Ecce Homo Šternberk: Uzavírky po dobu závodů a doprovodného programu

Sdílet

Novinky | pátek 31.05.2024

V souvislosti s konáním závodů a doprovodným programem na Hlavním náměstí proběhnou uzavírky v centru města a dalších komunikací, a to od čtvrtku 30. května do neděle 2. června. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.


V souvislosti s konáním závodů proběhnou uzavírky v centru města, a to od čtvrtku 30. května od 5 hodin do neděle 2. června do 20 hodin v ulicích Dvorské, Barvířské a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo.

Od pátku 31. května od 7 hodin ráno do neděle 2. června do 6 hodin ráno budou úplně uzavřeny tyto ulice v centru Šternberka: Radniční, Jaroslavova, Vodní, Partyzánská, Čechova, Hlavní náměstí, Dvorská, Barvířská a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo a parkoviště na Potoční.

V sobotu 1. června od 7 do 19 hodin bude pak uzavřena i celá Opavská až po Lipinu a budou uzavřeny i sil. I/46 od křižovatky se silnicí III/44423 směrem na Horní Loděnici, sil. III/44423 Sadová a Na Valech. Stejně tak i v neděli 2. června.

Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Objížďka Opavské ve směru z centra bude vedena ulicí ČSA na kruhový objezd na Olomoucké a odtud po vyznačených objížďkách. V opačném směru je vedena objížďka od koupaliště na kruhový objezd a dále po vyznačených objížďkách směrem do centra města. Objížďka centra města je vedena po neuzavřených místních komunikacích ve Šternberku. Objízdná trasa silnice III/44423 bude vedena po silnici Objízdná trasa silnice III/44423 bude vedena po silnici tř. č. II/444 ve směru ze Šternberka na Babice, Mladějovice a obec Újezd, dále po silnici tř. č. II/440, 445 a 449 ve směru na Uničov, Dolní Sukolom, Dlouhou Loučku a Ondřejov, po silnici tř. č. III/37021 na Vajglov, II/370 na Břidličnou a po silnici tř. č. I/45 ve směru na obec Lomnice a Dětřichov nad Bystřicí obousměrně. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Upozorňujeme cestující, že po uvedených komunikacích jsou vedeny linky veřejné linkové dopravy, které budou po dobu konání závodů jezdit po objízdných trasách.

 

Bližší informace o celé uzavírce včetně popisu objízdných tras a obslužnosti zastávek naleznete zde: 

 

Změna obsluhy zastávek ve městě Šternberk v termínu 30. 5. - 2. 6. 2024 (idsok.cz)

https://www.idsok.cz/prepravni-opatreni/20240527-zmena-obsluhy-zastavek-ve-meste-sternberk-v-terminu-30-5-2-6-2024/ 

 

 

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz