Výsledky Ecce Homo - 1972

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 82 Jaroslav Bobek CZ Škoda Spider 1600 08:33,20 04:16,40 1. B5
2. 88 Zdeněk Halada CS BMW 2002 Ti 08:47,70 04:22,60 2. B5
3. 89 Zdeněk Mašita CZ Saab Sonet 09:04,20 04:30,80 3. B5
4. 35 Václav st. Bervid CZ MTX 2-01 09:07,50 04:32,90 4. B5
5. 77 Oldřich Horsák CZ Škoda 110L 09:11,00 04:34,20 1. Gr.2
6. 40 Wolfgang Küther DDR Melkus Wartburg 09:17,90 04:37,80 1. C9
7. 43 Ulli Melkus DDR Melkus Wartburg 09:20,50 04:39,80 2. C9
8. 86 Antonín Galliani Tvrdý CZ Alfa Romeo 1300 09:22,60 04:40,60 5. Gr.5
9. 83 Günther Scheffel D NSU 1300 TT 09:24,10 04:41,20 2. Gr.2
10. 21 Jiří Rosický CZ MTX 1-01 09:34,00 04:45,80 3. C9
11. 95 Otto Brindl D BMW 1600 Alpine 09:36,80 04:48,20 6. B5
12. 22 Jan ml. Soukup CZ MTX 1-01 09:37,10 04:47,60 4. C9
13. 42 Manfred Berger DDR Melkus Wartburg 09:38,80 04:48,40 5. C9
14. 12 Václav st. Bervid CZ MTX 1-01 09:40,40 04:49,60 6. C9
15. 14 Karel Jílek CS MTX 1-01 09:44,90 04:49,00 7. C9
16. 83 Wolf Bötscher D Renault Gordini 09:45,50 04:52,80 3. Gr.2
17. 15 Karel Vaněk CZ MTX 1-01 09:50,70 04:54,10 8. C9
18. 41 Siegfried Bubenek DDR Melkus Wartburg 09:52,90 04:54,90 9. C9
19. 78 Dalibor Janek CZ Škoda 110L 09:55,00 04:56,70 4. Gr.2
20. 50 Martin Kopplinger A Steyer Puch TR 09:58,60 04:57,20 5. Gr.2
21. 99 Frieder Rädlein DDR Melkus RS 1000 10:06,10 05:01,70 7. B5
22. 4 Ladislav Kalaš CZ MTX 1-01 10:10,00 05:02,30 10. C9
23. 100 Heinz Melkus DDR Melkus RS 1000 10:10,60 05:04,40 8. B5
24. 60 Miloš Vodseďálek CZ Škoda 100 10:11,70 05:05,80 6. Gr.2
25. 107 Jan Váňa CZ Alfa Romeo GTA 10:17,50 05:08,40 7. Gr.2
26. 44 Walter Niessner A Steyer Puch TR 10:19,70 05:09,40 8. Gr.2
27. 90 Bernd Zimmermann DDR Wartburg 353 10:19,90 05:09,10 9. Gr.2
28. 55 Karel Šimek CZ Škoda 100L 10:20,20 05:09,40 10. Gr.2
29. 98 Helga Heinrich DDR Melkus RS 1000 10:21,00 05:10,40 9. B5
30. 97 Rolf Heider DDR Melkus RS 1000 10:31,10 05:14,40 10. B5
31. 102 Petr Voltr CZ Škoda 110L 10:34,80 05:14,60 11. Gr.2
32. 67 Jiří Hák CZ Renault Gordini 10:36,10 05:15,50 12. Gr.2
33. 61 Walter Salomon DDR Wartburg 353 10:38,60 05:19,30 13. Gr.2
34. 1 Jan Gaidusch CZ MGK Wartburg 10:38,80 05:16,30 11. C9
35. 79 Marián Rajnoha SK Škoda 110L 10:41,00 05:18,90 11. B5
36. 87 Zdeněk Chlup CZ Ford Capri GTX 10:47,00 05:21,70 12. B5
37. 42 Jiří Kotek CZ Škoda 100L 10:53,70 05:25,60 14. Gr.2
38. 111 Siegfried Anacker DDR Melkus RS 1000 10:56,30 05:26,60 13. B5
39. 101 Antonín Konečný CZ Škoda 100L 10:59,60 05:29,30 15. Gr.2
40. 13 Cyril Svoboda CZ Fiat 128 C 11:06,40 05:31,60 1. Gr.1
41. 74 Miroslav Kunc CZ Škoda 110R 11:08,40 05:28,40 16. Gr.2
42. 7 Jaroslav Koval CZ MGK Wartburg 11:13,00 04:39,20 12. C9
43. 15 Vilém Pasch CZ Renault 8 G 11:16,80 05:37,60 2. Gr.1
44. 47 Ladislav Veselý CZ Fiat 850 11:19,90 05:38,60 17. Gr.2
45. 64 Josef Panožka CZ Škoda 110R 11:21,60 05:39,60 18. Gr.2
46. 66 Stanislav Zvoníček CZ Škoda 110 11:23,80 05:41,20 19. Gr.2
47. 54 František Kotolán CZ Škoda 100R 11:25,10 05:41,80 20. Gr.2
48. 71 Josef Polcar CZ Škoda 110L 11:28,30 05:43,60 21. Gr.2
49. 72 Josef Raus CZ Škoda 110R 11:28,60 05:43,80 22. Gr.2
50. 65 Emil Dočkal CZ Škoda 110 11:35,30 05:32,10 23. Gr.2
51. 56 Jan Lengál CS Škoda 100 11:35,50 05:40,20 24. Gr.2
52. 11 Pavel Beneš CZ Škoda 110LS 11:36,20 05:47,70 3. Gr.1
53. 48 Otakar Ulman CZ Wartburg 353 11:37,70 05:48,50 25. Gr.2
54. 29 Jan Fiala CZ Honda 600 G 11:43,70 05:51,20 26. Gr.2
55. 18 Oldřich Vaníček CZ Renault 8 S 11:44,20 05:51,30 4. Gr.1
56. 14 Václav Havelka CZ Renault 8 S 11:45,20 05:51,30 5. Gr.1
57. 21 Josef Michl CZ Škoda 110 11:47,20 05:53,30 6. Gr.1
58. 3 Miroslav Křístek CZ Škoda 100L 11:47,30 05:52,10 7. Gr.1
59. 38 Frieder Kramer DDR Trabant 601 11:47,50 05:53,70 27. Gr.2
60. 10 Štěpán Kříž CZ Škoda 110LS 11:49,40 05:54,50 8. Gr.1
61. 7 Zdeněk Šuk CZ Škoda 110L 11:49,70 05:53,90 28. Gr.2
62. 41 Jaroslav Svoboda CZ Škoda 110L 11:53,20 05:55,90 29. Gr.2
63. 2 Reinhold Zink CZ Škoda 1000 11:55,60 05:55,90 9. Gr.1
64. 58 František Karlíček CZ Fiat 850 11:56,10 05:57,20 30. Gr.2
65. 5 Jiří Tichava CZ Škoda 110R 11:59,10 05:57,70 10. Gr.1
66. 1 Antonín Švancara CS Wartburg 353 12:01,70 05:59,20 11. Gr.1
67. 12 Ivan Dačev CZ Fiat 128 12:02,00 05:58,80 12. Gr.1
68. 39 Karl König DDR Trabant 601 12:03,50 06:00,50 31. Gr.2
69. 32 Miroslav Čáslavka CZ Trabant 601 12:03,50 06:01,60 32. Gr.2
70. 20 Ladislav Molnár SK Fiat 128 12:04,50 06:01,70 33. Gr.2
71. 59 Jan Krobot CZ Škoda 1000 12:12,80 06:05,20 34. Gr.2
72. 40 Petr Koucký CZ Austin Cooper 12:13,40 06:03,10 35. Gr.2
73. 16 Zuzana Jupová CZ Renault 8 12:18,60 06:09,20 13. Gr.1
74. 35 Rudolf Potůček CZ Trabant 601 12:19,90 06:09,80 36. Gr.2
75. 46 Adolf Fešárek CZ Škoda 1000 12:23,10 06:09,00 37. Gr.2
76. 30 Alois Duchoslav CZ Honda 600 G 12:24,50 06:11,18 38. Gr.2
77. 45 Jan Peřinka CZ Wartburg 353 12:28,80 05:55,20 39. Gr.2
78. 23 Ivan Ouředník CZ ? - 14. gr. Gr.
79. 57 Jaroslav Pavlík CZ Škoda 100L 12:51,50 06:25,40 40. Gr.2
80. 28 Karel Trojan CZ Trabant 601 12:51,50 06:26,20 41. Gr.2
81. 26 Ivan Karpíšek CZ Trabant 601 13:03,60 06:31,30 42. Gr.2
82. 27 Zdeněk Trojan CZ Trabant 601 13:18,90 06:38,50 43. Gr.2
83. 31 Hana Kyjánková-Gibiánová CZ Trabant 601 13:34,40 06:46,20 44. Gr.2
84. 37 Vladimír Spálenka CZ Trabant 601 13:37,80 06:48,20 45. Gr.2
85. 49 Jan Tuč CZ Škoda 1000 13:48,10 06:35,00 46. Gr.2
86. 34 František Kučera CZ Trabant 601 14:35,20 07:09,00 47. Gr.2
87. 36 Petr Polák CZ Trabant 601 16:09,40 06:28,10 48. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk