Výsledky Ecce Homo - 1936

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. Zdeněk Pohl Bugatti 05:07,80 1. gr. Rac
2. Florian Schmidt CS Bugatti 05:11,70 2. gr. Rac
3. Bruno Sojka CS Bugatti 05:37,30 3. gr. Rac
4. F. Proskowetz Bugatti 05:40,60 4. gr. Rac
5. Stärke NSU 05:47,00 1. gr. Sideca
6. K. Kraupner Norton 05:51,70 1. gr. Mot
7. F. Proskowetz BMW 06:00,80 2. gr. Mot
8. F. Spiegel-Diesenberg BMW 06:11,80 1. gr. Spor
9. Horny DKW 06:12,20 3. gr. Mot
10. Kalný Velocette 06:15,20 4. gr. Mot
11. Fritz Hückel CS BMW 06:23,30 2. gr. Spor
12. Škamrala Jawa 06:28,80 5. gr. Mot
13. J. jr. Honěk Ardie 06:29,30 6. gr. Mot
14. K. Vlašim "Z" 4 06:34,70 1. gr. Tourin
15. Al. Chlupáček Bugatti 06:34,90 2. gr. Tourin
16. Vl. Pohorecký CS Salmson 06:36,50 5. gr. Rac
17. B. Fišer MG 06:37,50 3. gr. Spor
18. Vláďa Formánek Aero 06:39,90 3. gr. Tourin
19. Beránek Bugatti 06:49,70 6. gr. Rac
20. Tögl NSU 06:50,40 7. gr. Mot
21. Mikula DKW 06:55,40 8. gr. Mot
22. Mücke Rudge 06:55,80 9. gr. Mot
23. F. Proskowetz MG 06:56,00 4. gr. Spor
24. Kurlich Jawa 06:59,30 10. gr. Mot
25. František Kameš CS Aero 06:59,90 4. gr. Tourin
26. J. Süssmayer "Z" 07:03,60 5. gr. Tourin
27. A. Frick Bugatti 07:11,40 6. gr. Tourin
28. Jan Beneš CS Wikov 07:11,80 5. gr. Spor
29. Ervin Balzer CS ČZ Terrot 07:15,50 11. gr. Mot
30. J. Schreiber Jaguar SS 07:22,90 7. gr. Tourin
31. Loucký Jawa 07:29,60 8. gr. Tourin
32. J. Stehlík Praga 07:42,20 9. gr. Tourin
33. John ČZ 07:50,50 12. gr. Mot
34. Batula ČZ 07:51,90 13. gr. Mot
35. Frentlová Tatra 07:53,80 10. gr. Tourin
36. Tham Praga 07:54,00 11. gr. Tourin
37. K. Kraupner Citroen 08:18,70 12. gr. Tourin
38. Waclawek ČZ 08:25,70 14. gr. Mot
39. Fritz Hückel CS Gnome 08:32,10 13. gr. Tourin
40. K. Kraupner Norton 08:36,60 2. gr. Sideca
41. M. Večeřa Aero 09:52,00 14. gr. Tourin

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk