Ecce Homo 2024 vysíláme na televizní stanici SPORTY TV

Sdílet

Novinky | pátek 31.05.2024

Divácky oblíbené Mistrovství Evropy závodů do vrchu, které odstartuje na Ecce Homo ve Šternberku již tuto neděli, odvysílá volně šířená televizní stanice SPORTY TV. Fanoušci se mohou těšit na evropskou špičku i experty ve studiu.


Po celosvětově populárním šampionátu vytrvalostních automobilových závodů FIA WEC přichází na stanici SPORTY TV další klenot z oblasti motorsportu. Již tuto neděli 2. června 2024 v 8h ovládne televizní obrazovky závod s dlouholetou tradicí - Mistrovství Evropy v závodech do vrchu, které se jako obvykle uskuteční na trati Ecce Homo ve Šternberku. "Jedná se o legendární závod v srdci Evropy. Na naší trati se závodí od roku 1905 a letos pořádáme již 43. ročník Mistrovství Evropy. Naše krásná 7800m dlouhá závodní trať patří mezi oblíbené nejen mezi jezdci, ale také mezi diváky, kterých každoročně dorazí několik desítek tisíc," uvedl Lukáš Malík, pořadatel závodu.

 

Diváci se mohou těšit na evropskou špičku v čele s domácím Petrem Trnkou. Mezi soutěžícími se dále objeví i vycházející francouzská hvězda Geoffrey Schatz, belgická střela Corentin Starck, vicemistr Evropy Joseb Iraola Lanzagorta i nestárnoucí Ital Fausto Bormolini. Ze studia SPORTY TV bude celý závod bedlivě sledovat a komentovat Martin Straka a expert na závody do vrchu Roman Krejčí. 

 

Předpokládaný konec přímého přenosu je naplánovaný na 16h.

 

Nalaďte si SPORTY TV a buďte u toho s námi!

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz