Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo Historic 2017

Výsledky Ecce Homo - 2015

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 1 Simone Faggioli I Norma M20FC 05:33,98 02:46,60 1. E2-SC
2. 2 Miloš Beneš CZ Osella FA30 05:44,14 02:51,55 1. E2-SS
3. 3 Fausto Bormolini I Reynard K02 05:48,61 02:53,97 2. E2-SS
4. 12 David Komárek CZ Norma M20FC Evo 05:57,32 02:58,22 2. E2-SC
5. 21 Sébastien Petit F Lola B06/51 05:59,88 02:59,64 3. E2-SS
6. 4 Dušan Nevěřil CZ Norma M20FC 06:01,20 02:59,93 3. E2-SC
7. 6 Václav Janík CZ Norma M20FC 06:01,68 03:00,17 4. E2-SC
8. 9 Jan Čermák CZ Lola B02/50 06:18,13 03:08,82 4. E2-SS
9. 30 Andrea Bormolini I Osella PA21P 06:18,27 03:08,68 5. E2-SC
10. 41 Dan Michl CZ Lotus Evora 06:18,56 03:09,11 1. E2-SH
11. 42 Vladimír Vitver CZ Audi WTTR- DTM 06:19,11 03:09,13 2. E2-SH
12. 24 Petr Vondrák CZ Osella PA21S 06:25,88 03:12,77 6. E2-SC
13. 27 David Weber CH Dallara F302-04 06:27,58 03:13,32 5. E2-SS
14. 20 Petr Trnka CZ Norma M20FC 06:28,16 03:13,98 7. E2-SC
15. 26 Christophe Weber CH Dallara F302-04 06:28,88 03:12,96 6. E2-SS
16. 78 Andreas Gabat A Ford Escort Cosworth 06:29,04 03:11,87 1. E1
17. 5 László Szász H Juno SSE 06:29,14 03:11,59 8. E2-SC
18. 43 Marek Rybníček CZ Mitsubishi Lancer Evo 600 06:29,94 03:13,61 3. E2-SH
19. 67 Jozef ml. Béreš SK Škoda Fabia WRC 06:30,43 03:14,60 2. E1
20. 22 Hermann Waldy A Tatuus Formula Master S2000 06:33,10 03:13,19 7. E2-SS
21. 29 Jiří Svoboda CZ Norma M20F 06:33,79 03:15,01 9. E2-SC
22. 11 Ferdinand Madrian A Norma M20F 06:34,31 03:12,49 10. E2-SC
23. 16 Marco Capucci I Osella PA21S 06:34,32 03:15,81 11. E2-SC
24. 126 Karl Schagerl A Vw Golf Rallye Tfsi-R 06:36,11 03:17,32 3. E1
25. 259 Uberto Bonucci I Osella PA9/90 06:36,92 03:16,00 1. HA
26. 33 Alain Chariatte CH Tatuus Masters 06:38,08 03:18,91 8. E2-SS
27. 14 Jiří Špalek CZ Norma M20F 06:40,11 03:17,56 12. E2-SC
28. 34 Franco Berto I Formula Renault Monza 06:40,14 03:19,24 9. E2-SS
29. 35 Andreas Stollnberger A Dallara F3 06:40,43 03:19,84 10. E2-SS
30. 58 Martin Šípek CZ Mitsubishi Colt Evo 06:42,12 03:19,92 4. E2-SH
31. 28 Martin Vondrák CZ Tatuus NT07 06:45,46 03:21,65 11. E2-SS
32. 18 Martin Trojek CZ Ligier JS49 06:46,51 03:22,58 13. E2-SC
33. 55 Richard Meixner CZ Mitsubishi Evo Max 06:47,60 03:23,18 5. E2-SH
34. 51 Oskar Beneš CZ Ford Fiesta 06:50,04 03:23,39 6. E2-SH
35. 80 Jaromír Malý CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 06:50,41 03:24,12 1. A
36. 37 Aleš Mlejnek CZ Gloria C8F 06:50,79 03:25,14 12. E2-SS
37. 50 Felix Pailer A Lancia Integrale 06:54,53 03:24,70 4. E1
38. 48 Pavel Ulman CZ BMW M3 E36 06:54,89 03:26,03 7. E2-SH
39. 54 Ján Miloň SK Škoda Fabia WRC 06:55,54 03:27,25 5. E1
40. 68 Diethard Sternad A Alfa Romeo 06:55,64 03:27,62 8. E2-SH
41. 40 Istvan Kavecz H BMW M3 E90 06:56,81 03:27,61 9. E2-SH
42. 46 Karel Stehlík CZ Mitsubishi Eclipse Evo 650+ 06:57,04 03:24,81 10. E2-SH
43. 81 Lukáš Vojáček CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 06:57,85 03:28,69 2. A
44. 104 Jiří ml. Los CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 06:59,43 03:29,65 1. N
45. 111 Igor Stefanovski MK Mitsubishi Lancer Evo IX 07:00,97 03:29,97 2. N
46. 223 Jaroslav Prášek CZ Chevron B42 F 2 07:03,33 03:30,16 2. HA
47. 69 Martin Zeman CZ Mitsubishi Lancer Evo Viii 07:03,41 03:31,14 11. E2-SH
48. 105 Martin Jerman CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:03,44 03:31,58 3. N
49. 38 Radek Krakovič CZ Fiks 09 RK 07:04,20 03:31,56 13. E2-SS
50. 85 Stefan Wiedenhofer A Mitsubishi Evo Ix R4 07:04,51 03:32,17 1. S20
51. 36 Martin Scherf A Formel Renault 2,0 07:05,09 03:29,94 14. E2-SS
52. 112 Nikola Miljkovic SRB Mitsubishi Evo Ix 07:05,51 03:32,37 4. N
53. 19 Christian Bouvier F Ligier JS51 07:07,67 03:33,54 14. E2-SC
54. 56 Josef Michl CZ Lotus Elise 07:09,22 03:34,36 12. E2-SH
55. 32 Sebastian Folta PL Opel Lotus Formula 07:11,16 03:34,94 15. E2-SS
56. 109 Dominika Benešová CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:11,60 03:34,57 5. N
57. 108 Filip Sajler CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:15,94 03:37,85 6. N
58. 45 Karel Hubáček CZ BMW M3 E92 GTR 07:16,87 03:36,39 13. E2-SH
59. 23 Josef Tarmann A Dallara F302 Mercedes 07:17,29 03:37,65 16. E2-SS
60. 106 Damir Masic A Mitsubishi Lancer Evo Ix 07:17,84 03:38,16 7. N
61. 253 Miloš Zmeškal CZ Ralt 032 07:17,97 03:38,66 3. HA
62. 131 Martin Juhás SK BMW M3 07:18,44 03:38,62 6. E1
63. 53 Reinhold Nauschnegg A Opel Calibra Turbo 07:18,70 03:38,85 7. E1
64. 399 Milan Boháč CZ Renault Clio 07:20,20 03:39,48 1. E1H
65. 91 Peter Jureňa SK Mitsubishi Lancer Evo Ix 07:21,65 03:35,95 3. A
66. 233 Jean-Marie Alméras F Porsche 935 07:25,85 03:42,21 4. HA
67. 73 Otto Hroba SK Citroen Saxo 1.6 07:28,13 03:43,71 8. E1
68. 258 Roberto Turriziani I Osella PAN 07:30,54 03:42,66 5. HA
69. 309 Dušan Doseděl CZ Subaru Impreza WRX Sti 07:30,74 03:44,39 2. E1H
70. 62 Alexander Wolf A Peugeot 306 Maxi 07:34,72 03:46,42 9. E1
71. 237 Gerald Glinzner A Porsche 911 Sc Carrera 07:36,06 03:46,42 6. HA
72. 238 Guido Vivalda I Porsche Carrera Rs 07:38,52 03:47,48 7. HA
73. 103 Kerstin Taus A Subaru Impreza WRX Sti 07:39,43 03:48,18 8. N
74. 63 Jaroslav Janák CZ Vw Golf 07:41,53 03:49,79 14. E2-SH
75. 107 Tomáš Vavřinec CZ Mitsubishi Evo X 07:42,24 03:40,41 9. N
76. 115 Chris Andre Mayer A Honda Civic Type R 07:43,27 03:49,84 10. N
77. 323 Karel Patočka CZ Škoda Felicia Pick-Up 07:43,48 03:50,10 3. E1H
78. 59 Jiří Theimer CZ Peugeot 306 Maxi 07:43,83 03:51,37 15. E2-SH
79. 52 Nela Grundová CZ Mitsubishi Evo Viii 07:43,91 03:50,56 10. E1
80. 307 Lukáš Tomeček CZ Vw Golf I Gti 16V 07:44,48 03:51,88 4. E1H
81. 232 Jiří Kubíček CS Škoda 130RS 07:48,64 03:52,99 8. HA
82. 116 Tonino Cossu I Honda Civic Type R 07:48,85 03:53,79 11. N
83. 57 Roman Schwan CZ Renault Megane Coupe 07:49,04 03:53,96 16. E2-SH
84. 15 Wolfgang Terschl A Prosport LM3000 07:50,59 03:54,47 15. E2-SC
85. 252 Lubomír Doležal CZ MTX 1-06 07:50,93 03:54,80 9. HA
86. 60 Jiří Vašek CZ Škoda Octavia 07:51,04 03:55,52 17. E2-SH
87. 76 Martin Hroba SK Škoda Fabia 1.4 07:51,52 03:55,38 11. E1
88. 215 Horst Pichler A Abarth SE021 07:53,34 03:56,65 10. HA
89. 96 Petr Vojáček CZ Ferrari 430 GT3 07:54,92 03:49,94 1. GT
90. 216 Harald Mössler A Steyr Puch Bergspyder 07:55,23 03:56,58 11. HA
91. 93 Michal Kretz CZ Ford Focus Kit Car 07:55,33 03:57,06 4. A
92. 332 Lukáš Studený CZ Škoda 110R 07:55,62 03:56,55 5. E1H
93. 218 Radovan Táborský CZ Fiat 128 Rally 07:58,10 03:58,51 12. HA
94. 119 Herbert Pfeifer A Honda Integra Typ R 07:59,05 03:58,87 12. N
95. 71 Gregor Hutter A Alfa Romeo 145 07:59,59 03:58,32 12. E1
96. 90 Vladimír Podmarejský SK Peugeot 206 Rc 08:01,31 03:59,81 5. A
97. 97 František Chaloupka CZ Nissan 350 Z 08:02,26 04:00,86 2. GT
98. 320 Martin Pleva CZ Škoda 100 08:02,69 04:00,53 6. E1H
99. 304 Radek Klukan CZ BMW M3 E36 08:02,83 04:00,48 7. E1H
100. 314 Josef Žák CZ Škoda 100 08:03,59 03:59,97 8. E1H
101. 88 Dominik Pavlů CZ Renault Clio Rs 08:05,44 04:02,20 6. A
102. 217 Werner Forstinger A Ford Escort Rs 2000 08:09,59 04:03,68 13. HA
103. 87 Marek Holík CZ Škoda Felicie Kit Car 08:11,08 04:04,70 7. A
104. 321 Vojtěch Macek CZ Škoda 110 R 08:13,88 04:06,53 9. E1H
105. 236 Joseph Obermoser A Alfa Romeo Sud Ti 1.5 08:15,00 04:06,22 14. HA
106. 70 Bronislav Stejskal CZ Škoda Felicia Kit-Car 08:17,90 04:08,01 13. E1
107. 230 Jerzy Nowakowski PL BMW 2002Ti 08:18,77 04:08,66 15. HA
108. 313 Jiří mladší Theimer CZ Peugot 205 Maxi 08:19,94 03:56,74 10. E1H
109. 117 Bohumil Pfeifer CZ Renault Clio 08:21,54 04:10,74 13. N
110. 221 Miroslav Adámek CZ NSU TT 08:23,54 04:09,97 16. HA
111. 251 Petr Tykal CZ MTX 1-03 08:23,76 04:01,49 17. HA
112. 324 Georgi Popov CZ Škoda Felicia Pick-Up 08:24,60 04:11,18 11. E1H
113. 75 Radim Ježek CZ Škoda Felicia 08:25,67 04:11,34 14. E1
114. 235 Milan Stejskal CZ Fiat 131 Racing 2000 08:27,85 04:11,98 18. HA
115. 319 Lukáš Müller CZ Škoda 100 08:28,93 04:14,17 12. E1H
116. 250 František Kmeť SK MTX 1-03 08:30,27 04:14,43 19. HA
117. 234 Jindřich Indra CZ Škoda 110L 08:31,98 04:15,74 20. HA
118. 231 Gabriela Andrišeková SK Škoda 130RS 08:33,77 04:16,67 21. HA
119. 98 Jiří Filinger CZ Nissan 350 Z 08:36,93 04:17,72 3. GT
120. 240 Zdeněk Sekyrka CZ Škoda 130RS 08:39,13 04:19,09 22. HA
121. 92 Jan Trnka CZ Škoda Felicia 08:45,52 04:20,45 8. A
122. 241 Ján Ondrejka SK Škoda 200RS 08:49,68 04:23,43 1. HK1
123. 113 Peter Kacvinský SK Renault Clio Rs 08:50,65 04:22,92 14. N
124. 228 Rudolf Sporer A Alfa Romeo Giulia Super 08:54,14 04:25,41 23. HA
125. 229 Walhter Stietka A Vw 1302 08:58,86 04:29,34 24. HA
126. 220 Gerd Fischer A Ford Escort 1300 GT 09:03,24 04:31,40 25. HA
127. 245 Wili Freudenschuss A BMW M3 E30 09:11,14 04:33,66 26. HA
128. 248 Patrick Zemsauer A Vw Austrovee 09:12,33 04:35,25 27. HA
129. 210 Christian Holzer A Steyr Puch 650 Tr 09:12,69 04:32,70 28. HA
130. 308 Libor Svoboda CZ Honda Civic 1.6 Vti 09:18,22 04:36,84 13. E1H
131. 227 Erwin Mandl A NSU TT 09:20,96 04:38,96 29. HA
132. 209 Jürgen Pachteu A Steyr-Puch 650 Tr 09:57,65 04:53,98 30. HA
133. 255 Michel Pratlong F Tiga SC81 10:06,60 05:01,62 31. HA
134. 208 Alexander Seethaler A Steyr Puch 650 Tr 10:26,45 05:09,88 32. HA

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2017
Mistrovství České Republiky
Sternberske Slavnosti 2017
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk