Výsledky Ecce Homo - 1926

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 78 Čeněk Junek Bugatti 05:38,60 1. gr. Rac
2. 80 Fritz von Zsolnay Gräf&Stift 05:41,70 2. gr. Rac
3. 44 Francesco Franconi Motosasoche 05:51,50 1. gr. Mot
4. 43 Bohumil Turek Harley Davidson 05:57,80 2. gr. Mot
5. 81 Ulrich F. Kinsky Steyr 05:58,80 3. gr. Rac
6. 71 Josef Gräf Gräf&Stift 05:59,70 1. gr. Spor
7. 67 Eliška Junková CZ Bugatti 06:16,00 2. gr. Spor
8. 30 Stanislav Chaloupka Scott 06:26,80 3. gr. Mot
9. 39 Václav Liška Scott 06:26,80 4. gr. Mot
10. Kavar Sunbeam 06:30,90 5. gr. Mot
11. 21 Bohumil Maťcha CZ Premier 06:31,80 6. gr. Mot
12. 75 Baron Von Wenzel-Mosan Mercedes 06:32,60 3. gr. Spor
13. 59 Philipp Frh. Von Berkheim Mercedes Benz 06:34,90 1. gr. Tourin
14. 56 Josef Veřmiřovský CS Tatra 06:35,50 2. gr. Tourin
15. 60 Baron Von Wenzel-Mosan Mercedes 06:45,20 3. gr. Tourin
16. 41 Roman Kopka Indian 06:49,90 7. gr. Mot
17. 29 G. König Sunbeam 07:02,20 8. gr. Mot
18. 49 Oskar Schmal Harley Davidson 07:05,10 1. gr. Sideca
19. 36 Michálek CS Norton 07:09,21 9. gr. Mot
20. 28 Karl Resta BMW 07:12,90 10. gr. Mot
21. 57 F. Spiegel-Diesenberg A.D.M. 07:17,20 4. gr. Tourin
22. 54 Hans Hönisch Bugatti 07:18,10 5. gr. Tourin
23. 48 Míťa Vychodil Montgomery 07:21,20 2. gr. Sideca
24. 76 Bedřich Soffer CS Senechal 07:24,80 4. gr. Rac
25. 35 Ju. Vemola B.V. 07:25,91 11. gr. Mot
26. 62 De Strasser Amilcar 07:28,80 4. gr. Spor
27. 17 Weigel A.J.S. 07:30,30 12. gr. Mot
28. 25 P. Ille Sunbeam 07:30,70 13. gr. Mot
29. 20 Vend. Hejzlar Chater Lea 07:33,80 14. gr. Mot
30. 7 A. Matyáš Grizzly 07:34,60 15. gr. Mot
31. 45 M. Grabecz Sunbeam 07:36,60 3. gr. Sideca
32. 18 F. Proskowetz Sunbeam 07:36,70 16. gr. Mot
33. 15 Thun-Hohestein Galloni 07:37,90 17. gr. Mot
34. 31 Stanislav Macek Norton 07:39,40 18. gr. Mot
35. 23 Otakar Vinkler Guzzi 07:40,80 19. gr. Mot
36. Karl Sponer Tatra 07:41,30 5. gr. Rac
37. 16 Jul. Robert A.J.S. 07:42,20 20. gr. Mot
38. 38 Franz R. Thonet Chater Lea 07:51,30 21. gr. Mot
39. 11 Čeněk Dlouhý Omega 07:57,00 22. gr. Mot
40. 8 Weigel New Henley 08:03,40 23. gr. Mot
41. 24 Emilian Philipp Norton 08:13,60 24. gr. Mot
42. 47 Hanák Norton 08:15,60 4. gr. Sideca
43. 33 Edmund Müller A.J.S. 08:21,60 25. gr. Mot
44. 82 Teimer Henderson 08:30,30 5. gr. Sideca
45. 64 Paul Christy B.N.C. 08:33,90 5. gr. Spor
46. 58 Jan Havránek Tatra 08:36,30 6. gr. Tourin
47. 2 Alfred Uxa CZ Puch 08:52,80 26. gr. Mot
48. 61 Leo Karger Austin 08:54,70 7. gr. Tourin
49. 53 Fritz Hückel CS Tatra 09:19,10 8. gr. Tourin
50. 4 Karel Balzer CS B.V. 09:40,60 27. gr. Mot
51. 52 V. Langhans Praga Piccolo 09:47,80 9. gr. Tourin
52. Jelinek Premier - 28. gr. Mot

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk