. V opačném směru je vedena objížďka od koupaliště na kruhový objezd a dále po vyznačených objížďkách směrem do centra města. Objížďka centra města je vedena po neuzavřených místních komunikacích ve Šternberku. Objízdná trasa silnice III/44423 bude vedena po silnici I/46. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Upozorňujeme cestující, že po uvedených komunikacích jsou vedeny linky veřejné linkové dopravy, které budou po dobu konání závodů jezdit po objízdných trasách.

Bližší informace o celé uzavírce včetně popisu objízdných tras a obslužnosti zastávek naleznete zde: https://www.idsok.cz/vyluky/ecce-homo-sternberk-2023/ 

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 1 

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 2

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 3 

Ecce Homo Historic 2023
Sternberske Slavnosti 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
SONS LOCATION
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk