Průběžný seznam přihlášených - ME Ecce Homo 2022

Sdílet

No. Driver Nat Competitor Car Cat Group Pf Class
1Christian MERLI ITA Christian Merli Osella FA 30 2 D/E2-SS - -3000
2Miloš BENEŠ CZE GMS ACCR Czech Team Osella FA 30 2 D/E2-SS - -3000
3Robin FAUSTINI CHE Ecurie Des 13 Etoiles Valais Osella FA 30 2 D/E2-SS - -3000
4Fausto BORMOLINI ITA Fausto Bormolini Reynard 2KL 2 D/E2-SS - -3000
5Renzo Maria NAPIONE ITA Renzo Maria Napione Reynard 01L 2 D/E2-SS - -3000
6Laszlo SZASZ HRV "AK ""Dubrovnik Racing""" Reynard 01L 2 D/E2-SS - -3000
7Jiří SVOBODA CZE Nutrend ACCR Czech Team Lola B03/51 2 D/E2-SS - -3000
8Martin JUHAS SVK Ambruz Racing Lola B02/50 2 D/E2-SS - -3000
9Vladimir STANKOVIČ SVN Vladimir Stankovič Lola B09 F3 2 D/E2-SS - -2000
10Christian FERSTL AUT MSC Rottenegg Tatuus Master S2000 2 D/E2-SS - -2000
11Lukáš MALÍK CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Tatuus FR2000 2 D/E2-SS - -2000
12Joel BURGERMEISTER CHE Joel Burgermeister Tatuus F4 T014 2 D/E2-SS - -2000
13Hermann WALDY AUT MSC Rottenegg Tatuus Master S2000 2 D/E2-SS - -2000
14Georg LANG DEU Georg Lang Tatuus FR2000 Evo 2 D/E2-SS - -2000
15Benjamin NOLL DEU Benjamin Noll Tatuus FR2000 2 D/E2-SS - -2000
16Sigrid Eva FERSTL AUT MSC Rottenegg Tatuus Master S2000 2 D/E2-SS - -2000
17Anna AMBRUZ SVK Ambruz Racing Tatuus FR2000 2 D/E2-SS - -2000
24Michele FATTORINI ITA Michele Fattorini Wolf GB08 Thunder 2 D/E2-SS - -1600
25Josef HLAVINKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Gloria C8F 2 D/E2-SS - -1600
28Petr TRNKA CZE ACCR Czech Trnka Racing Team Norma M20 FC 2 CN/E2-SC - -3000
29Sébastien PETIT FRA Sébastien Petit Nova NP 01-2 2 CN/E2-SC - -3000
30Petr VÍTEK CZE Climart Racing Team Osella PA 30 2 CN/E2-SC - -3000
31Ferdinand MADRIAN AUT MSC Rottenegg Norma M20 FC 2 CN/E2-SC - -3000
32Stefan ARMBRUSTER DEU Stefan Armbruster Osella PA 30 2 CN/E2-SC - -3000
33Joseba IRAOLA LANZAGORTA ESP Euskadi Automobilismo Enak Kluba Nova NP 01 2 CN/E2-SC - -3000
34Gazmend DEMOLLI KOS Gazmend Demolli Radical SR8 2 CN/E2-SC - -3000
35Alexander HIN DEU Alexander Hin Osella PA 30 2 CN/E2-SC - -3000
36David DĚDEK CZE Nutrend ACCR Czech Team Norma M20 FC 2 CN/E2-SC - -2000
37Alexander FRANK AUT MSC Rottenegg PRC FPR 2 CN/E2-SC - -2000
38Aleš MLEJNEK CZE Aleš Mlejnek Norma M20 2 CN/E2-SC - -2000
39Tereza MACHOVÁ CZE GMS Czech Racing Team Norma M20 F 2 CN/E2-SC - -2000
42Karel BERGER CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Osella PA 21 JRB 2 CN/E2-SC - -1600
43Gonzalo CABAÑAS FERNÁNDEZ-CAPALLEJA ESP Hill Climb Team Spain Nova NP 03 2 CN/E2-SC - -1600
46Karl SCHAGERL AUT MSC Mühlbach AM Hochkönig VW Golf Rallye 1 1 15 -
47Domagoj PEREKOVIĆ HRV Domagoj Pereković Mitsubishi Lancer Evo IX 1 1 16 -
48Dan MICHL CZE Michl ACCR Czech Team Lotus Elise 1 1 17 -
50Stefan PROMOK AUT MSC Mühlbach Mitsubishi Lancer Evo VIII 1 1 27 -
51Liridon KALENDERI KOS Liridon Kalenderi Mitsubishi Lancer Evo IX 1 1 29 -
52Kerstin TAUS AUT Kerstin Taus Subaru Impreza P4 Turbo 1 1 31 -
53Bernhard WILHELM AUT Bernhard Wilhelm Steyr Puch 650 TR 1 1 33 -
54Ivo KRAMPOTA CZE Ivo Krampota BMW M3 E36 1 1 35 -
56Ladislav ŠUBA CZE GT2 Motorsport S.R.O. BMW SS 22 E36 1 1 39 -
57Felix PAILER AUT Felix Pailer Lancia Delta Integrale Evo 1 2 40 -
58Nicolas WERVER FRA Nicolas Werver Porsche 997 GT3R 1 2 41 -
59Martin JERMAN CZE Martin Jerman Lamborghini Huracan GT3 1 2 41 -
60Kristyna FILLOVA CZE KRTZ Motorsport Mitsubishi Lancer Evo 1 2 41 -
62Tomislav MUHVIĆ HRV Tomislav Muhvić Mitsubishi Lancer Evo IX 1 2 43 -
63Bartłomiej MADZIARA POL Bartłomiej Madziara Porsche 991 1 2 48 -
65Zdeněk KMÍNEK CZE Zdeněk Kmínek Lamborghini Gallardo 1 2 50 -
66Pavel KOTEK CZE AMK Ecce Homo Sternberk V UAMK BMW M3 1 2 58 -
67Vojtech BEJDA CZE Vojtech Bejda Porsche 911 GT3 Cup 1 2 59 -
68Andre WÜRCHER AUT Andre Würcher Porsche 997 GT3 Cup 1 2 61 -
71Grzegorz DUDA POL Grzegorz Duda Hyundai I20 RX DM 1 2 74 -
73Tomas VAVRINEC CZE ACCR Czech CRC Team Mitsubishi Lancer Evo IX RS 1 3 80 -
74Roland HARTL AUT Team FS Motorsport Mitsubishi Lancer Evo VI 1 3 80 -
75Hermann BLASL AUT Hermann Blasl Opel Kadett Coupe 1 3 80 -
76Diethard STERNAD AUT Diethard Sternad Alfa Romeo 156 STW 1 3 80 -
77Antonino MIGLIUOLO ITA Antonino Migliuolo Mitsubishi Lancer Evo IX 1 3 80 -
78Václav JANÍK CZE Nutrend ACCR Czech Team Hyundai I30N TCR 1 3 81 -
79Jaromír MALÝ CZE Hyundai I Janík Motorsport Hyundai I30 N TCR 1 3 81 -
80Jiří THEIMER CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Peugeot 306 Maxi 1 3 82 -
81Igor STEFANOVSKI MKD Igor Stefanovski Hyundai I30 TCR 1 3 82 -
82Karel STEHLIK CZE KV Motor Team Mitsubishi Lancer Evo IX 1 3 84 -
83Rene WARMUTH AUT MSC Mühlbach AM Hochkönig VW Polo 16V 1 3 86 -
85Valdet KAÇANDOLLI KOS Valdet Kaçandolli Suzuki Swift 1 3 101 -
86Matija JURISIC HRV Matija Jurisic Skoda Fabia S2000 1 3 105 -
87Lukáš VOJÁČEK CZE Auto Racing Team Praha Mitsubishi Lancer Evo X 1 3 113 -
88Gabriela SAJLEROVÁ CZE Gabriela Sajlerova Mitsubishi Lancer Evo X 1 3 113 -
89Stefan DATZREITER AUT Stefan Datzreiter VW Polo 1 4 120 -
93Peter SZEPESI HUN Peter Szepesi BMW 320IS E30 1 4 121 -
94Josef DOHNÁLEK CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Citroën C2 VTS 1 4 121 -
95Jiří OŠMERA CZE Jiří Ošmera VW Scirocco 1 4 121 -
96Norbert NAGY HUN NNR Team Hungary KFT BMW 330Ci E46 1 4 123 -
97Vasilije JAKSIC MNE Vasilije Jakšić Mitsubishi Lancer Evo IX RS 1 4 127 -
98Peter AMBRUZ SVK Ambruz Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 1 4 127 -
99Peter EIBISBERGER AUT Peter Eibisberger Skoda Fabia S2000 1 4 131 -
100Janusz GRZYB POL Janusz Grzyb Honda Civic Type-R EP3 1 4 134 -
103Piotr ILNICKI POL Piotr Ilnicki Honda Civic Performance 1 5 160 -
104Jindrich PLUHAR CZE AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK Nissan Sunny 2.0 GTI 1 5 160 -
105Chris-Andre MAYER AUT Chris-Andre Mayer Honda Civic Type-R EP3 1 5 160 -
106Aleš PREK SVN Športni Klub Vrhnika Honda Civic Type-R 1 5 160 -
110Maciej SERAFIN POL Maciej Serafin Renault Clio Sport 2.0 16V 1 5 161 -
111Josef MICHL CZE Josef Michl Škoda 130 RS 1 5 162 -
113Lukáš MÜLLER CZE Alcore Motorsport, O.S. Škoda Octavia Cup 1 5 174 -
116Stephan OGRIS AUT Stephan Ogris Alfa Romeo 147 JTD Cup 1 5 184 -
120Faton RAMA KOS Faton Rama Renault Clio RS 1 5 215 -
122Adam KRÁLÍK CZE Adam Králík Seat Leon 1 5 218 -
123Lendrim DOGANI KOS Lendrim Dogani Peugeot 106 1 5 227 -
124Arjeta RYSHA KOS Arjeta Rysha Peugeot 106 1 5 344 -

poslední aktualizace datového zdroje: 22. 05. 2022 - 09:44:52 hod.

celkem přihlášených: 89

příhlášení ve skupinách:
Group 1 - 9
Group 2 - 11
Group 3 - 15
Group 4 - 9
Group 5 - 12
Group D/E2-SS - 19
Group CN/E2-SC - 14

Začátek závodu:
ME 2022
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk