Výsledky Ecce Homo - 1978

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 4 Dieter Kern D Renault Alpine F2 07:00,44 03:29,87 1. Gr.8
2. 100 Helmut Kalenborn D March F2 BMW 07:26,21 03:43,14 2. Gr.8
3. 11 Olof Wijk S Astra RNR 1 Ford 07:35,94 03:47,84 1. Gr.6
4. 7 Franz Engstler D Abarth Osella PA1 07:40,09 03:49,79 2. Gr.6
5. 25 Anton Fischhaber D Porsche 934 Carrera 07:42,23 03:50,74 1. Gr.5
6. 5 Dieter Bergermann D Maco F3 BMW 07:58,27 03:56,14 3. Gr.8
7. 1 Miroslav Adámek CZ Brixner BS 1300 NSU 08:05,15 04:01,69 3. Gr.6
8. 3 Peter Dienemann D Brabham BT 40 F2 08:05,29 04:01,09 4. Gr.8
9. 21 Václav Lím CZ Avia AE1 08:13,12 04:06,05 5. Gr.8
10. 105 Miran Velkoborský CS MTX 2-03 Ford 08:12,57 04:05,00 3. Gr.6
11. 181 Ulli Melkus DDR SRG MT 77 08:15,69 04:05,79 6. Gr.8
12. 187 Wolfgang Günther DDR SEG III Lada 08:16,18 04:07,05 7. Gr.8
13. 92 Frieder Kramer DDR SEG Lada 08:16,62 04:07,65 8. Gr.8
14. 19 Jiří Mičánek CZ MTX 1-02 08:18,45 04:07,42 9. Gr.8
15. 26 Jaroslav Surówka CS MTX 1-03 08:23,14 04:11,25 10. Gr.8
16. 22 Karel Jílek CS MTX 1-03 08:23,69 04:10,30 11. Gr.8
17. 43 Herbert Stenger D Ford Escort 08:24,73 04:10,31 1. Gr.2
18. 212 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo 08:25,95 04:12,31 2. Gr.2
19. 28 Norbert Prinz D NSU 1290 TT 08:27,68 04:11,92 2. Gr.5
20. 29 Jiří Moskal CZ MTX 1-03 08:29,61 04:14,22 12. Gr.8
21. 52 Jürgen-Peter Wilde D VW Scirocco 08:30,09 04:11,27 3. Gr.2
22. 35 Jiří Rosický CZ MTX 1-03 08:31,37 04:14,84 13. Gr.8
23. 93 Karl Oppitzhauser A BMW 2002 Turbo 08:32,46 04:14,56 3. Gr.5
24. 20 Gebhard Zeller D Dulon Ford 08:33,48 04:13,73 5. Gr.6
25. 86 Wolfgang Küther DDR SEG Lada 08:37,77 04:16,07 14. Gr.8
26. 56 Wolfgang Wengler D Fiat 128 08:38,29 04:17,63 4. Gr.2
27. 37 Karel Dolejší CZ MTX 08:39,58 04:17,02 15. Gr.8
28. 241 Oldřich Vaníček CZ Škoda 130RS 08:40,85 04:19,77 5. Gr.2
29. 10 Hubert Theodor Schmidt D EBS Porsche 08:42,95 04:08,02 6. Gr.6
30. 9 Paul Riss D Lola Abarth T290 08:44,09 04:19,77 7. Gr.6
31. 213 Zdeněk Halada CS BMW 2002 Alpine 08:44,52 04:22,06 6. Gr.2
32. 54 Hans Walter Lammer A BMW 2002 08:45,08 04:21,49 7. Gr.2
33. 57 Jan Berák CZ Melkus Lada 08:49,82 04:22,94 16. Gr.8
34. 8 Jan Bican CZ Alpine Renault 08:49,86 04:23,27 4. Gr.5
35. 90 Wolfgang Krug DDR SEG Lada 08:49,97 04:24,20 17. Gr.8
36. 201 Jaroslav Surówka CS MTX 2-03 Lada 08:50,58 04:23,54 8. Gr.6
37. 50 Josef Silbrník CZ Lada 08:52,75 04:22,09 18. Gr.8
38. 51 Gerd Köroska D Behnke Condor 08:54,27 04:23,86 9. Gr.6
39. 210 Jaroslav Pavlíček CZ Lada 08:58,49 04:26,32 19. Gr.8
40. 82 Hartmuth Thassler DDR SRG MT 77 08:59,90 04:27,92 20. Gr.8
41. 31 Wolfgang Hentschel D NSU TT 08:59,98 04:20,68 5. Gr.5
42. 61 Jaroslav Šustr CZ MTX 1-01 09:00,60 04:30,05 21. Gr.8
43. 18 Jaroslav Šustr CZ MTX ÚVMV 09:01,17 04:30,56 22. Gr.8
44. 49 Karl- Heinz Schötter D Simca 09:02,04 04:30,49 8. Gr.2
45. 82 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 110L 09:02,55 04:30,04 9. Gr.2
46. 39 Jaroslav Mlček CZ Avia 09:04,13 04:18,82 23. Gr.8
47. 73 Karel Jílek CS MTX 2-03 09:04,34 04:31,15 10. Gr.6
48. 112 Josef Sivík CZ Škoda 110 09:06,22 04:32,52 10. Gr.2
49. 64 Jiří Mičánek CZ MTX 1-01 09:07,20 04:33,25 24. Gr.8
50. 164 Adolf Fešárek CZ Škoda 09:07,44 04:33,64 11. Gr.2
51. 63 Adolf Fešárek CZ MTX 1-01 09:09,07 04:34,43 25. Gr.8
52. 33 Kuno Meeh D NSU TT 09:12,57 04:35,60 12. Gr.2
53. 81 Josef Drozd CZ MTX 1-01 09:15,29 04:37,02 26. Gr.8
54. 13 Jan Janků CS Spider 21011 09:17,02 04:38,34 11. Gr.6
55. 69 Miloš Lepka CZ MTX 1-01 09:17,72 04:38,60 27. Gr.8
56. 128 Hans-Dieter Melzer D Simca Rallye 09:17,85 04:38,60 13. Gr.2
57. 90 Miroslav Vepřek CZ MTX 1-01 09:20,41 04:38,78 28. Gr.8
58. 71 Zdeněk Polívka CZ MTX 02 09:22,16 04:34,18 29. Gr.8
59. 156 Ján Hašák SK MTX 1-02 09:22,86 04:38,58 30. Gr.8
60. 254 Jan Heřmánek CZ MTX 1-01 09:24,42 04:37,14 31. Gr.8
61. 200 Miroslav Poner CZ Škoda 110R Coupé 09:24,87 04:38,05 14. Gr.2
62. 89 Vít Kotas CZ Škoda 110R 09:24,99 04:41,61 15. Gr.2
63. 68 Josef Roudnický CZ MTX 1-01 09:26,56 04:39,55 32. Gr.8
64. 75 Josef Šiler CS MTX 1-01 09:27,20 04:43,56 33. Gr.8
65. 99 Vladislav Beránek CS Škoda 110 09:30,52 04:42,92 16. Gr.2
66. 190 Stanislav Firtl CZ Škoda 110L 09:32,37 04:45,81 17. Gr.2
67. 149 Martin Karasz CZ Škoda 110L 09:36,05 04:45,14 18. Gr.2
68. 36 Paul Hüttenmüller D Opel Kadett 09:40,74 04:47,19 19. Gr.2
69. 55 Marian Friesse D Fiat 128 Coupé 09:44,11 04:49,93 20. Gr.2
70. 116 Oldřich Bláha CS Škoda 110 09:45,38 04:52,11 21. Gr.2
71. 260 Gerhard Obiltschnik A BMW 2002 09:51,28 04:48,99 22. Gr.2
72. 66 Josef Kolář CZ MTX 1-01 09:51,37 04:50,56 34. Gr.8
73. 109 Vlastimil Kutra CZ Škoda 09:51,49 04:53,19 23. Gr.2
74. 91 Miloš Trubecký CZ Fiat 127 09:53,97 04:56,33 24. Gr.2
75. 80 Vladimír Zetek CZ MTX 1-01 09:55,74 04:55,41 35. Gr.8
76. 87 Josef Krč CZ MTX 1-01 10:03,06 05:00,03 36. Gr.8
77. 290 Lubomír Hrubý CZ Fiat 128 S 10:04,48 05:00,16 25. Gr.2
78. 282 František Adámek CZ Fiat 128 SL 10:04,83 05:01,51 26. Gr.2
79. 235 Roman Lenárd CS Spider Alfa Romeo 10:16,45 05:07,27 12. Gr.6
80. 284 Zdeněk Nešpor CZ Fiat 128 S Coupé 10:22,93 05:10,95 27. Gr.2
81. 47 K. Aschennbrenner D VW Polo 10:30,25 05:14,28 28. Gr.2
82. 256 Július st. Konček SK Škoda 100 10:31,17 05:14,40 29. Gr.2
83. 249 Ján Novoveský SK Wartburg 353 10:43,81 04:57,38 30. Gr.2
84. 96 Siegfried Sonntag DDR Wartburg 11:03,54 04:49,89 6. Gr.5
85. 115 Miloš Bychl CZ Zastava 1100 11:39,54 04:47,93 31. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk