Výsledky Ecce Homo - 1975

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 40 Hans-Ruedi Wittwer CH Brabham BT 40B F2 07:32,80 03:44,80 1. C9
2. 13 Peter Ernst D Osella Abarth 07:47,20 03:53,40 1. B5
3. 23 Willi Rabl A Porsche Carrera 07:50,60 03:54,80 2. B5
4. 1 Jaroslav Bobek CZ Škoda Spider 733 II 07:53,60 03:56,00 3. B5
5. 35 Dieter A. Anton A Kaimann Bosch 08:02,80 04:01,00 2. C9
6. 43 Johann Abt D Lola T290 08:04,00 04:01,00 4. B5
7. 105 Helmut Mander D Opel Kadett Irmscher 08:14,00 04:03,60 1. Gr.2
8. 133 Horst Lassnig A BMW 2002 Schnitzer 08:18,00 04:08,60 2. Gr.2
9. 45 Václav ml. Bobek CZ Škoda Spider I 08:21,20 04:10,40 5. B5
10. 33 Oldřich Brunclík CZ Škoda 130RS 08:28,60 04:13,80 3. Gr.2
11. 22 Miroslav Adámek CZ NSU Spiess 08:31,40 04:15,40 4. Gr.2
12. 20 Walter Niessner A Fiat Trivellato 08:41,00 04:18,20 5. Gr.2
13. 22 Jiří Rosický CZ MTX 1-02 08:41,60 04:18,80 3. C9
14. 18 Bohumír Plaček CZ MTX 1-02 08:41,80 04:20,60 4. C9
15. 33 Václav Lím CZ Avia AE 1 08:42,80 04:21,20 5. C9
16. 21 Karel Jílek CS MTX 1-03 08:43,60 04:21,20 6. C9
17. 14 Jaroslav Surówka CS MTX 1-02 08:48,60 04:23,20 7. C9
18. 31 Jaroslav Mlček CZ MTX 1-02 08:51,40 04:25,00 8. C9
19. 31 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo GTA J 08:53,20 04:23,60 6. Gr.2
20. 44 Michael Endress D NSU TT 1200 08:53,40 04:26,00 7. Gr.2
21. 29 Miran Velkoborský CS MTX 1-02 08:54,20 04:25,60 9. C9
22. 3 Bořivoj Kořínek CZ Škoda 2000 08:55,20 04:27,60 6. B5
23. 37 Ivan Friedl CS MTX 1-02 08:58,80 04:27,00 10. C9
24. 53 Petr Samohýl CZ MTX 1-01 09:00,00 04:28,60 11. C9
25. 34 Jindřich Exner CZ MTX 1-02 09:08,40 04:33,40 12. C9
26. 46 Otto Will D Alpine Renault 1300 09:08,60 04:33,60 7. B5
27. 46 Jiří Vančura CZ MTX 1-01 09:10,40 04:34,80 13. C9
28. 36 Manfred Falusy A Kaimann FV 09:11,80 04:33,20 14. C9
29. 97 Petr Martinovský CZ Škoda 100 09:11,80 04:34,20 8. Gr.2
30. 35 Jozsef Cserkuti H NSU TT 1200 09:13,00 04:36,00 9. Gr.2
31. 66 Adolf Fešárek CZ MTX 1-01 09:13,20 04:35,80 15. C9
32. 91 Břetislav Enge CZ Škoda 100 09:13,60 04:35,00 10. Gr.2
33. 95 Vlastimil Tomášek CZ Škoda 110R 09:13,80 04:35,20 11. Gr.2
34. 94 Josef Michl CZ Škoda 110L 09:14,00 04:36,00 12. Gr.2
35. 76 Jan Koval CS MTX 1-01 09:14,40 04:36,00 16. C9
36. 51 Jan Lengál CS MTX 1-01 09:16,80 04:37,80 17. C9
37. 73 Miroslav Křístek CZ MTX 1-01 09:18,80 04:38,60 18. C9
38. 142 Urs Hauenstein CH Alpine Renault 1600 S 09:19,00 04:38,60 8. B5
39. 15 Libor Kroupa CS MTX 1-02 09:21,20 04:28,20 19. C9
40. 33 Helga Heinrich DDR Spider Wartburg 1150 09:21,60 04:40,40 9. B5
41. 54 Jiří Patera CS MTX 1-01 09:22,80 04:41,00 20. C9
42. 145 Rudy Kroker A Ford Escort 09:24,40 04:42,80 1. Gr.1
43. 52 Jaroslav Šustr CZ MTX 1-01 09:25,60 04:40,60 21. C9
44. 19 Jan ml. Soukup CZ MTX 1-01 09:26,00 04:42,40 22. C9
45. 29 Jan Bican CZ Renault R 8 Gordini 09:27,00 04:41,40 13. Gr.2
46. 16 Paul Riss D Abarth Corsa 09:28,00 04:41,00 10. B5
47. 61 Zdeněk Polívka CZ MTX 1-01 09:29,40 04:41,60 23. C9
48. 13 Josef Silbrník CZ MTX 1-02 09:29,60 04:42,80 24. C9
49. 49 Karel Dolejší CZ MTX 1-01 09:30,60 04:42,40 25. C9
50. 47 František Janotka CZ MTX 1-01 09:31,60 04:44,40 26. C9
51. 88 Jiří Moskal CZ Škoda 100 09:32,00 04:42,80 14. Gr.2
52. 57 Milan Kuchta CZ MTX 1-01 09:35,20 04:46,20 27. C9
53. 87 Václav Král CZ MTX 1-01 09:36,40 04:47,00 28. C9
54. 58 Josef Šiler CS MTX 1-01 09:36,80 04:45,40 29. C9
55. 15 Klaus Ludwig DDR Spider Wartburg 1150 09:37,00 04:40,60 11. B5
56. 84 Vít Kotas CZ Škoda 110L 09:37,20 04:46,40 15. Gr.2
57. 20 Heinz Melkus DDR Spider Wartburg RS1000 09:37,40 04:48,00 12. B5
58. 50 Hans Walter Lammer A BMW 2002 Ti 09:38,00 04:46,00 2. Gr.1
59. 86 Bernd Zimmermann DDR Wartburg 1150 09:42,60 04:48,20 16. Gr.2
60. 89 Jozsef Cserkuti H NSU 1000 TTS 09:43,20 04:49,40 17. Gr.2
61. 84 Miloš Lepka CZ MTX 1-01 09:44,00 04:48,00 30. C9
62. 12 Peter Moczar H Abarth Shiguli 09:45,20 04:52,00 13. B5
63. 47 Anton Fischhaber D Alfa Romeo Montreal 09:46,00 04:50,00 14. B5
64. 71 Jiří Mičánek CZ MTX 1-01 09:46,00 04:48,20 31. C9
65. 49 Mirschitzka A Mazda RX 2 09:46,20 04:52,00 3. Gr.1
66. 101 Pavel Zdvíhal CZ Škoda 110L 09:48,80 04:54,20 18. Gr.2
67. 67 Ladislav Bareš CZ Škoda 100 09:49,40 04:54,00 19. Gr.2
68. 141 Alfred Rabl A Mazda RX 2 09:50,00 04:53,80 4. Gr.1
69. 144 Heribert Werginz A Mazda RX 2 09:51,00 04:53,20 5. Gr.1
70. 65 Rudolf Jančovič CS Fiat 127 Antares 09:51,20 04:53,60 20. Gr.2
71. 126 Erwin Göschel A Ford Mexico 09:53,40 04:55,40 21. Gr.2
72. 42 Jaroslav Mahr CZ Škoda 120S 09:53,60 04:55,60 22. Gr.2
73. 36 Laszlo Kotán H Austin Cooper S 09:54,40 04:53,60 23. Gr.2
74. 19 Peter Benovic A Alfa Romeo Sud 09:55,20 04:56,80 24. Gr.2
75. 56 František Stovička CZ MTX 1-01 09:55,20 04:44,80 32. C9
76. 143 Karl Oppitzhauser A Ferrari Dino 09:57,60 04:56,80 6. Gr.1
77. 38 Jan Berák CZ Škoda 120S 09:57,80 04:58,40 25. Gr.2
78. 150 Anton Hafner A Renault 5 LSK 1300 09:59,00 04:58,00 26. Gr.2
79. 107 Drahoslav Motlík CS Renault R 12 Gordini 10:04,40 05:01,80 27. Gr.2
80. 21 Norbert Jacob DDR Wartburg RG 1000 10:04,80 05:00,60 15. B5
81. 119 Ilja Tomis CZ Fiat 128 SL 10:06,40 05:03,00 7. Gr.1
82. 104 Jan Diblík CZ Škoda 110 10:08,20 05:03,60 28. Gr.2
83. 27 Arpád Horváth CS Škoda 120S 10:08,60 05:03,80 29. Gr.2
84. 63 Imré Furmen H NSU 1000 TTS 10:08,80 05:01,80 30. Gr.2
85. 41 Zdenko Čambal CS Škoda 120S 10:09,40 05:02,60 31. Gr.2
86. 81 Josef Jeřábek CZ Fiat 128 SL 10:15,60 05:06,20 32. Gr.2
87. 100 Pavel Bečka CZ Škoda 110LR 10:16,80 05:06,80 33. Gr.2
88. 55 Cyril Pacala CS Škoda 100 10:17,20 05:06,80 34. Gr.2
89. 74 Miroslav Brotánek CZ Fiat 128 SL 10:17,80 05:08,40 8. Gr.1
90. 113 Miroslav Bízek CS Fiat 128 SL 10:18,60 05:08,80 9. Gr.1
91. 79 František Kabela CZ Škoda 110S 10:19,00 05:09,20 35. Gr.2
92. 131 Zdeněk Chlup CZ Lada 2103 MTX 10:22,20 05:10,20 36. Gr.2
93. 69 Vladislav Hubáček CZ Škoda 100 10:24,20 05:11,00 37. Gr.2
94. 115 Ivan Dačev CZ Fiat 128 CS 10:24,80 05:10,00 10. Gr.1
95. 125 Svatopluk Fantyš CZ Fiat 128 S 10:25,40 05:12,60 11. Gr.1
96. 108 Ondrás Tar H Fiat 125 Polski 10:27,20 05:13,60 38. Gr.2
97. 82 Josef Kloc CS Fiat 128 SC 10:28,00 05:13,80 12. Gr.1
98. 43 Aldo Pariseti Frisiani I Lancia HF 1300 10:28,00 05:12,80 16. B5
99. 76 Emil Hokeš CZ Fiat 128 SC 10:29,20 05:14,20 13. Gr.1
100. 98 Martin Karasz CZ Škoda 110L 10:32,60 05:16,20 39. Gr.2
101. 70 Břetislav Malásek CZ Fiat 127 10:38,20 05:17,20 40. Gr.2
102. 28 Dušan Ferencei CZ Škoda 120S 10:39,60 05:19,60 41. Gr.2
103. 64 Gyorgy Kövari H Wartburg 353 10:40,20 05:18,80 42. Gr.2
104. 71 Jan Krobot CZ Škoda 110L Rallye 10:41,60 05:19,60 43. Gr.2
105. 53 Ladislav Křeček CZ Škoda 100 10:50,60 05:20,60 44. Gr.2
106. 92 Adolf Fešárek CZ Škoda 110L 10:51,40 04:53,20 45. Gr.2
107. 87 Walter Salomon DDR Wartburg 1150 10:53,60 05:06,80 46. Gr.2
108. 60 Štěpán Kyjovský CZ Wartburg 353 10:53,80 05:26,20 47. Gr.2
109. 114 Vilém Miklík CS Fiat 128 SL 10:54,80 05:24,40 14. Gr.1
110. 20 Helmut Assmann DDR Trabant Special 10:56,20 05:22,40 48. Gr.2
111. 59 Robert Pecina CZ Fiat 127 10:57,20 05:27,00 49. Gr.2
112. 61 Ján Novoveský SK Wartburg 11:00,60 05:28,20 50. Gr.2
113. 54 Přikryl CZ Škoda 1000 11:03,20 05:28,60 51. Gr.2
114. 110 Jiří Hamouz CZ Lada 2103 MTX 11:05,40 05:31,40 52. Gr.2
115. 57 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 100 11:06,20 05:30,00 53. Gr.2
116. 32 Wilhelm Greve DDR Wartburg RG 1000 11:11,60 05:33,00 17. B5
117. 66 Antal Bobor H Wartburg 353 11:12,00 05:34,20 54. Gr.2
118. 16 Karel Pletka CS Trabant 601 11:17,80 05:37,80 55. Gr.2
119. 72 Reinhold Zink CZ Škoda 110L 11:21,60 05:39,00 56. Gr.2
120. 124 Jaroslav Pavlík CZ Lada 2103 11:23,00 05:41,00 15. Gr.1
121. 11 Josef Dřevo CZ Trabant 601 11:24,20 05:41,20 57. Gr.2
122. 26 Wilfried Danielowski DDR Wartburg RG 1000 11:29,00 06:14,00 18. B5
123. 14 Martin Kordač CZ Trabant 601 11:30,40 05:44,40 58. Gr.2
124. 13 Josef Kovář CS Trabant 601 11:33,60 05:46,20 59. Gr.2
125. 90 František Adámek CZ Škoda 110L 11:37,60 05:32,00 60. Gr.2
126. 112 Drahoslav Motlík CS Renault R 12 TL 11:38,80 05:49,00 16. Gr.1
127. 116 František Votoupal CZ Fiat 128 11:39,60 05:48,20 17. Gr.1
128. 77 Tibor Strmý CS Škoda 110SL 11:48,60 05:53,60 18. Gr.1
129. 15 Emil Hraška CZ Trabant 601 R 11:50,40 05:55,00 61. Gr.2
130. 12 Hana Kyjánková-Gibiánová CZ Trabant 601 11:51,20 05:54,60 62. Gr.2
131. 18 Miroslav Čáslavka CZ Trabant 601 RS 11:52,80 05:55,20 63. Gr.2
132. 48 Jan Strmý CZ Škoda 110LS 11:53,40 05:55,40 19. Gr.1
133. 117 Josef Kovář CS Lada 2101 11:58,20 05:58,40 20. Gr.1
134. 93 František Kabela CZ Škoda 1000MB 12:01,40 06:00,00 21. Gr.1
135. 75 Zdeněk Černý CZ Škoda 110R 12:07,80 06:02,80 22. Gr.1
136. 120 Anton Miklík CZ Škoda 110L 12:08,80 06:03,60 23. Gr.1

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Společenský večer 2018
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk