Výsledky Ecce Homo - 1972

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 82 Jaroslav Bobek CZ Škoda Spider 1600 08:33,20 04:16,40 1. B5
2. 88 Zdeněk Halada CS BMW 2002 Ti 08:47,70 04:22,60 2. B5
3. 89 Zdeněk Mašita CZ Saab Sonet 09:04,20 04:30,80 3. B5
4. 35 Václav st. Bervid CZ MTX 2-01 09:07,50 04:32,90 4. B5
5. 77 Oldřich Horsák CZ Škoda 110L 09:11,00 04:34,20 1. Gr.2
6. 40 Wolfgang Küther DDR Melkus Wartburg 09:17,90 04:37,80 1. C9
7. 43 Ulli Melkus DDR Melkus Wartburg 09:20,50 04:39,80 2. C9
8. 86 Antonín Galliani Tvrdý CZ Alfa Romeo 1300 09:22,60 04:40,60 5. Gr.5
9. 83 Günther Scheffel D NSU 1300 TT 09:24,10 04:41,20 2. Gr.2
10. 21 Jiří Rosický CZ MTX 1-01 09:34,00 04:45,80 3. C9
11. 95 Otto Brindl D BMW 1600 Alpine 09:36,80 04:48,20 6. B5
12. 22 Jan ml. Soukup CZ MTX 1-01 09:37,10 04:47,60 4. C9
13. 42 Manfred Berger DDR Melkus Wartburg 09:38,80 04:48,40 5. C9
14. 12 Václav st. Bervid CZ MTX 1-01 09:40,40 04:49,60 6. C9
15. 14 Karel Jílek CS MTX 1-01 09:44,90 04:49,00 7. C9
16. 83 Wolf Bötscher D Renault Gordini 09:45,50 04:52,80 3. Gr.2
17. 15 Karel Vaněk CZ MTX 1-01 09:50,70 04:54,10 8. C9
18. 41 Siegfried Bubenek DDR Melkus Wartburg 09:52,90 04:54,90 9. C9
19. 78 Dalibor Janek CZ Škoda 110L 09:55,00 04:56,70 4. Gr.2
20. 50 Martin Kopplinger A Steyer Puch TR 09:58,60 04:57,20 5. Gr.2
21. 99 Frieder Rädlein DDR Melkus RS 1000 10:06,10 05:01,70 7. B5
22. 4 Ladislav Kalaš CZ MTX 1-01 10:10,00 05:02,30 10. C9
23. 100 Heinz Melkus DDR Melkus RS 1000 10:10,60 05:04,40 8. B5
24. 60 Miloš Vodseďálek CZ Škoda 100 10:11,70 05:05,80 6. Gr.2
25. 107 Jan Váňa CZ Alfa Romeo GTA 10:17,50 05:08,40 7. Gr.2
26. 44 Walter Niessner A Steyer Puch TR 10:19,70 05:09,40 8. Gr.2
27. 90 Bernd Zimmermann DDR Wartburg 353 10:19,90 05:09,10 9. Gr.2
28. 55 Karel Šimek CZ Škoda 100L 10:20,20 05:09,40 10. Gr.2
29. 98 Helga Heinrich DDR Melkus RS 1000 10:21,00 05:10,40 9. B5
30. 97 Rolf Heider DDR Melkus RS 1000 10:31,10 05:14,40 10. B5
31. 102 Petr Voltr CZ Škoda 110L 10:34,80 05:14,60 11. Gr.2
32. 67 Jiří Hák CZ Renault Gordini 10:36,10 05:15,50 12. Gr.2
33. 61 Walter Salomon DDR Wartburg 353 10:38,60 05:19,30 13. Gr.2
34. 1 Jan Gaidusch CZ MGK Wartburg 10:38,80 05:16,30 11. C9
35. 79 Marián Rajnoha SK Škoda 110L 10:41,00 05:18,90 11. B5
36. 87 Zdeněk Chlup CZ Ford Capri GTX 10:47,00 05:21,70 12. B5
37. 42 Jiří Kotek CZ Škoda 100L 10:53,70 05:25,60 14. Gr.2
38. 111 Siegfried Anacker DDR Melkus RS 1000 10:56,30 05:26,60 13. B5
39. 101 Antonín Konečný CZ Škoda 100L 10:59,60 05:29,30 15. Gr.2
40. 13 Cyril Svoboda CZ Fiat 128 C 11:06,40 05:31,60 1. Gr.1
41. 74 Miroslav Kunc CZ Škoda 110R 11:08,40 05:28,40 16. Gr.2
42. 7 Jaroslav Koval CZ MGK Wartburg 11:13,00 04:39,20 12. C9
43. 15 Vilém Pasch CZ Renault 8 G 11:16,80 05:37,60 2. Gr.1
44. 47 Ladislav Veselý CZ Fiat 850 11:19,90 05:38,60 17. Gr.2
45. 64 Josef Panožka CZ Škoda 110R 11:21,60 05:39,60 18. Gr.2
46. 66 Stanislav Zvoníček CZ Škoda 110 11:23,80 05:41,20 19. Gr.2
47. 54 František Kotolán CZ Škoda 100R 11:25,10 05:41,80 20. Gr.2
48. 71 Josef Polcar CZ Škoda 110L 11:28,30 05:43,60 21. Gr.2
49. 72 Josef Raus CZ Škoda 110R 11:28,60 05:43,80 22. Gr.2
50. 65 Emil Dočkal CZ Škoda 110 11:35,30 05:32,10 23. Gr.2
51. 56 Jan Lengál CS Škoda 100 11:35,50 05:40,20 24. Gr.2
52. 11 Pavel Beneš CZ Škoda 110LS 11:36,20 05:47,70 3. Gr.1
53. 48 Otakar Ulman CZ Wartburg 353 11:37,70 05:48,50 25. Gr.2
54. 29 Jan Fiala CZ Honda 600 G 11:43,70 05:51,20 26. Gr.2
55. 18 Oldřich Vaníček CZ Renault 8 S 11:44,20 05:51,30 4. Gr.1
56. 14 Václav Havelka CZ Renault 8 S 11:45,20 05:51,30 5. Gr.1
57. 21 Josef Michl CZ Škoda 110 11:47,20 05:53,30 6. Gr.1
58. 3 Miroslav Křístek CZ Škoda 100L 11:47,30 05:52,10 7. Gr.1
59. 38 Frieder Kramer DDR Trabant 601 11:47,50 05:53,70 27. Gr.2
60. 10 Štěpán Kříž CZ Škoda 110LS 11:49,40 05:54,50 8. Gr.1
61. 7 Zdeněk Šuk CZ Škoda 110L 11:49,70 05:53,90 28. Gr.2
62. 41 Jaroslav Svoboda CZ Škoda 110L 11:53,20 05:55,90 29. Gr.2
63. 2 Reinhold Zink CZ Škoda 1000 11:55,60 05:55,90 9. Gr.1
64. 58 František Karlíček CZ Fiat 850 11:56,10 05:57,20 30. Gr.2
65. 5 Jiří Tichava CZ Škoda 110R 11:59,10 05:57,70 10. Gr.1
66. 1 Antonín Švancara CS Wartburg 353 12:01,70 05:59,20 11. Gr.1
67. 12 Ivan Dačev CZ Fiat 128 12:02,00 05:58,80 12. Gr.1
68. 39 Karl König DDR Trabant 601 12:03,50 06:00,50 31. Gr.2
69. 32 Miroslav Čáslavka CZ Trabant 601 12:03,50 06:01,60 32. Gr.2
70. 20 Ladislav Molnár SK Fiat 128 12:04,50 06:01,70 33. Gr.2
71. 59 Jan Krobot CZ Škoda 1000 12:12,80 06:05,20 34. Gr.2
72. 40 Petr Koucký CZ Austin Cooper 12:13,40 06:03,10 35. Gr.2
73. 16 Zuzana Jupová CZ Renault 8 12:18,60 06:09,20 13. Gr.1
74. 35 Rudolf Potůček CZ Trabant 601 12:19,90 06:09,80 36. Gr.2
75. 46 Adolf Fešárek CZ Škoda 1000 12:23,10 06:09,00 37. Gr.2
76. 30 Alois Duchoslav CZ Honda 600 G 12:24,50 06:11,18 38. Gr.2
77. 45 Jan Peřinka CZ Wartburg 353 12:28,80 05:55,20 39. Gr.2
78. 23 Ivan Ouředník CZ ? - 14. gr. Gr.
79. 57 Jaroslav Pavlík CZ Škoda 100L 12:51,50 06:25,40 40. Gr.2
80. 28 Karel Trojan CZ Trabant 601 12:51,50 06:26,20 41. Gr.2
81. 26 Ivan Karpíšek CZ Trabant 601 13:03,60 06:31,30 42. Gr.2
82. 27 Zdeněk Trojan CZ Trabant 601 13:18,90 06:38,50 43. Gr.2
83. 31 Hana Kyjánková-Gibiánová CZ Trabant 601 13:34,40 06:46,20 44. Gr.2
84. 37 Vladimír Spálenka CZ Trabant 601 13:37,80 06:48,20 45. Gr.2
85. 49 Jan Tuč CZ Škoda 1000 13:48,10 06:35,00 46. Gr.2
86. 34 František Kučera CZ Trabant 601 14:35,20 07:09,00 47. Gr.2
87. 36 Petr Polák CZ Trabant 601 16:09,40 06:28,10 48. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2019
Sternberske Slavnosti 2019
MSMT
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk