Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo Historic 2017

Výsledky Ecce Homo - 2013

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 1 Simone Faggioli I Osella FA30 05:37,87 02:46,72 1. E2-SS
2. 2 Marcel Steiner CH Osella FA30 05:45,53 02:50,37 2. E2-SS
3. 3 Miloš Beneš CZ Osella FA30 05:50,90 02:51,38 3. E2-SS
4. 20 Joël Volluz CH Osella FA30 05:50,99 02:52,18 4. E2-SS
5. 7 Fausto Bormolini I Osella PA30 06:01,66 02:56,05 1. E2-SC
6. 5 Otakar Krámský CZ Reynard K13 06:02,89 02:57,25 5. E2-SS
7. 8 Václav Janík CZ Lola B02/50 06:04,67 02:58,93 6. E2-SS
8. 6 Dušan Nevěřil CZ Norma M20FC 06:07,05 02:58,80 2. E2-SC
9. 11 Jaroslav Krajčí SK Lola F3000 06:12,28 03:00,08 7. E2-SS
10. 4 Diego De Gasperi I Osella FA30 06:13,19 02:58,13 8. E2-SS
11. 9 László Szász H Reynard Zytek 06:32,26 03:11,83 9. E2-SS
12. 13 Hermann Waldy A Lola B06/51 06:37,14 03:07,02 10. E2-SS
13. 12 David Komárek CZ Norma M20F 06:37,23 03:06,38 3. E2-SC
14. 41 Dan Michl CZ Lotus Evora 06:39,31 03:15,43 1. E2-SH
15. 22 Ettore Bassi I Osella PA21 Evo 06:44,08 03:18,19 4. E2-SC
16. 33 Marco Capucci I Osella PA21S 06:44,54 03:13,23 5. E2-SC
17. 19 Petr Vondrák CZ Dallara 302 06:44,81 03:16,67 11. E2-SS
18. 23 Maurizio Pitorri I Wolf GB08 06:44,99 03:17,67 6. E2-SC
19. 32 Lubor Nový CZ Dallara 302 06:45,63 03:18,06 12. E2-SS
20. 40 Petr Trnka CZ Gloria C8F 06:47,79 03:19,45 13. E2-SS
21. 42 Vladimír Vitver CZ Audi WTT-R DTM 06:49,49 03:18,13 2. E2-SH
22. 35 Andreas Stollnberger A Formel Opel Lotus 06:50,32 03:20,70 14. E2-SS
23. 30 Pavel Dvořák CZ Ligier JS49 06:50,85 03:21,14 7. E2-SC
24. 29 Jiří Svoboda CZ Norma M20F 06:52,68 03:23,35 8. E2-SC
25. 15 Martin Šípek CZ Lucchini P3-95M BMW 06:55,37 03:16,08 9. E2-SC
26. 24 Anton Mandl A Dallara 391 06:56,16 03:23,71 15. E2-SS
27. 34 Ludvík Otto CZ Martini F2 06:59,61 03:25,22 16. E2-SS
28. 79 Jaromír Malý CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:02,14 03:27,90 1. A
29. 46 Robert Šenkýř CZ BMW M3 E92 GTR 07:02,76 03:26,53 3. E2-SH
30. 43 Felix Pailer A Lancia Integrale 07:06,06 03:29,77 1. E1
31. 49 Karel Stehlík CZ Mitsubishi Colt Evo 07:10,04 03:29,00 4. E2-SH
32. 51 Istvan Kavecz H BMW E90 07:10,05 03:30,81 5. E2-SH
33. 81 Marek Rybníček CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:10,94 03:28,84 2. A
34. 104 Jiří ml. Los CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:13,27 03:32,30 1. N
35. 21 Martin Scherf A Tatuus Ledinegg FR 2.0 07:13,52 03:31,58 17. E2-SS
36. 83 Christian Schweiger A Mitsubishi Lancer Evo VII 07:15,13 03:34,97 3. A
37. 58 Milan Kašpárek CZ Lotus Evora 07:17,51 03:33,06 6. E2-SH
38. 54 Jiří Špalek CZ Mitsubishi WRC 05 07:17,51 03:35,35 7. E2-SH
39. 80 Lukáš Vojáček CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:17,65 03:33,00 4. A
40. 105 Martin Jerman CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:22,01 03:38,04 2. N
41. 89 Ján Miloň SK Škoda Fabia WRC 07:22,32 03:37,13 5. A
42. 86 Stefan Wiedenhofer A Mitsubishi Evo Ix R4 07:23,60 03:37,76 6. A
43. 47 Jiří Sedláček CZ BMW SS13 07:24,06 03:39,73 8. E2-SH
44. 107 Gabriela Jermanová-Sajlerová CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:25,60 03:39,76 3. N
45. 72 Helmut Maier D VW Spiess Golf 07:26,87 03:42,68 9. E2-SH
46. 63 Diethard Sternad A Alfa Romeo 156 STW 07:27,13 03:32,79 2. E1
47. 111 Damir Masic A Mitsubishi Lancer Evo IX 07:29,14 03:37,93 4. N
48. 225 Jaroslav Prášek CZ Chevron B23 07:30,42 03:35,74 1. HA
49. 50 Antonín Daniel CS Mitsubishi Lancer Evo IX 07:31,47 03:37,19 3. E1
50. 108 Filip Sajler CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:33,02 03:41,54 5. N
51. 67 Peter Ambruz SK Vauxhall Vectra ST 07:33,11 03:39,71 4. E1
52. 106 Tomislav Muhvic CR Mitsubishi Lancer Evo IX 07:33,74 03:36,63 6. N
53. 48 Veronika Cichá CZ Mitsubishi WRC 05 07:35,45 03:39,93 10. E2-SH
54. 87 Michal sen. Kovalčík SK Škoda Octavia WRC 07:35,93 03:43,49 7. A
55. 314 Milan Boháč CZ Renault Clio 07:37,27 03:46,29 1. E1H
56. 110 Dan Blaho CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:37,32 03:43,58 7. N
57. 27 Josef Tarmann A Dallara 302 07:37,38 03:40,28 18. E2-SS
58. 109 Dominika Benešová CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:40,39 03:40,56 8. N
59. 55 František Chaloupka CZ Mitsubishi Lancer Evo VI 07:49,95 03:49,05 5. E1
60. 322 Petr Gut CZ Škoda Octavia 07:54,36 03:54,85 2. E1H
61. 116 Chris Andre Mayer A Honda Civic Type R 07:54,43 03:52,47 9. N
62. 91 Kurt Ritzberger A Peugeot 306 GTi 07:55,20 03:51,20 8. A
63. 112 Bogdan Bozyk PL Subaru Impreza STi 07:56,81 03:54,12 10. N
64. 318 Jakub Satek CZ Honda Civic Type R 07:57,31 03:55,90 3. E1H
65. 113 Manuel Pfeifer Honda Civic Type R 07:59,51 03:55,81 11. N
66. 251 Petr Tykal CZ MTX 1-03 08:00,26 03:53,62 2. HA
67. 115 Heimo Hinterhofer A Honda Civic Type R 08:01,10 03:54,68 12. N
68. 317 Pavel Kotek CZ BMW M3 08:01,94 03:53,00 4. E1H
69. 309 Petr Mitánek CZ Opel Astra Gsi 08:04,56 03:55,43 5. E1H
70. 231 Josef Michl CZ Porsche 911 SC 08:05,58 03:51,26 3. HA
71. 68 Otto Hroba SK Citroen Saxo Vts 08:06,65 03:51,61 6. E1
72. 327 Luboš Havlíček CZ Mitsubishi Lancer Evo 08:06,68 03:48,01 6. E1H
73. 256 Miloš Zmeškal CZ Ralt 032 08:07,24 03:38,97 4. HA
74. 93 Ludger Dreyfürst D Mitsubishi CTO 08:08,47 04:01,93 9. A
75. 44 Karel Hubáček CZ BMW M3 E92 GTR 08:08,83 03:57,15 11. E2-SH
76. 57 Roman Schwan CZ Renault Megane Coupe 08:13,34 04:02,28 12. E2-SH
77. 88 Michal jun. Kovalčík SK Škoda Octavia WRC 08:13,71 03:55,42 10. A
78. 71 Tomáš Mady SK Kia Ceed 08:16,13 04:04,62 7. E1
79. 122 Marian Czapka PL Porsche 928 08:16,89 03:57,62 5. HA
80. 335 Jaroslav Winter CZ Honda Civic Type R 08:17,71 03:59,64 7. E1H
81. 253 Lubomír Doležal CZ MTX 1-06 08:21,88 04:01,33 6. HA
82. 78 Martin Hroba SK Škoda Fabia 08:22,82 04:02,71 8. E1
83. 308 Roman Dokoupil CZ Škoda 130Rs 08:24,29 04:09,04 8. E1H
84. 260 Adam Klus CZ March HSS Audi Turbo Can Am 08:24,58 03:58,94 7. HA
85. 222 Oskar Král CZ Fiat 128SC 08:25,23 04:11,41 8. HA
86. 129 Tiberio Nocentini I Porsche 911 Turbo 08:25,94 03:57,63 9. HA
87. 114 Kerstin Taus A Subaru Impreza WRX ATi 08:27,71 04:09,51 13. N
88. 321 Vojtěch Macek CZ Škoda 110 R 08:29,04 04:03,41 9. E1H
89. 301 Josef Honců CZ Škoda Felicia Kit Car 08:29,12 04:02,46 10. E1H
90. 98 Ernest Misley SK Subaru Impreza GT 08:33,73 04:13,25 1. S
91. 128 Leo Theuretsbacher A BMW 2002 Ti 08:34,59 04:06,89 10. HA
92. 329 Petr Řehoř CZ Škoda Octavia 08:34,60 04:07,62 11. E1H
93. 59 Lukáš Suchomel CZ Lotus Elise 08:34,97 03:40,73 9. E1
94. 313 Josef Žák CZ Škoda 100 08:35,51 04:11,79 12. E1H
95. 320 Martin Pleva CZ Škoda 100 08:37,31 04:06,52 13. E1H
96. 221 Miroslav Adámek CZ Nsu TT 08:39,19 04:13,25 11. HA
97. 232 Jiří Kubíček CS Škoda 130Rs 08:39,43 04:19,01 12. HA
98. 100 Oskar Beneš CZ Nissan Fairlady Z 08:40,84 04:08,12 1. GT
99. 239 Lukáš Matušek CZ Škoda 130Rs 08:41,79 04:11,71 13. HA
100. 311 Bronislav Stejskal CZ Škoda Felicia Kit Car 08:42,05 04:14,22 14. E1H
101. 96 Vladimír Podmarejský SK Peugeot 206 RC 08:43,50 04:14,48 2. S
102. 123 Jaroslav Baránek SK Ferrari 308 GT4 Dino 08:44,63 04:16,17 14. HA
103. 77 Ladislav Deak Škoda Fabia 08:46,84 04:22,75 10. E1
104. 92 Jan Trnka CZ Škoda Felicia 08:48,78 04:17,94 11. A
105. 315 Jan Deutscher CZ VW Golf I 08:50,90 04:11,41 15. E1H
106. 213 Vladimír Konicar CZ BMW 2002 Ti 08:52,21 04:12,93 15. HA
107. 234 Jindřich Indra CZ Škoda 110L 08:52,79 04:21,55 16. HA
108. 76 Radim Ježek CZ Škoda Felicia 08:53,10 04:22,17 11. E1
109. 310 Milan Hrubý CZ Škoda Fabia FR16 08:55,47 04:22,29 16. E1H
110. 330 Jan Skála CZ VW Lupo Gti 08:58,98 04:23,40 17. E1H
111. 331 Pavel Malý CZ VW Lupo Gti 09:01,24 04:26,55 18. E1H
112. 332 Jakub Vonšák CZ VW Lupo Gti 09:04,57 04:29,78 19. E1H
113. 99 František Kuča SK Honda Civic Type R 09:05,46 04:30,76 3. S
114. 307 Roman Valenta CZ Škoda Fabia 09:07,98 04:27,02 20. E1H
115. 227 Michaela Indrová-Vondráková CZ Skoda 120S 09:08,53 04:28,81 17. HA
116. 75 Ján Ondrejka SK Škoda 200Rs 09:08,94 04:26,42 12. E1
117. 252 Dan Klesnil CZ MTX 1-06 09:18,60 04:29,54 18. HA
118. 333 František Gruntorád CZ VW Lupo Gti 09:24,10 04:35,77 21. E1H
119. 131 Erwin Kurka A Alpine Renault 09:26,09 04:17,86 19. HA
120. 130 František Oravec SK Škoda 130Rs 09:26,16 04:36,90 20. HA
121. 97 Ivan Kačeriak SK Honda CRX 2 09:44,97 04:46,17 4. S
122. 127 Wili Freudenschuss A BMW E30 09:51,61 04:34,00 21. HA
123. 224 Michal Sedláček CZ Fiat 128SC 09:54,25 04:47,74 22. HA
124. 126 Jürgen Pachteu A Steyr-Puch 650 TR 10:00,97 04:51,35 23. HA
125. 214 Josef Štěrba CZ Fiat Abarth 1000 TC 10:02,70 04:49,14 24. HA
126. 120 Michel Pratlong F Huron FP1 Formula Ford 10:12,83 04:48,63 25. HA
127. 326 Aleš Gansdörfer CZ VW Golf IV 10:54,64 05:16,55 22. E1H

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2017
Mistrovství České Republiky
Sternberske Slavnosti 2017
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk