Výsledky Ecce Homo - 1980

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 50 Dieter Kern D Alpine Renault F2 06:37,34 03:18,05 1. B8
2. 51 Kurt Buess CH Ralt F2 BMW 06:44,61 03:22,12 2. B8
3. 52 Helmut Kalenborn D Chevron F2 BMW 07:02,38 03:31,02 3. B8
4. 15 Franz Engstler D Osella PA7 BMW 07:02,68 03:27,64 1. Gr.6
5. 18 Janos Toth H TOJ SC206 BMW 07:08,63 03:33,28 2. Gr.6
6. 87 Peter Rössler D Maco 378 07:15,41 03:37,52 4. B8
7. 16 Hans Affentranger CH Lola T297 07:34,22 03:44,15 3. Gr.6
8. 11 Paul Riss D Lola T296 BMW 07:38,18 03:48,34 4. Gr.6
9. 2 Gebhard Zeller D Dulon Ford 07:47,81 03:52,05 5. Gr.6
10. 128 Jozsef Cserkuti H BMW 320 Schnitzer 07:48,15 03:54,20 1. Gr.5
11. 24 Jiří Mičánek CZ MTX 1-02 07:48,96 03:54,41 5. B8
12. 3 Wolfgang Hentschel D EBS 002 NSU 07:50,21 03:53,67 6. Gr.6
13. 14 Eberhard Ernst D Rex SP1 Ford Cosworth 07:52,94 03:48,00 7. Gr.6
14. 130 Karel Jílek CS MTX 1-04 07:53,54 03:54,42 6. B8
15. 28 Jiří Rosický CZ MTX 1-03 07:55,74 03:56,57 7. B8
16. 59 Bartl jr. Stadler A Hwke FF 07:59,59 03:59,31 8. B8
17. 85 Gerd Twardzik D Ford Escort 08:00,59 03:58,56 1. Gr.2
18. 36 Jan Sobčák CZ MTX 1-03 08:02,50 03:59,26 9. B8
19. 57 Dieter Bergermann D BGN - Alpine Renault 08:05,00 04:00,85 2. Gr.5
20. 39 Gerhard Harmel D Opel Ascona 08:06,10 04:01,54 2. Gr.2
21. 100 Karl Oppitzhauser A BMW 320 08:08,33 04:00,39 3. Gr.5
22. 132 Marián Rajnoha SK MTX 1-04 08:11,06 04:03,66 10. B8
23. 38 Detlef Ströring D Opel Kadett 08:11,26 04:04,15 3. Gr.2
24. 42 Jaroslav Vorel CZ MTX 1-02 08:12,80 04:03,79 11. B8
25. 66 Miroslav Krejsa CZ MTX 1-03 08:13,29 04:05,45 12. B8
26. 54 Jaroslav Šustr CZ MTX 1-03 08:13,69 04:06,42 13. B8
27. 27 Herbert Drechsler D Ford Escort 08:13,70 04:04,50 4. Gr.2
28. 37 Peter Ernst D BMW 320 08:16,78 04:05,12 5. Gr.2
29. 169 Antonín Charouz CZ Škoda 130RS 08:20,38 04:10,06 6. Gr.2
30. 64 Josef Silbrník CZ L2 Lada 21011 08:20,74 04:09,61 14. B8
31. 112 Zdeněk Halada CS BMW 2002 Alpina 08:21,30 04:07,78 4. Gr.5
32. 190 Heinz Siegert DDR MT 77/79 08:24,55 04:05,17 15. B8
33. 22 Horst Kulas D Brixner Lotus 08:25,88 04:12,01 8. Gr.6
34. 170 Josef Šimánek CZ Škoda 130RS 08:28,45 04:13,96 7. Gr.2
35. 203 Vít Kotas CZ Škoda 110R 08:29,94 04:13,88 8. Gr.2
36. 55 Jan Janků CS MTX 1-03 08:32,99 04:14,44 16. B8
37. 68 Hans-Dieter Melzer D Talbot Simca R III 08:33,59 04:16,15 9. Gr.2
38. 70 Helga Heinrich DDR Lada Shiguli 08:34,96 04:16,74 17. B8
39. 107 August Stawicki D Asturo Gepard Spider 08:35,25 04:14,95 9. Gr.6
40. 214 Vilém Miklík CS Zastava 08:37,07 04:18,16 10. Gr.2
41. 62 Vladimír Lednár CZ Pale 02 08:39,88 04:17,79 18. B8
42. 34 Jürgen Jakob D Ford RS 2000 08:40,07 04:19,68 11. Gr.2
43. 193 Gerhard Dornes DDR HTS Shiguli 08:40,40 04:16,23 19. B8
44. 75 Josef Krečmer CZ MTX 1-01 08:40,71 04:19,93 20. B8
45. 134 Michal Riegl CZ MTX 1-03 08:41,19 04:19,09 21. B8
46. 73 Rupert Zuern D Fiat 128 A 3 08:41,89 04:19,69 12. Gr.2
47. 270 Štefan Klištinec CS Alfa Romeo GTA 08:42,24 04:19,21 5. Gr.5
48. 178 Milan Dorda CZ Škoda 130RS 08:42,67 04:17,76 13. Gr.2
49. 45 Paul Hüttenmüller D Opel Kadett 08:43,05 04:19,66 14. Gr.2
50. 90 Jaromír Pavlíček CZ MTX 1-01 08:44,31 04:22,08 22. B8
51. 17 Pavel Kopeček CZ MTX 1-02 08:44,81 04:10,90 23. B8
52. 4 Klaus Stibitzky D Hey Mk II Fiat 08:44,91 04:19,69 10. Gr.6
53. 218 Jiří Lalák CZ Škoda 08:46,04 04:22,21 15. Gr.2
54. 80 Karl- Heinz Schötter D Simca Rallye 08:47,53 04:22,44 16. Gr.2
55. 77 Miloš Lepka CZ MTX 1-01 08:48,23 04:22,39 24. B8
56. 47 Erwin Göschel A Alfa Romeo Sud 08:49,21 04:21,78 17. Gr.2
57. 264 Jozef Mesko CS Škda 110-722 08:49,53 04:23,40 18. Gr.2
58. 228 Július st. Konček SK Škoda 08:50,45 04:24,09 19. Gr.2
59. 114 Štěpán Knůra CZ MTX 1-01 08:50,47 04:24,97 25. B8
60. 98 Hubert Theodor Schmidt D VW Scirocco 08:50,62 04:24,14 6. Gr.5
61. 103 Jindřich Šafránek CZ MTX 1-01 08:50,72 04:24,39 26. B8
62. 6 Jan Janků CS MTX 2-03 08:50,85 04:19,95 11. Gr.6
63. 252 Oldřich Musil CZ Škoda 110R 08:51,15 04:25,12 20. Gr.2
64. 175 Zdeněk Glauder CZ RAF 08:53,05 04:25,74 27. B8
65. 76 Reinhold Vulprecht D VW Köfer 1302 S 08:53,79 04:24,81 7. Gr.5
66. 209 Václav Syřiště CZ Škoda 110R 08:54,57 04:23,12 21. Gr.2
67. 185 Oldřich Babák CZ Škoda 130RS 08:57,08 04:16,73 22. Gr.2
68. 211 Stanislav Firtl CZ Škoda 110R 08:59,43 04:28,67 23. Gr.2
69. 231 Oldřich Bláha CS Škoda 110 09:00,89 04:29,32 24. Gr.2
70. 304 Rudolf Machánek SK Škoda 130RS 09:01,47 04:19,83 25. Gr.2
71. 84 Oscar Müller CH Alpine A 310 09:02,36 04:27,94 8. Gr.5
72. 88 Zdeněk Polívka CZ MTX 1-01 09:04,84 04:29,27 28. B8
73. 104 Jan Schwarz CZ MTX 1-01 09:04,89 04:31,77 29. B8
74. 99 Dietmar Inensee DDR WAS Lada 09:05,35 04:31,69 26. Gr.2
75. 255 František Šulc CS Škoda 110R 09:05,52 04:31,20 27. Gr.2
76. 72 Wolfgang Krug DDR Lada 21011 09:05,08 04:31,09 28. Gr.2
77. 32 Svatopluk Půda CZ MTX 1-01 09:07,80 04:32,62 30. B8
78. 250 Ludo Krbavec SK Škoda 110R 09:16,08 04:35,30 29. Gr.2
79. 23 Josef Kolář CZ MTX 1-01 09:16,11 04:34,75 31. B8
80. 243 Karel Pospíšil CZ Škoda 130RS 09:16,60 04:35,55 30. Gr.2
81. 173 Ivan Dušánek CZ Zastava 09:22,05 04:40,82 31. Gr.2
82. 166 Bernd Müller DDR Lada 21011 09:22,74 04:40,53 32. Gr.2
83. 269 Josef Cihlář CZ Škoda 110L 09:24,14 04:37,70 33. Gr.2
84. 74 Sandor Joszai H NSU TTS 09:24,40 04:38,42 34. Gr.2
85. 105 Tibor Kövesi H BMW 09:24,44 04:41,10 9. Gr.5
86. 131 Oldřich Pěnčík CZ MTX Škoda 105 09:45,64 04:50,26 32. B8
87. 81 Elly Gronmayer D Fiat A 112 Abatrh 09:46,72 04:52,18 35. Gr.2
88. 227 Emil Krecl CZ Fiat 128 09:54,56 04:56,86 36. Gr.2
89. 7 Bernd Heinzeller D Spider NSU Hepro 09:56,01 04:56,55 12. Gr.6
90. 217 Ivo Vasylyk CZ Zastava 09:59,68 04:54,00 37. Gr.2
91. 102 Willi Weyer D Alpine Renault A 310 10:16,63 04:54,10 10. Gr.5
92. 212 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 110R 10:59,22 04:28,51 38. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Společenský večer 2018
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk