Výsledky Ecce Homo - 1982

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 4 Walter Pedrazza A PRC F2 00/82 06:28,07 03:10,25 1. E
2. 50 Kurt Buess CH Lola T298 06:42,83 03:20,42 1. Gr.6
3. 1 Dieter Kern D Renault Alpine F2 06:43,09 03:18,32 2. E
4. 2 Helmut Kalenborn D March F2 BMW 06:52,76 03:21,82 3. E
5. 6 Peter Rössler D Maco F3 07:00,53 03:26,91 4. E
6. 99 Rolf Göring D BMW M1 07:04,35 03:31,02 1. Gr.4
7. 3 Dieter Bergermann D Martini F3 07:04,57 03:30,88 5. E
8. 5 Rolf Weiss D F Super VW 07:09,28 03:31,15 6. E
9. 80 Herbert Stenger D Ford Capri Turbo 07:09,30 03:29,72 1. Gr.5
10. 101 Claude Francois Jeanneret CH BMW M1 07:09,53 03:32,43 2. Gr.4
11. 46 Ruedi Jauslin CH Lola T286 07:09,84 03:33,30 2. Gr.6
12. 81 Willi Rabl A Porsche 935 Kremer 07:14,28 03:36,50 2. Gr.5
13. 51 Hans Affentranger CH Lola T297 07:14,78 03:36,84 3. Gr.6
14. 60 Rolf Köppel D Sauber Ford 07:15,63 03:36,16 4. Gr.6
15. 103 Erich Schiebler D BMW M1 07:15,95 03:37,46 3. Gr.4
16. 88 Anton Fischhaber D BMW 320 07:22,64 03:40,94 3. Gr.5
17. 52 Eberhard Ernst D LoLa T212 07:25,50 03:41,61 5. Gr.6
18. 85 Jozsef Cserkuti H BMW 320 07:33,09 03:43,78 4. Gr.5
19. 104 Wilhelm Rinne D Porsche 911 SC 07:42,15 03:49,89 4. Gr.4
20. 73 Gebhard Zeller D EBS Special 07:43,03 03:51,25 6. Gr.6
21. 65 Miroslav Adámek CZ Brixner Audi NSU 07:45,28 03:52,00 7. Gr.6
22. 47 Ludwig Schoberth D KMW Porsche 07:50,59 03:54,46 8. Gr.6
23. 153 Jacques Guillot F Porsche 930 07:50,90 03:55,16 1. B
24. 66 Marcel Pipek CS Š-Spider 07:52,34 03:54,83 9. Gr.6
25. 69 Miroslav Šrachta CZ Š-Spider 07:54,45 03:54,30 10. Gr.6
26. 130 Josef Michl CZ Škoda 130RS 07:55,10 03:55,59 1. Gr.2
27. 115 Michael Endress D Audi Coupe 07:55,21 03:56,83 2. Gr.2
28. 27 Jiří Mičánek CZ MTX 1-06 07:55,71 03:56,47 7. E
29. 90 Petr Doležal CZ Škoda 120 07:56,17 03:57,86 5. Gr.5
30. 38 Wolfgang Günther DDR SEG Lada 07:56,58 03:56,26 8. E
31. 39 Heinz Siegert DDR MT 77-1 07:56,83 03:58,11 9. E
32. 91 Antonín Charouz CZ Škoda 120 07:57,46 03:58,19 6. Gr.5
33. 61 Jiří Hák CZ Dangel 2000 07:58,34 03:58,31 11. Gr.6
34. 156 Giovanni Rossi F Ford Granada 07:58,70 03:58,24 1. Gr.1
35. 56 Miran Velkoborský CS MTX 08:01,84 04:00,88 10. E
36. 155 Herbert Hürter D Ford Escort 08:06,46 04:02,94 2. Gr.1
37. 37 Wolfgang Wöhner DDR MT 78/82 08:07,11 04:02,71 11. E
38. 120 Georg Alber D Škoda 130RS 08:07,59 04:02,56 3. Gr.2
39. 21 Pavel Kopeček CZ MTX 1-02 08:08,09 04:02,96 12. E
40. 125 Milan Dorda CZ Škoda 130RS 08:08,52 04:03,52 4. Gr.2
41. 18 Michal Riegl CZ MTX 08:10,14 04:03,76 13. E
42. 112 Edgar Grund D BMW 320 08:11,44 03:54,31 5. Gr.2
43. 36 Klaus Ludwig DDR MT 77-1 08:14,28 04:06,89 14. E
44. 34 Helga Heinrich DDR Shigulli 21011 08:15,07 04:07,51 15. E
45. 40 Hartmuth Thassler DDR MT 77-1 08:15,89 04:07,91 16. E
46. 29 Josef Novák CZ Lada 1294 08:16,21 04:07,92 17. E
47. 44 Vladimír Lednár CZ MTX 1-03 08:17,08 04:08,49 18. E
48. 126 Josef Šimánek CZ Škoda 130RS 08:17,55 04:08,55 6. Gr.2
49. 118 Josef Saibel A VW Scirocco 08:17,63 04:05,68 7. Gr.2
50. 132 Oldřich Babák CZ Škoda 130RS 08:17,88 04:08,54 8. Gr.2
51. 26 Adolf Fešárek CZ MTX 1-03 08:19,44 04:08,01 19. E
52. 62 Petr Bold CS MTX 2-03 08:20,84 04:08,64 12. Gr.6
53. 35 Eberhard Grüner DDR MT 80 08:21,33 04:09,48 20. E
54. 20 Milan Černík CZ MTX 1-06 08:22,86 04:07,99 21. E
55. 135 Rudolf Machánek SK Škoda 130RS 08:24,54 04:11,22 7. Gr.5
56. 70 Jiří Švec CZ Š-Spider 08:24,57 04:12,04 13. Gr.6
57. 107 Urs Hauenstein CH Alpine 08:25,61 04:12,51 5. Gr.4
58. 17 Zdeněk Glauder CZ RAF 08:26,21 04:11,60 22. E
59. 19 Josef Silbrník CZ Formule Easter 08:27,60 04:09,24 23. E
60. 71 Zdeněk Válek CZ MTX 2-03 08:28,17 04:08,68 14. Gr.6
61. 9 Erwin Heckmann D Van Diemen RF74 08:28,35 04:08,22 24. E
62. 137 Ivan Parma CZ Škoda 110R 08:30,83 04:14,84 9. Gr.2
63. 113 Jürgen Jakob D Ford Escort 08:31,44 04:15,52 10. Gr.2
64. 82 Štefan Klištinec CS Alfa Romeo GTAJ 08:32,15 04:05,42 8. Gr.5
65. 131 Oldřich Musil CZ Škoda 742 08:36,45 04:16,98 11. Gr.2
66. 163 Hans-Dieter Melzer D Talbot R3 08:44,15 04:20,45 1. A
67. 68 Klaus Stibitzky D Škoda 130RS 08:45,32 04:21,34 9. Gr.5
68. 128 Martin Rejl CZ Škoda 110R 08:50,20 04:24,33 12. Gr.2
69. 41 Roland Prüfer DDR MT III 08:52,13 04:17,53 25. E
70. 127 Vladimír Machatý CZ Škoda 110RC 08:55,51 04:14,64 10. Gr.5
71. 67 August Stawicki D Blizzard AS 08:57,46 04:17,26 15. Gr.6
72. 42 Hubert Theodor Schmidt D Formule Easter 08:58,10 04:28,42 26. E
73. 142 Vladimír Pohl CZ Škoda 130RS 09:00,28 04:29,36 13. Gr.2
74. 167 Karl Fuchsberger A Simca Talbot 09:00,46 04:28,31 2. A
75. 160 Josef Cihlář CZ Škoda 110R 09:09,65 04:32,82 14. Gr.2
76. 166 Horst Stránský CZ Škoda 120 09:12,79 04:36,07 3. A
77. 158 Martin Karasz CZ Škoda 120 09:14,46 04:37,12 3. Gr.1
78. 95 Harald Licka-Beinkofer A Leyland Mini 09:19,65 04:38,81 11. Gr.5
79. 14 Jaroslav Petrák CS MTX 2-03 09:46,10 04:33,82 16. Gr.6
80. 138 Jiří Svoboda CZ Škoda 120LS 09:48,55 04:54,19 4. A
81. 136 Miroslav Nýdrle CZ Škoda 120LS 10:35,93 05:09,57 5. A

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk