Výsledky Ecce Homo - 1973

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 93 Jaroslav Bobek CZ Škoda Spider 08:20,79 04:08,20 1. B5
2. 101 Karl Böhringer A Mc Namara Ford 08:24,40 04:10,20 1. C9
3. 103 Wolfgang Küther DDR Shiguli 08:53,79 04:26,00 2. C9
4. 69 Walter Niessner A Fiat Trivellato 08:59,40 04:27,80 1. Gr.2
5. 86 Zdeněk Halada CS BMW 2002 09:00,20 04:21,20 2. B5
6. 91 Karel Jílek CS MTX 2-01 09:00,20 04:24,00 3. B5
7. 100 Bohumír Plaček CZ MTX 1-02 09:07,20 04:32,80 3. C9
8. 89 Zdeněk Mašita CZ Saab Sonet 09:09,59 04:32,80 4. B5
9. 104 Manfred Berger DDR SEG Wartburg 09:11,79 04:34,20 4. C9
10. 84 Arndt Schmidt L Ford Capri 09:14,00 04:35,00 2. Gr.2
11. 5 Jiří Rosický CZ MTX Š 09:15,00 04:37,20 5. C9
12. 67 Oldřich Horsák CZ Škoda 120S 09:15,40 04:37,40 3. Gr.2
13. 75 Willy Scheppel A Vauxhall Viva 09:17,00 04:38,80 4. Gr.2
14. 92 Bořivoj Kořínek CZ Škoda 1500 09:17,20 04:28,80 5. B5
15. 80 Adam Smorawinski PL Porsche Carrera 09:18,79 04:38,80 1. Gr.4
16. 55 Oldřich Brunclík CZ Škoda 110R 09:21,59 04:40,80 5. Gr.2
17. 25 Jiří Vančura CZ MTX 1-01 09:24,79 04:40,40 6. C9
18. 97 Ulli Melkus DDR Spider 09:26,79 04:37,80 6. B5
19. 102 Gerd Fischer A Lotus F. Ford 09:27,40 04:38,00 7. C9
20. 21 Karel Jílek CS MTX 1-01 09:28,20 04:41,60 8. C9
21. 26 Jiří Šmíd CZ MTX 1-01 09:31,00 04:45,00 9. C9
22. 32 Jan Lengál CS MTX 1-01 09:34,40 04:47,00 10. C9
23. 62 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo 09:36,40 04:45,40 6. Gr.2
24. 56 Miloš Vodseďálek CZ Škoda 110L 09:37,00 04:47,00 7. Gr.2
25. 6 Ladislav Kalaš CZ MTX 1-01 09:37,59 04:44,00 11. C9
26. 2 Jaroslav Koval CZ MTX 1-01 09:43,00 04:49,00 12. C9
27. 9 Jaroslav Šustr CZ MTX 1-01 09:43,00 04:51,40 13. C9
28. 96 Helga Heinrich DDR RS 1000 09:43,79 04:51,40 7. B5
29. 37 Gerhard Hinterberger A Fiat Abarth 09:44,79 04:50,80 8. Gr.2
30. 38 Milan Žid CZ Škoda 100 09:46,40 04:52,80 9. Gr.2
31. 36 František Janotka CZ MTX 1-01 09:55,59 04:56,20 14. C9
32. 71 Jiří Hák CZ Renault Gordini 09:57,59 04:58,80 10. Gr.2
33. 68 Klaus-Peter Krause DDR Wartburg 09:58,00 04:58,80 11. Gr.2
34. 4 Jan Jakeš CZ MTX 1-01 10:06,40 05:01,20 15. C9
35. 95 Frieder Rädlein DDR RS 1000 10:17,00 05:08,20 8. B5
36. 3 Vasil Leščenko SK MTX 1-01 10:17,79 05:07,60 16. C9
37. 61 Arpád Horváth CS Škoda 120S 10:21,40 05:10,20 12. Gr.2
38. 41 Reinhold Zink CZ Škoda 110L 10:31,59 05:12,80 13. Gr.2
39. 60 G. Sismonde I Simca Rallye 10:32,00 05:15,80 14. Gr.2
40. 54 Miroslav Kunc CZ Škoda 110L 10:32,00 05:14,00 15. Gr.2
41. 30 Zdeněk Polívka CZ MTX 1-01 10:41,00 05:18,80 17. C9
42. 10 Frieder Kramer DDR Trabant 601 10:47,19 05:23,00 16. Gr.2
43. 87 Jiří Gajdoš CZ Lotus Ford 10:47,59 05:01,60 9. B5
44. 9 Helmut Assmann DDR Trabant 601 10:53,19 05:24,60 17. Gr.2
45. 12 Alois Duchoslav CZ Honda 600 G 10:56,19 05:25,80 18. Gr.2
46. 39 Jiří Moskal CZ Škoda MB 10:58,19 05:25,00 19. Gr.2
47. 53 Milan Gerlich CZ Škoda 110L 10:59,59 05:29,20 20. Gr.2
48. 40 Svatopluk Fantyš CZ Fiat 127 S 11:03,19 05:31,40 21. Gr.2
49. 51 Štěpán Kříž CZ Škoda 110L 11:12,40 05:34,60 22. Gr.2
50. 33 Adolf Fešárek CZ Škoda 100 11:17,80 05:38,40 23. Gr.2
51. 44 Josef Raus CZ Škoda 110L 11:19,00 24. gr. Gr.
52. 25 Miloš Lepka CZ Škoda 100L 11:33,19 05:45,40 25. Gr.2
53. 13 Jan Fiala CZ Honda 600 G 11:35,40 05:47,70 26. Gr.2
54. 22 Zdeněk Polívka CZ Fiat 128 C 11:37,40 05:48,60 27. Gr.2
55. 26 Jan Krobot CZ Škoda 100L 11:46,40 05:46,40 28. Gr.2
56. 30 Jaroslav Svoboda CZ Škoda 100L 11:52,59 05:53,80 29. Gr.2
57. 19 František Adámek CZ Škoda 110 11:54,80 05:56,00 30. Gr.2
58. 6 Miroslav Čáslavka CZ Trabant 601 RS 11:56,00 05:57,40 31. Gr.2
59. 18 Zdeněk Černý CS Škoda 110R 11:56,59 05:55,60 32. Gr.2
60. 4 Milan Kročil CZ Trabant 601 12:02,00 06:00,80 33. Gr.2
61. 2 Jan Malina CZ Trabant 601 T 12:09,80 06:04,20 34. Gr.2
62. 1 Rudolf Potůček CZ Trabant 601 12:12,59 06:04,60 35. Gr.2
63. 28 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 100L 12:14,00 06:05,80 36. Gr.2
64. 3 Anton Miklík CZ Trabant 601 12:27,00 06:09,60 37. Gr.2
65. 11 Michael Čížek CS Trabant 601 12:27,40 06:12,60 38. Gr.2
66. 5 Josef Třešňák CZ Trabant 601 12:36,00 06:15,60 39. Gr.2
67. 27 Jaroslav Pavlík CZ Škoda 100 12:48,19 06:22,80 40. Gr.2
68. 7 Hana Kyjánková-Gibiánová CZ Trabant 601 23:14,00 14:58,20 41. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk