Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo Historic 2019

Výsledky Ecce Homo - 1984

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 52 Ruedi Caprez CH Martini Mk.32 06:15,09 03:06,82 1. E
2. 1 Mauro Nesti I Osella PA8/9 BMW 06:15,85 03:06,95 1. Gr.6
3. 50 Walter Pedrazza A PRC M812 F2 06:21,88 03:09,71 2. E
4. 53 Josef Binder CH Argo JM 18 F2 06:30,46 03:14,12 3. E
5. 56 Marcel Wettstein CH Argo JM 10 F3 06:32,62 03:15,32 4. E
6. 2 Herbert Stenger D Osella PA9 BMW 06:34,21 03:16,96 2. Gr.6
7. 63 Georg Neugebauer D March 782 BMW 06:37,25 03:18,51 5. E
8. 4 "Din" I Osella PA9 06:41,54 03:20,64 3. Gr.6
9. 12 Kurt Buess CH Lola T298 06:42,45 03:18,20 4. Gr.6
10. 58 Werner Eckert D March F3 Alfa Romeo 06:52,21 03:23,76 6. E
11. 55 Urs Hauenstein CH March 793 Toyota 06:53,78 03:25,68 7. E
12. 3 Dieter Bergermann D Osella PA6 BMW 06:56,55 03:26,21 5. Gr.6
13. 57 Peter Rössler D Maco F3 06:59,68 03:28,90 8. E
14. 7 Rolf Köppel D Sauber Ford 07:01,47 03:30,27 6. Gr.6
15. 69 Rolf Weiss D Lola T328 Spiess 07:03,43 03:30,77 9. E
16. 6 Janos Toth H TOJ SC206 BMW 07:09,48 03:33,26 7. Gr.6
17. 20 Rolf Göring D BMW M1 07:17,20 03:37,73 1. B
18. 61 Uwe Wolpert D Lola UWR 07:17,24 03:38,13 10. E
19. 8 Deszö Kiss H Osella 07:17,39 03:36,15 8. Gr.6
20. 9 Karel Jílek CS MTX 2-03/2000 07:18,05 03:39,02 9. Gr.6
21. 59 Urs Friedli CH Vee Max 07:18,28 03:37,77 11. E
22. 19 Nicolas Claude Bührer CH Porsche 911 Turbo 07:24,43 03:40,50 2. B
23. 5 Hans Affentranger CH Lola T297 07:24,73 03:40,62 10. Gr.6
24. 23 Claude Francois Jeanneret CH Audi Quattro 07:25,65 03:42,24 3. B
25. 68 Klaus Stibitzky D Lola T328 VW 07:29,36 03:42,64 12. E
26. 65 Horst Fendrich D Lola T642 07:31,86 03:44,06 13. E
27. 91 Václav Lím CZ Avia AE 3 07:32,28 03:45,71 14. E
28. 34 Fritz Müller D BMW 635 CSi 07:33,73 03:44,18 1. A
29. 31 Miloš Bychl CZ BMW 635 CSi 07:39,06 03:48,24 2. A
30. 109 Miroslav Šrachta CZ Spider Lada 07:40,91 03:49,62 11. Gr.6
31. 98 Jaroslav Vorel CZ MTX 1-06 07:41,53 03:50,32 15. E
32. 93 Jindřich Šafránek CZ MTX 07:42,39 03:50,72 16. E
33. 49 Jiří Mičánek CZ MTX 1-06 07:42,59 03:50,61 17. E
34. 87 Csaba Kesjár H MTX 1-06 07:45,49 03:50,00 18. E
35. 60 Petra Wolpert-Höllerich D Chevron B38 07:45,94 03:51,20 19. E
36. 103 Marcel Pipek CS Spider Škoda 07:48,36 03:52,51 12. Gr.6
37. 30 Alwin Maag CH Renault 5 Turbo 07:48,55 03:53,37 4. B
38. 107 Štefan Klištinec CS Brixner NSU 1300 Spiess 07:50,13 03:54,69 13. Gr.6
39. 33 Giovanni Rossi F BMW 635 CSi 07:50,83 03:52,80 3. A
40. 32 Jozsef Cserkuti H BMW 635 CSi 07:56,18 03:57,66 4. A
41. 89 Erwin Heckmann D Van Diemen RF74 07:57,65 03:58,34 20. E
42. 46 Hartmut Böhme D BMW 323i 08:01,60 04:00,72 5. A
43. 81 Pavel Kopeček CZ MTX 1-02 08:02,11 04:00,89 21. E
44. 24 Wilhelm Rinne D Porsche 911 SCRS 08:04,32 04:01,64 5. B
45. 121 Laszlo Oroszlan H MTX 1-06 08:10,75 04:04,99 22. E
46. 76 Bernd Jobst D KV Formel V 08:12,32 04:05,63 23. E
47. 38 Günther Gabat A BMW 320i 08:12,65 04:00,77 6. A
48. 96 Lumír Firla CZ FE 08:21,67 04:07,88 24. E
49. 94 Hans Halbauer D Candido Zagk FV 08:21,87 04:09,90 25. E
50. 110 Jiří Švec CZ Spider Škoda Kupé 08:22,32 03:59,35 14. Gr.6
51. 18 Josef Saibel A VW Scirocco 08:24,32 04:12,12 6. B
52. 43 Bernhard Brante D Opel Kadett GTE 08:24,48 04:11,51 7. A
53. 104 Horst Kulas D Brixner Lotus 08:26,29 04:12,72 15. Gr.6
54. 66 Heinz Baer D Van Diemen RF 80 08:30,26 04:14,85 26. E
55. 97 Manfred Kuhn D SEG Lada 08:32,34 04:12,16 27. E
56. 105 Tatjana Mathes D M 803 NSU 08:36,41 04:17,41 16. Gr.6
57. 108 Ivo Král CZ Spider Ford 08:39,28 04:14,75 17. Gr.6
58. 45 Anton Fischhaber D Alfa Romeo 08:40,49 04:18,94 1. N
59. 84 István Tarro H MTX 1-06 08:41,51 04:10,82 28. E
60. 71 Heinz Vöhringer D Fiat 130 TC 08:42,51 04:20,71 2. N
61. 48 Andreas Kövesdan H BMW 323i 08:43,68 04:21,50 8. A
62. 25 Giacomo Botti I Fiat Ritmo 08:47,49 04:23,55 3. N
63. 28 Dieter Kern D Renault 5 Turbo 08:47,79 04:23,61 7. B
64. 27 Harald Freitag I Opel Kadett 08:48,90 04:21,97 8. B
65. 115 Hans-Dieter Melzer D Alfa Romeo 901 C 08:50,09 04:24,62 9. A
66. 35 Paul Hüttenmüller D Porsche 08:52,79 04:25,94 9. B
67. 99 Josef Silbrník CZ Lada 21011-L2 08:56,14 04:08,58 29. E
68. 47 Gérard Rallu F Alfa Romeo GTV 08:58,45 04:27,30 4. N
69. 39 Bernd Frank D BMW 09:00,90 04:30,23 5. N
70. 74 Jozsef Gaal H VW Golf GTi 09:06,23 04:32,18 6. N
71. 72 Zoltán Barka H BMW 320i 09:14,14 04:34,66 10. A
72. 145 Hannes Wurm A Alfa Romeo Sud Ti 09:16,12 04:35,27 10. B
73. 130 Antonín Charouz CZ Škoda 120LS 09:18,60 04:38,39 11. A
74. 140 Josef Pekař CZ Škoda 120LS 09:18,64 04:38,69 12. A
75. 128 Jan Heřmánek CZ Škoda 120LS 09:20,62 04:39,99 13. A
76. 151 Oldřich Vaníček CZ Škoda 120LS 09:20,97 04:39,22 14. A
77. 148 Horst Stránský CZ Škoda 120LS 09:28,19 04:43,45 15. A
78. 135 Oldřich Musil CZ Škoda 120LS 09:41,88 04:49,63 16. A
79. 73 Theresia Melichart A Mitsubishi Colt Turbo 09:51,30 04:50,57 7. N
80. 144 Jiří Zbožínek CZ Škoda 120LS 09:56,71 04:57,57 17. A

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2019
Sternberske Slavnosti 2019
MSMT
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk