Výsledky Ecce Homo - 1925

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 94 Ulrich F. Kinsky Steyr 05:45,20 1. gr. Rac
2. 79 Fritz von Zsolnay ADM S 06:16,60 1. gr. Ca
3. 73 A. Lams Mathis 06:23,20 2. gr. Ca
4. 45 Bohumil Turek Harley Davidson 06:30,30 1. gr. Mot
5. 89 Wilfried Proskowetz CS Vauxhall 06:43,60 3. gr. Ca
6. 18 Čeněk Dlouhý Omega 06:47,00 2. gr. Mot
7. 16 A. Kraus Royal Enfield 06:55,80 3. gr. Mot
8. 83 K. Neugebauer N.A.G. 06:57,50 4. gr. Ca
9. 87 Franz Klinger Itala 07:01,80 5. gr. Ca
10. 56 Ot. Wainhara Brough Superior 07:03,40 1. gr. Sideca
11. 86 Leo Karger Steyr 07:03,40 6. gr. Ca
12. 9 Stanislav Chaloupka Lewis 07:04,00 4. gr. Mot
13. 38 Jiro Tachecí CZ Scott 07:12,00 5. gr. Mot
14. 33 F. Butschek Frera 07:14,20 6. gr. Mot
15. 8 Zanchetta Galloni 07:20,50 7. gr. Mot
16. 41 Ferdinand Winterherbst F.N. 07:20,70 8. gr. Mot
17. 26 Miloš Pecha B.S.A. 07:30,70 9. gr. Mot
18. 57 Míťa Vychodil Montgomery 07:31,90 2. gr. Sideca
19. 48 Ad. Tomaschek Coventry Eagle 07:34,60 10. gr. Mot
20. 88 G. Skutezky Tatra 07:36,30 7. gr. Ca
21. 15 Felix Proskowetz Sunbeam 07:37,90 11. gr. Mot
22. 23 Rudi Helfert FN 07:38,90 12. gr. Mot
23. 69 Richard Mittermüller CS Tatra 07:44,70 8. gr. Ca
24. 5 Bohumil Maťcha CZ Mars Villiers 07:54,60 13. gr. Mot
25. 76 Friedrich Otto Georg Kubisch-Glogsen Simson Spp. 07:55,50 9. gr. Ca
26. 65 F. Soffer Senechal 07:57,90 10. gr. Ca
27. 61 A. Lams Mathis 07:58,60 1. gr. CycleCa
28. 29 V. Štěpán Sarolea 08:05,10 14. gr. Mot
29. 51 M. Grabecz Sunbeam 08:09,00 3. gr. Sideca
30. 10 B. Zwach Omega 08:24,00 16. gr. Mot
31. 62 K. Kaden Austin 08:24,00 2. gr. CycleCa
32. 12 J, Matyáš Grizzly 08:24,00 15. gr. Mot
33. 81 G. Schlesinger N.A.G. 08:33,50 11. gr. Ca
34. 67 W. Czienskowski Mathis 08:39,60 12. gr. Ca
35. 52 A. Prokeš AJS 09:06,10 4. gr. Sideca
36. 80 H. Sobtzick N.A.G. 09:11,40 13. gr. Ca
37. 77 Herl. Zettlerová Laurin Klement 09:13,90 14. gr. Ca
38. 35 L. Trawniczek Triumph 09:33,70 17. gr. Mot
39. 66 Friedrich Paul Hückel CS Tatra 09:49,50 15. gr. Ca
40. 2 Julius Vemola BV 09:56,20 18. gr. Mot
41. 1 Karel Balzer CS BV 10:02,40 19. gr. Mot
42. 68 Minka Brassová Tatra 10:57,50 16. gr. Ca
43. 53 A. Trnka Grizzly 14:11,10 5. gr. Sideca
44. 24 Jul. Robert A.J.S. - 20. gr. Mot

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

MSMT
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk