Výsledky Ecce Homo - 1976

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 103 Hans-Ruedi Wittwer CH Brabham BT 40 07:29,64 03:43,39 1. B8
2. 92 Josef Binder CH Horag SV 07:39,76 03:48,11 2. B8
3. 65 Peter Ernst D Osella Abarth 2000 07:40,60 03:48,66 1. Gr.6
4. 64 Johann Abt D Lola T290 07:53,71 03:55,69 2. Gr.6
5. 69 Willi Rabl A Porsche Carrera 07:55,37 03:49,45 1. Gr.5
6. 120 Horst Lassnig A BMW 2002 Schnitzer 08:09,69 04:03,24 1. Gr.2
7. 60 Miran Velkoborský CS MTX 2-01 BMW Alpina 08:10,28 04:04,73 3. Gr.6
8. 24 Jiří Rosický CZ FE 08:31,98 04:14,98 3. B8
9. 4 Zdeněk Halada CS BMW 2002 08:34,91 04:16,19 2. Gr.2
10. 30 Jiří Vančura CZ MTX 08:36,44 04:17,67 4. B8
11. 104 Dušan Velímský CZ Porsche Carrera 08:37,17 04:17,74 2. Gr.5
12. 182 Heiner Lindner DDR FE 08:42,42 04:19,22 5. B8
13. 24 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo GTAJ 08:44,32 04:22,02 3. Gr.2
14. 37 Jiří Moskal CZ MTX 1-02 08:45,41 04:21,02 6. B8
15. 31 Jaroslav Surówka CS MTX 08:45,62 04:21,88 7. B8
16. 5 Janos Toth H BMW 2002 08:45,94 04:22,29 4. Gr.2
17. 81 Ulli Melkus DDR FE 08:48,33 04:22,65 8. B8
18. 74 Karel Dolejší CZ MTX 08:48,39 04:21,24 9. B8
19. 27 Bohumír Plaček CZ MTX 1-03 08:48,90 04:24,30 10. B8
20. 27 Zdeněk Vojtěch CZ Škoda 130RS 08:49,48 04:13,40 5. Gr.2
21. 102 Hans Temper A Porsche Carrera 08:49,53 04:24,08 3. Gr.5
22. 43 Frieder Kramer DDR FE 08:50,32 04:24,13 11. B8
23. 46 Jan Koval CS FE 08:51,22 04:24,95 12. B8
24. 56 Bořivoj Kořínek CZ Škoda Coupé 08:51,80 04:23,07 4. Gr.6
25. 34 Jaroslav Mlček CZ FE 08:54,78 04:26,48 13. B8
26. 35 Josef Morcinek CZ MTX 08:56,35 04:26,60 14. B8
27. 25 Miran Velkoborský CS FE 08:57,27 04:28,45 15. B8
28. 29 Otto Will D Renault Alpine 08:59,88 04:29,53 6. Gr.2
29. 80 Günther Klinger DDR FE 09:00,09 04:29,04 16. B8
30. 7 Paul Riss D Abarth Corso 09:00,56 04:29,33 4. Gr.6
31. 86 Wolfgang Küther DDR FE 09:04,12 04:30,78 17. B8
32. 90 Wolfgang Krug DDR FE 09:05,59 04:31,06 18. B8
33. 44 Josef Silbrník CZ FE 09:07,65 04:31,30 19. B8
34. 36 Jiří Trávníček CS MTX 09:09,07 04:33,63 20. B8
35. 28 Walter Niessner A Fiat 128 Coupé 09:09,24 04:33,60 7. Gr.2
36. 93 Franz Engstler D BMW CSi 09:10,60 04:34,83 5. Gr.5
37. 1 August Stawicki D Asturo Gepard Spider 09:15,46 04:35,73 5. Gr.6
38. 63 Adolf Fešárek CZ MTX 09:17,26 04:38,57 21. B8
39. 26 Joachim Anger DDR Melkus Wartburg 09:17,82 04:35,71 6. Gr.6
40. 91 Günther Trockel D Simca 1000 09:18,72 04:36,40 8. Gr.2
41. 71 Josef Michl CZ 09:21,49 04:39,90 22. B8
42. 51 Jan Berák CZ Melkus Lada 09:21,56 04:38,89 23. B8
43. 75 Miroslav Starý CZ 09:23,90 04:40,90 24. B8
44. 52 Jiří Zezulka CZ Škoda 110L 09:26,50 04:42,29 9. Gr.2
45. 85 Manfred Günther DDR Wartburg 1150 09:26,80 04:42,91 10. Gr.2
46. 66 Miloš Lepka CZ MTX 09:27,26 04:42,40 25. B8
47. 39 Ján Hašák SK MTX 1-02 09:29,61 04:43,93 26. B8
48. 59 Jan Lengál CS 09:38,90 04:36,08 27. B8
49. 116 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 110L 09:41,06 04:49,40 11. Gr.2
50. 62 Jiří Patera CS 09:41,30 04:47,69 28. B8
51. 18 Marcel Pipek CS Škoda 120S 09:55,30 04:54,47 12. Gr.2
52. 70 František Dostál CZ Škoda 110 09:57,38 04:56,49 13. Gr.2
53. 11 Helga Heinrich DDR Spider Wartburg 09:59,08 04:57,77 7. Gr.6
54. 68 Tomáš Chabr CZ MTX FŠ 10:00,20 04:58,21 29. B8
55. 97 Opuchlich DDR Wartburg 353 10:04,35 05:01,40 14. Gr.2
56. 2 Heinz Melkus DDR Melkus RS 1000 10:07,94 05:03,45 8. Gr.6
57. 168 Martin Karasz CZ Škoda 110L 10:09,54 05:03,86 15. Gr.2
58. 95 Renato Benusiglio I Ford Escort 10:11,13 05:04,87 16. Gr.2
59. 75 Imré Furmen H NSU TT S 10:13,10 05:05,73 17. Gr.2
60. 22 Franz Zeh A Fiat 128 SL Coupé 10:14,52 05:03,48 18. Gr.2
61. 16 František Adámek CZ Fiat 128 C 10:17,24 05:08,45 19. Gr.2
62. 14 Peter Städler DDR RS 1000 10:17,86 05:05,67 9. Gr.6
63. 15 Jan Bláha CZ Škoda 120S 10:21,39 05:04,04 20. Gr.2
64. 57 Vasil Leščenko SK MTX 2-01 BMW 10:25,12 04:47,47 10. Gr.6
65. 88 Gyorgy Kövari H Wartburg 353 10:25,92 05:12,60 21. Gr.2
66. 107 Helmut Assmann DDR Trabant Assmann 10:37,52 05:18,74 22. Gr.2
67. 12 Andras Tar H Fiat Monte Carlo 10:39,08 05:25,92 23. Gr.2
68. 114 Rostislav Nedbálek CZ Škoda 110 10:41,11 05:05,69 24. Gr.2
69. 84 Friedrich zu Leiningen D Simca EC 1000 10:44,42 05:17,83 25. Gr.2
70. 108 Jan Bican CZ Renault 15 10:47,95 05:21,54 26. Gr.2
71. 13 Jiří Patera CS Lada 2103 10:52,34 05:24,90 27. Gr.2
72. 117 Alfred Rabl A Renault R 5 11:35,98 05:45,58 28. Gr.2
73. 112 Pavel Bečka CZ Škoda 110L Rallye 12:43,79 05:40,41 29. Gr.2
74. 23 Aldo Pariseti Frisiani I Lancia HF 12:57,89 05:32,75 30. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk