Výsledky Ecce Homo - 1981

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 2 Dieter Kern D Alpine Renault F2 07:18,47 03:30,11 1. B8
2. 35 Jean-Louis Bos F Lola T298 BMW 07:22,27 03:28,08 1. Gr.6
3. 5 Helmut Kalenborn D March F2 BMW 07:42,67 03:39,47 2. B8
4. 8 Hans-Joachim Hösch D Chevron B43 F3 07:45,09 03:46,09 3. B8
5. 6 Dieter Bergermann D Martini F3 07:48,58 03:46,44 4. B8
6. 72 Rolf Göring D BMW M1 07:56,78 03:48,89 1. Gr.4
7. 4 Kurt Buess CH Bose-Ralt RT 1 F2 07:58,25 03:44,05 5. B8
8. 60 Claude Francois Jeanneret CH BMW 320 Heidegger 07:58,51 03:48,87 1. Gr.5
9. 32 Ruedi Jauslin CH Lola T286 08:08,22 03:47,94 2. Gr.6
10. 80 Herbert Stenger D Ford Escort RS 08:11,46 04:00,07 1. Gr.2
11. 61 Jozsef Cserkuti H BMW 320 Schnitzer 08:12,28 03:59,62 2. Gr.5
12. 42 Jiří Hák CZ Dangel 2000 08:16,71 04:06,04 3. Gr.6
13. 39 Hans Affentranger CH Lola T297 08:20,16 03:53,72 4. Gr.6
14. 41 Eberhard Ernst D Chevron EBS 08:25,30 03:57,84 5. Gr.6
15. 45 Wolfgang Hentschel D EBS 002 08:27,46 04:01,98 6. Gr.6
16. 51 Miroslav Adámek CZ Brixner NSU 08:27,73 04:04,17 7. Gr.6
17. 62 Marcel Pipek CS Škoda Spider 08:29,27 04:06,74 8. Gr.6
18. 53 Karel Jílek CS MTX 1-04 08:30,21 04:07,92 6. B8
19. 82 Edgar Grund D BMW 320 08:31,59 04:06,81 2. Gr.2
20. 40 Miran Velkoborský CS MTX 2-03 08:33,42 04:01,89 9. Gr.6
21. 14 Antonín Jelínek CZ MTX 1-03 08:39,67 04:15,45 7. B8
22. 21 Václav Lím CZ Avia AE-2 08:39,94 04:09,52 8. B8
23. 33 Horst Kulas D Brixner Lotus 08:40,54 04:10,14 10. Gr.6
24. 22 Václav Franta CZ MTX Easter 08:42,66 04:08,20 9. B8
25. 24 Wolfgang Günther DDR SEG Lada 08:42,73 04:14,12 10. B8
26. 20 Pavel Kopeček CZ MTX 1-02 08:44,09 04:12,91 11. B8
27. 29 Jaroslav Vorel CZ MTX 1-02 08:44,91 04:12,94 12. B8
28. 67 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo GTAJ 08:47,65 04:12,44 3. Gr.5
29. 110 Karl-Heinz Linnig D Porsche Turbo 3,3 08:47,73 04:10,73 1. Gr.3
30. 126 Antonín Charouz CZ Škoda 130RS 08:48,79 04:14,72 4. Gr.5
31. 115 Hartmut Böhme D Ford Escort RS 08:49,21 04:20,69 1. Gr.1
32. 87 Petr Doležal CZ Škoda 130RS 08:50,88 04:13,80 3. Gr.2
33. 84 Peter Ernst D BMW 323i 08:51,27 04:15,14 4. Gr.2
34. 149 Tomáš Hank CZ Škoda 130RS 08:51,82 04:20,87 5. Gr.2
35. 78 Wilhelm Rinne D Porsche 911 08:52,96 04:13,62 2. Gr.4
36. 15 Josef Novák CZ Hamul-VAZ 08:53,77 04:17,92 13. B8
37. 73 Josef Saibel A VW Scirocco 08:54,67 04:18,44 6. Gr.2
38. 23 Klaus Ludwig DDR MT 77-1 08:59,60 04:21,65 14. B8
39. 102 Georg Alber D Škoda 130RS 09:02,96 04:20,77 7. Gr.2
40. 120 Rupert Zuern D Fiat 128 AR 09:04,91 04:24,31 8. Gr.2
41. 116 Herbert Hürter D Ford Escort RS 09:05,09 04:21,95 2. Gr.1
42. 30 Roland Prüfer DDR SEG Lada 09:06,08 04:32,65 15. B8
43. 134 Jan Heřmánek CZ Zastava 09:07,32 04:24,07 9. Gr.2
44. 79 Rolf Arning D VW Golf GTi 09:10,45 04:26,36 10. Gr.2
45. 142 Milan Dorda CZ Škoda 130RS 09:11,25 04:25,73 11. Gr.2
46. 66 Rudolf Machánek SK Škoda 130RS 09:14,15 04:26,47 5. Gr.5
47. 97 Hans-Dieter Melzer D Talbot R 3 09:14,21 04:28,64 12. Gr.2
48. 48 August Stawicki D Blizzard AS 09:16,23 04:24,86 11. Gr.6
49. 121 Jürgen Jakob D Ford Escort RS 09:20,35 04:29,06 13. Gr.2
50. 52 Jiří Švec CZ Škoda Spider 09:24,86 04:29,18 12. Gr.6
51. 27 Helga Heinrich DDR MT 77-1 09:26,09 04:27,47 16. B8
52. 68 Jiří Sejk CZ Škoda 120 DAKOS 09:26,45 04:29,38 6. Gr.5
53. 12 Milan Černík CZ MTX 1-03 09:28,21 04:31,73 17. B8
54. 25 Hartmuth Thassler DDR MT 77-1 09:28,88 04:28,58 18. B8
55. 28 Ľudovít Dóka SK F. Easter 09:29,16 04:25,41 19. B8
56. 50 František Votoupal CZ Spider NSU 09:33,46 04:27,56 13. Gr.6
57. 104 Josef Šimánek CZ Škoda 130RS 09:33,65 04:31,35 14. Gr.2
58. 83 Günther Gabat A BMW 320 Gabath 09:34,84 04:37,38 15. Gr.2
59. 88 Martin Karasz CZ Škoda 120 09:35,08 04:42,79 16. Gr.2
60. 114 Urs Hauenstein CH Alpine A 110 09:35,44 04:27,02 2. Gr.3
61. 89 Miroslav Čepe CZ Škoda 110L 09:37,65 04:34,43 17. Gr.2
62. 131 Harald Reich D Simca Rallye 09:39,30 04:44,07 18. Gr.2
63. 95 Vladimír Machatý CZ Škoda 110R 09:40,21 04:39,71 19. Gr.2
64. 148 Martin Rejl CZ Škoda 110R 09:42,21 04:41,31 20. Gr.2
65. 127 Lubomír Valko SK Škoda 130RS 09:43,52 04:29,76 21. Gr.2
66. 106 Stanislav Firtl CZ Škoda 110R 09:50,46 04:42,15 22. Gr.2
67. 129 Oldřich Musil CZ Škoda 110L 09:54,97 04:39,97 23. Gr.2
68. 108 Sandor Joszai H NSU 1150 09:55,40 04:34,46 24. Gr.2
69. 105 Jiří Veinhold CZ VAZ 21011 09:58,01 04:43,49 25. Gr.2
70. 132 Josef Cihlář CZ Škoda 110R 10:15,14 04:57,38 26. Gr.2
71. 94 Bořek Kučera CZ Škoda 110R 10:15,89 04:51,19 27. Gr.2
72. 91 Bohumil Dědek CZ Zastava 10:18,10 04:55,99 28. Gr.2
73. 122 František Tondl CZ Škoda 110L 10:36,39 04:58,01 29. Gr.2
74. 143 Jan Cabala CZ Škoda 105L 11:16,86 05:25,82 30. Gr.2
75. 140 Elly Gronmayer D Citröen Visa 11:19,68 05:29,44 31. Gr.2
76. 93 Tomáš Klouda CZ Zastava 101 11:22,08 05:19,99 3. Gr.1
77. 59 Gebhard Zeller D EBS Spezial 11:52,39 04:05,13 14. Gr.6

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Společenský večer 2018
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk