Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo Historic 2019

Výsledky Ecce Homo - 2006

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 4 Fausto Bormolini I Lola F3000 06:43,65 03:04,68 1. E2
2. 3 Giulio Regosa I Lola F3000 06:44,58 03:00,65 2. E2
3. 12 Milan Svoboda CZ Dallara 302 06:48,54 03:14,17 3. E2
4. 5 Renzo Napione I Reynard F3000 06:50,74 03:03,79 4. E2
5. 10 Otakar Krámský CZ Reynard 06:56,28 03:07,92 5. E2
6. 7 Dušan Nevěřil CZ Lola T96/50 Judd 06:57,57 03:06,71 6. E2
7. 8 Hermann Waldy A Reynard 94D 07:00,22 03:05,42 7. E2
8. 31 Miroslav Fajkus CZ Lucchini P3-95M 07:12,69 03:17,41 1. CN
9. 41 Felix Pailer A Lancia Integrale 07:17,53 03:25,30 1. E1
10. 242 Petr Rokyta CZ MTX 2-03 07:18,27 03:37,74 1. HA
11. 27 Pietro Angelo Ballatori I Osella PA21S 07:19,05 03:22,82 2. CN
12. 26 Michele Camarlinghi I Osella PA21S 07:20,76 03:16,93 3. CN
13. 9 Juraj Sládečka SK Lola F3000 07:21,93 03:18,13 8. E2
14. 75 David Komárek CZ Mitsubishi Lancer Evo Vi 07:24,07 03:31,44 1. A
15. 80 Dan Michl CZ Škoda Octavia Kit Car 07:26,52 03:33,84 2. A
16. 15 Angela Facal Vilariňo E Coloni F2000 07:27,28 03:26,58 9. E2
17. 45 Martin Novotný CZ Opel Speedster 07:28,60 03:32,69 2. E1
18. 2 László Szász H Reynard Zytec 07:30,58 03:38,21 10. E2
19. 47 Marek Ďurovkin SK Audi A4 St 07:31,55 03:39,52 3. E1
20. 76 Jaromír Malý CZ Ford Escort Kit Car 07:32,40 03:35,50 3. A
21. 49 Gerhard Landl A BMW 318 Is 07:33,59 03:36,43 4. E1
22. 51 Andreas Marko A Vw Ledinegg Golf Gti 16V 07:34,93 03:35,13 5. E1
23. 121 Jörg Weidinger D BMW M3 07:38,56 03:42,34 1. N
24. 44 Milan Kašpárek CZ Škoda Fabia MM02 07:39,71 03:34,74 6. E1
25. 127 Peter Jureňa SK Mitsubishi Lancer Evo VII 07:40,29 03:45,89 2. N
26. 46 Marek Rybníček CZ Škoda Octavia 07:40,98 03:37,99 7. E1
27. 73 Vladimír Liška CZ BMW M3 07:41,16 03:41,45 4. A
28. 122 Vladimír ml. Doubek CZ BMW M3 07:41,18 03:43,62 3. N
29. 70 Václav Janík CZ BMW M3 07:43,34 03:43,14 5. A
30. 123 Richard Vodička CZ BMW M3 07:43,36 03:49,99 4. N
31. 39 Jiří Sedláček CZ BMW M3 07:45,22 03:35,64 8. E1
32. 241 Petr Vondrák CZ MTX 2-01 BMW 07:47,80 03:45,37 2. HA
33. 129 Jiří Voves CZ Subaru Impreza WRX STi 07:48,19 03:52,27 5. N
34. 128 Miroslav Jakeš CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:49,26 03:51,89 6. N
35. 52 Helmut Maier D Vw Spiess Golf 07:49,59 03:46,49 9. E1
36. 104 Piergiorgio Bedini MC Alfa Romeo 147 07:50,25 03:50,54 1. SP
37. 24 Jiří Hrbáč CZ Delta III 07:51,37 03:40,47 1. NF
38. 17 Andreas Stollnberger A Renault Swift Sc 95 07:51,48 03:39,42 11. E2
39. 18 Miloš Zmeškal CZ Dallara 399 07:51,53 03:31,32 12. E2
40. 90 Jaroslav Homola SK Citroen C2 07:55,63 03:46,40 6. A
41. 81 Rene Martinek A Honda Civic Type R 07:56,11 03:49,63 7. A
42. 72 Petr Líbal CZ BMW M3 07:56,41 03:44,66 8. A
43. 79 Ivo Krampota CZ BMW M3 07:57,41 03:45,23 9. A
44. 38 Július st. Konček SK Vauxhall Vectra Stc 07:58,92 03:47,35 10. E1
45. 48 Bohuslav Urban CZ Škoda Fabia 07:59,31 03:44,40 11. E1
46. 106 Tomáš Kusý CZ Peugeot 306 07:59,73 03:53,22 2. SP
47. 86 Christian Schweiger A Vw Golf IV Kit Car 08:00,43 03:47,85 10. A
48. 125 Anton Strnad SK Mitsubishi Lancer Evo VII 08:00,52 03:59,13 7. N
49. 95 Martin Fischer A Peugeot 106 Kit-Car 08:02,03 03:48,90 11. A
50. 30 Nicolas Brebsom L Osella PA20S 08:02,06 03:41,48 4. CN
51. 109 Lukáš Vojáček CZ Opel Astra Opc 08:02,54 03:56,83 3. SP
52. 107 Petr Vojáček CZ Alfa Romeo 147 08:04,12 03:52,70 4. SP
53. 20 Jakub Horák CZ Fiks 03 08:05,95 03:51,58 2. NF
54. 261 Adam Klus CZ Avia AE2 08:06,74 03:59,29 3. HA
55. 111 David Losman CZ Peugeot 306 S16 08:09,25 03:58,29 5. SP
56. 203 Zdeněk Konečný CZ BMW 2002 Ti 08:11,07 04:05,08 4. HA
57. 162 Leo Theuretsbacher A BMW 2002 Ti 08:11,55 04:03,69 5. HA
58. 116 Claudio Giobbi I BMW 320 08:12,48 04:06,24 6. SP
59. 201 Oskar Král CZ Škoda 130RS 08:12,58 03:59,67 6. HA
60. 85 Jiří Theimer CZ Peugeot 306 Maxi 08:13,62 03:56,14 12. A
61. 206 Martin Vondrák CZ Škoda 130 Rs 08:14,28 04:06,44 7. HA
62. 77 Eduard Patera CZ Subaru Impreza 555 08:16,90 04:02,88 13. A
63. 131 Maciej Ptak PL Subaru Impreza Sti 08:16,92 04:06,29 8. N
64. 53 Matěj Prokop SK Ford Puma 08:17,51 04:00,17 12. E1
65. 218 Josef Michl CZ Škoda 130 Rs 08:17,55 04:06,37 8. HA
66. 62 Tibor Rosenmayer A Mazda Rx 7 08:20,76 03:56,61 13. E1
67. 19 Andrej Krajčí SK Ople Lotus 08:21,14 04:00,01 13. E2
68. 271 Petr Tykal CZ MTX 1-03 08:22,28 04:08,99 9. HA
69. 100 Tomáš Kašpárek CZ Škoda Felicia Kit-Car 08:25,84 04:04,31 14. A
70. 82 Thorsten Löber D BMW 325I 08:26,23 04:04,21 15. A
71. 133 Milan Boháč CZ Renault Clio 08:26,46 04:12,30 9. N
72. 14 David Kostruh CZ Dallara F393 08:26,46 03:35,17 14. E2
73. 207 Zdeněk Sekyrka CZ Škoda 130 Rs 08:27,83 04:09,01 10. HA
74. 78 Marián Gróf SK Škoda Octavia Kit Car 08:28,90 04:05,03 16. A
75. 64 Georgi Popov CZ Škoda Felicia Pick-Up 08:28,98 04:09,02 14. E1
76. 23 Michal Novický CZ Faster Ford 08:29,42 03:58,13 15. E2
77. 166 Luigi Bormolini I Porsche 914/6 08:31,21 04:13,24 11. HA
78. 110 Gabriela Jermanová-Sajlerová CZ Opel Astra Opc 08:33,10 04:09,27 7. SP
79. 202 Pavel Kolář CS Škoda 130RS 08:33,36 04:09,20 12. HA
80. 136 Filip Blahout CZ Honda Civic 08:38,61 04:19,20 10. N
81. 63 Radim Ježek CZ Škoda Favorit 08:40,34 04:08,95 15. E1
82. 74 Jozef Toth CZ BMW M3 08:41,09 04:09,44 17. A
83. 99 Jan Trnka CZ Škoda Felicia Kit-Car 08:42,73 04:12,41 18. A
84. 28 Domenico Cappelli I Osella PA21S 08:42,87 03:53,05 5. CN
85. 89 Martin Samek CZ Ford Escort Rs 2000 08:44,84 04:09,21 19. A
86. 61 Karel Patočka CZ Škoda Felicia Pick-Up 08:52,16 04:11,34 16. E1
87. 55 Bohumír Čambálik SK Opel Astra Gsi 08:54,00 04:11,93 17. E1
88. 199 Lubomír Valko SK Škoda 130RS 08:56,66 04:25,58 13. HA
89. 135 Ctirad Rozum SK Peugeot 306 08:59,96 04:26,56 11. N
90. 221 Milan Stejskal CZ Fiat 128 Sc 09:07,25 04:30,70 14. HA
91. 222 Radovan Táborský CZ Fiat 128 Rally 09:08,62 04:30,87 15. HA
92. 213 Arnošt Neubauer CZ Porsche 911 09:15,78 04:33,61 16. HA
93. 231 Gabriela Andrišeková SK Škoda 130 Rs 09:19,22 04:38,61 17. HA
94. 205 Stanislav Raška CZ Vw Golf 1,6 Gti 09:21,86 04:40,91 18. HA
95. 114 Petr Žižkovský CZ Ford Escort Rs 2000 09:25,26 04:33,16 8. SP
96. 33 Silvano Brandi I Chevrolet Corvette 09:28,12 04:25,76 1. GT
97. 230 Erich Enzberger A Ford Escort 1300 Gt 09:31,88 04:44,34 19. HA
98. 65 Ladislav Udržal CZ Škoda Felicia Pick-Up 09:36,55 04:30,01 18. E1
99. 267 Kamila Stará CZ MTX 1-03 09:37,39 04:44,65 20. HA
100. 170 Jürgen Pachteu A Steyr Puch 650TR 09:43,30 04:48,29 21. HA
101. 102 Martin Danajka SK Škoda Fabia 09:47,15 04:38,89 20. A
102. 161 Friedrich Bock A Ford Escort 1300 Gt 09:49,64 04:53,03 22. HA
103. 97 Otto Hroba SK Škoda Fabia 09:55,73 04:44,88 21. A
104. 228 Michaela Indrová-Vondráková CZ Škoda 120 S 10:15,27 05:03,65 23. HA
105. 223 Václav Štěrba CZ Fiat 127 A 10:17,76 05:07,80 24. HA
106. 245 František Čečil CZ Hakar 10:58,16 05:25,85 25. HA

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2019
Sternberske Slavnosti 2019
MSMT
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk