Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2019

Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

Průběžný seznam přihlášených - ME Ecce Homo 2019

Sdílet

187 přihlášených jezdců

DRIVER TEAM NAT MAKE CLASS
ALMERAS Jean Marie Jean Marie Almeras FPosche 935Kat. 3 C5
AMBRUZ Peter Ambruz Racing SKMitsubishi Lancer EVO IXN+3000
AMBRUZ Anna Ambruz Racing SKHONDA Civic Type RN-2000
ANCIK Frantisek LamaRacing CZBMW E36E1+2000
ANDRISEKOVA Gabriela Gabriela Andrisekova CZSkoda 130 RSKat. 3 C1
BARAN Roman L Racing team PLMitsubishi Lancer EVO VIIIA+3000
BENES Oskar Auto racing team Praha CZFord FiestaE2-SH+2000
BENES Milos GMS RACING TEAM CZOsella FA-30D/E2-SS-3000
BENIK Marcel MTB Racing Team SKBMW 320iKat. 4 D2
BENIK Tomas MTB Racing Team SKLancia Beta CoupeKat. 3 C2
BERGER Karel Karel Berger CZFormula Konig E2E2H-SS-1400
BOHAC Milan Bohac Milan CZRenault ClioE1H-2000
BORKOVEC David David Borkovec CZSkoda Fabia TdiE1H+2000
BORMOLINI Fausto Fausto Bormolini IREYNARD K02D/E2-SS-3000
BOUDUBAN Fabien ECURIE DES ORDONS CHNORMA M20 FCE2-SC-3000
BOUVIER Christian Bouvier Christian FWolf GB08CN-2000
BROZ Robert Robert Broz CZSkoda 130 RSKat3. C1
CAMBAL Mojmir RS - team SKCitroen Saxo VTSE1-1600
CAPUCCI Marco Marco Capucci IOsella PA 21 SCN-2000
CEPICKA Vlastimil AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZMitsubishi Lancer Evolution XE1H+2000 4WD
CVRCEK Vieroslav L Racing team CZSkoda Fabia S2000E1+2000
CZAPKA Marian KATREX KAROLINA AUTOSPORT PLPorscheKat. 3 C3
DALL OGLIO Alberto Alberto INORMA F20CN-2000
DEDEK David NUTREND ACCR Czech Team CZAlfa Romeo 147, 2,0 TSA-2000
DEMETER Matej Demo motorsport team SKCitroen Saxo E1-1600
DEMUTH Guy Demuth Guy LUXNorma M20 FC E2-SC-3000
DERDAK David KESKO Racing SKSkoda FabiaE1-1400
DEUTSCH BERNHARD MSC ROTTENEGG ASTEYR PUCH 650 TRKat.1 - A1
DI FANT Ivan Forum Iulii H.C. IAutobianchi A112 AbarthKat. 3 C1
DLOUHY Petr Petr Dlouhy CZSprint Car BarracudaSprint Car -600
DOHNALEK Josef AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZCitroen C2 VTSE1-1600
DOLEZAL Petr Petr Dolezal CZRSK KartcrossSprint Car
DOLEZAL Lubomir Lubomir Dolezal CZMTX 1-06Kat. 5 E7
DROTAR Igor Drotar Autosport R SKSkoda Fabia DTRiE2-SH+3000
DUBAI Berg Monster Team PLMitsubishiE2-SH+3000
DUBOCZI Jaroslav Demo motorsport team SKSeat Leon Supercopa TDIE1-2000
DVORAK Pavel Pavel DVORAK CZMARTINI F2E2 SS-2000
FAGGIOLI SIMONE BEST LAP SSD INORMA M20 FCE2-SC-3000
FERSTL Christian Christian Ferstl ATatuus NTF S2000E2-SS-2000
FERSTL Sigrid Sigrid Ferstl APRC S5CN-2000
FILIPIN Jiri Jiri Filipin CZSuzuki Swift GTiE1-1400
FILLOVA Kristyna KRTZ motorsport CZMitsubishi Black 9E2-SH+3000
FISCHER Gerhard FORD RACING CLUB AFord Escort 1300GTKat. 2 B3
FREUDENSCHUß Willy Team Terschl Austria ABMW 323 iKat. 4 D3
FURIS Pavel AlcoreMotorsport CZPeugeot 205 Mi16E1H-2000
FUSKO Frantisek Kesko racing SKSeat Leon TdiN-2000
GäNSDORFER Ales ACCR CZECH MAVERICK TEAM CZFormule MTX1-10Kat.5 - E4
GOLIS Jan AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZFormule konig E2H-SS-1000
HAJEK Marek Marek Hajek CZBMW E36 CompactE1H-2000
HAUSER Tibor Tibor Hauser SKSKODA 130RSKat. 3 C1
HEDA Jiri Alcore Motorsport CZRyba Formule3E2H-SS-1000
HERNADI Laszlo A.K Dubrovnik Racing HMitsubishi Lancer Evo IX R4S20+3000
HIMMER Petr Alcore Motorsport CZSkoda 130LRE1H-1400 Skoda
HOLAN Ivo Ivo Holan CZMitsubishi Lancer Evo IXN+3000
HOLZER Christian Historic Racing Team Austri ASteyr Puch 650 TRKat.1 - A1
HORT Martin Martin Hort CZPeugeotE1H-1600
HRADIL Vladimir Vladimir Hradil CZSkoda 110RE1H-1400
HUBACEK Karel Autoklub JV Sport Racing ACR CZBMW M3 GTRE2-SH+3000
HUBR Frantisek Frantisek Hubr CZSubaru Impreza STIE1H+2000
HUSKA Marek LamaRacing SKSkoda FeliciaE1-1400
CHMELIK Martin PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. CZRenault ClioE1H-2000
CHUDOBA Zdenek AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZNorma M20 FE2-SC-2000
CHYTIL Martin Martin Chytil CZMTX 1-06BKat. 5 E4
CHYTIL Ondrej Chytil Motorsport ACCR Czech Team CZMTX 1-03 Kat. 5 E2
INDRA Jindrich ACCR Czech Team Indra CZSkoda 110 LKat. 3 C1
JANIK Vaclav NUTREND ACCR Czech Team CZNorma M20FCE2-SC-3000
JENSEN Anders Jensen Anders SWESAAB SportKat. 1 A1
JERMAN Martin ACCR Czech Jerman Team CZLamborghini Gallardo GT3GT+3000
JEZEK Radim Radim Jezek CZSkoda FeliciaE2-SH-1400
JUHAS Martin Ambruz Racing SKTATUUS FR2000E2-SS-2000
KACVINSKY Peter Ambruz Racing SKHONDA Civic Type RN-2000
KADLECEK Jiri Jiri Kadlecek CZHONDA CIVIC 1.6 VTiE1H-1600
KASPAR Zdenek Zdenek CZAero Minor Le MansKat.1 A7
KLIMES Lukas AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZFord Puma E1H-2000
KLUS Adam Adam CZHSS March Audi turbo Can AmKat. 5 E10
KMET Frantisek AUTOSPORT Kmet SKEASTER MTX 1-03Kat. 5 E2
KMINEK Zdenek MJ Autosport CZNISSAn 350 Z - FAIR LADYGT+2000
KNAPEK Tomas Tomas Knapek CZMTX Faster E2H-SS-1400
KOCIRIK David AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSkoda Rapid 136E1H-1400 Skoda ZAV
KONICAR Vladimir 1a ACCR Czech Team CZBMW 2002 TIKat. 1 A5
KOPECEK Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule Opel LotusE2H-SS-2000
KOPECEK Pavel AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule MTX-03E2H-SS-1400
KOPECKY Ludek Ludek Kopecky CZLada 2103E1H-1600
KOTASKA Adam Adam Kotaska CZYamaha - Planetkartcross Kamikaz 3Sprint Car -600
KOTEK Pavel AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZBMW M3E2-SH-3000
KOZAR Yevhen Yevhen Kozar CZRenault Megan RSN-2000
KRACMAR Zdenek AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZDEMON CARE2-SC-1600
KRAMPOTA Ivo Ivo Krampota CZBMW M3 E36E2-SH+3000
KREJSA Miroslav Miroslav Krejsa CZMTX 1-03Kat. 5 E7
KRISTEK Jindrich Jindrich Kristek CZHonda Civic EK4E1H-1600
KRIVKA Tomas Tomas Krivka CZRENAULT CLIO SPORTE1-2000
KRNAK Jiri Tomas Chabr CZSkoda fabiaN-1400
KUBICEK Jiri SK Induetrietechnik ACCR Czech Team CZSkoda 130 RSKat.3 C1
KUBIN Adam Adam Kubin CZMitsubishi Lancer Evo IXE1H+2000
KUS Petr AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZVW Golf I 16VE1H-2000
LAMPERT Christoph Rauch Power Sports AOsella FA 30D/E2-SS-3000
LISA Petr Autoklub JV Sport Racing ACR CZNorma M20FCE2-SC-2000
LOS jiri Racing Team 3L z.s. CZRenault Megan RSN+3000
LOUBAL Lubomir Lubomir Loubal CZVW Golf 4TdiE1-3000
MACEK Vojtech Vojtech Macek CZSkoda 110RE1H-1600
MADRIAN Ferdinand MSC Rottenegg ANorma M20FCE2-SC-3000
MACH Jan Jan Mach CZSkoda Octavia CUPE1-2000
MACHOVA Tereza GMS Racing Team CZSuzuki SwiftE1-1400
MAIER Helmut H+R Spezialfedern DV W Spiess Golf 16 VE1-1600
MALA Kristyna MJ Autosport CZRENAULT - CLIO SPORT CR 1NA-2000
MALKOVA Simona Simona Malkova CZHonda Civic VTECE1-1600
MALY Jaromir MJ Autosport CZBRC CM 05 EVOE2-SC-1600
MICHL Josef MICHL MOTOR ACCR CZECH TEAM CZŠkoda 130 RSKat. 2 B3
MICHL Dan MICHL ACCR TEAM CZLotus EliseE2-SH-3000
MIKES Jaroslav ACCR Mikes racing Czech Team CZSkodaKat.2 - B3
MILON Jan Jantar Team SKMcLarenGT+3000
MLEJNEK Ales Ales Mlejnek CZGloria C8FD/E2-SS 1600
MNUK Radek Radek Mnuk CZSkoda 130 RSKat. 3 C1
MÖSSLER Harald Historic Racing Team Austria HRTA ASteyr Puch BergspyderKat.1 - A7
MÜHLPARZER Gerhard Gerhard Mühlparzer ASteyr Puch 650 TRKat. 1 A1
MULLER Lukas Alcore Motorsport CZSkoda Octavia CupE1H-2000
MULLER Michal Alcore Motorsport CZSkoda 100E1H-1400 Skoda
MUTNANSKY Ivan ZANETI Motorsport SKMITSUBISHI LANCER EVO X R4S20+3000
NAPIONE Renzo RENZO NAPIONE IREYNARD K02D/E2-SS-3000
NECKAR Libor AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZTatuus Master LNR EVOD/E2-SS-2000
NESPOR Radoslav Radoslav CZPorsche 997 GT3 Cup/rallyeGT+2000
NEUBAUER Herbert Historic Racing Team Austria ALancia Delta Integrale HF 16VKat. 4 D6
NEVERIL Dusan Dusan Neveril CZNorma M 20 FCE2-SC-3000
NOVAK Marek Marek Novak CZHonda CBR RR 600SprinCar
NOVICKY Michal AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZLigier JS 49HondaE2-SC-2000
ONDREJKA Jan Jan Ondrejka SKGIOM 01TSCR 28 HK 1
OSLADIL Jan AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule Van DiemenE2H-SS-1400
OSLADIL Jan AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule MTX-06E2H-SS-1600
OSMERA Jiri PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. CZVW SCIROCCOE2-SH-2000
PAILER Felix Felix Pailer ALanciaE2-SH
PALMIERI Giuliano Giuliano Palmieri IDe Tomaso PanteraKat. 2 B6
PAVLIK Denis L Racing team SKPeugeot 208 R2 VtiA-1600
PETIT Sebastien PETIT Sebastien FNORMA M20 FCCN-2000
PLEVA Martin AMK Vrbno pod Pradedem CZSkoda 100E1H-1400
POLACEK Martin Martin Polacek SKBMW M3E1+2000 2wd
POPOV GEORGI GEORGI POPOV CZSKODA FELICIA PICK-UP FREE STYLEE1H-1600
POPOVA ELISKA ELISKA POPOVA CZSUZUKI SWIFTE1H-1400
POPPE Thomas Thomas Poppe DMercedes Benz 500 SLC AMGKat.3 - C5
PRASEK Jaroslav gt2 motorsport s.r.o. Milan Galas CZCHevron B42 F 2Kat. 5 E5
PRATLONG Michel Pratlong Fmercedes benz 350 slcKat. 2 B6
PURS Patrik amk JAP racing SKhonda civicE1-1600
REJL Martin Rejl Martin CZSkoda 130 RSE1H-1600
RYBNICEK Marek ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY CZMc F1 EVOE2-SH-3000
SALEK Jan Alcore Motorsport CZEstonia 21E2H-SS-1600
SEDLACEK Michal GMS RACING TEAM CZFIAT RITMO ABARTH 130 TCKat.4 - D5
SEETHALER Alexander HRTA ASteyr PuchKat. 1 A1
SCHMITTER FREY Philippe SCHMITTER FREY Philippe FRENAULT RS 01E2-SH+3000
SCHULTE Manfred Team EUROREPAR Car Service Germany DCITROEN Nemeth AX Kit CarE1-1600
SPALEK Jiri LiquiMoly racing CZNorma M20F EVOE2-SC-3000
SPILKA Michal AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Free StyleE1H-1400
SPORER Rudolf Rudolf Sporer AAlfa Romeo Giulia 1,5H1-B4-1600ccm
STEJSKAL Milan GMS RACING TEAM CZLADAKat.4 - D4
STEJSKAL Bronislav AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Kit-CarE1-1400
STERBA Josef Josef Sterba CZFIAT ABARTH 1000 TCKat.1 - A2
STIETKA Walther Historic Racing Team Austria AVW 1302Kat. 2 B4
STRNAD Petr Petr Strnad CZSkoda 130 rsB3
STUDENY Lukas Alcore Motorsport CZskoda 110RE1H-1400 Škoda
SUBA Ladislav AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZBMW SS19E1H+2000
SUROWKA Jaroslav Jaroslav CZNorma M20E2-SC-2000
SUSTR Miloslav Miloslav Sustr CZSkoda FavoritE1H-1600
SUTLAK Miroslav Miroslav Sutlak CZSkoda Fabia S2000A-2000
SVOBODA Libor Libor Svoboda CZHondaE1H-1600
SVOBODA Jiri NUTREND ACCR Czech Team CZLola B02/50D/E2-SS-3000
SVOZIL MICHAL AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZBMW M3E1-3000
THEIMER Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZPeugeot 306 MaxiE2-SH-2000
TOMECEK Lukas AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZVW Golf I OettingerE1H-1600
TRNKA Petr ACCR Czech Trnka Racing Team CZLigier JS53 Evo2 LRME2-SC-2000
TRNKA Jan Trnka Jan CZSkoda Felicia Kit KarA-1400
TURRIZIANI Roberto Roberto TURRIZIANI IOSELLA PA9/90Kat.4 D7
TYKAL Petr SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM CZMTX 1-03E2-1600
VASEK Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSKODA OctaviaE1-2000
VAVRINEC Tomas ACCR Czech CRC Team CZMITSUBISHI EVO IXN+3000
VELEBNY MICHAL MICHAL VELEBNY CZSKODA SPORTKat.1 A7
VITEK Petr CLIMART RACING TEAM CZOsella PA 30E2-SC-3000
VOJACEK Lukas ACCR CZECH ENNOBLE TEAM CZSubaru Impreza wrx stiA+3000
VOJVODIK Ivan Vojvodik Ivan CZLada Samarakat.4 D4
VOLLUZ Joël Volluz motorsport CHOsella FA30D/E2-SS-3000
VONDRAK Petr Petr Vondrak CZOsella PA21 SE2-SC-2000
VONDRAK Martin Vondrak Martin CZTatuus Formula Masters E2-SS-2000
VYMETAL Lubomir Lubomir CZBMW M3 E46E1H+2000
WINDSTEIG Werner Werner WINDSTEIG ACitroen AX SportKat. 4 D4
WINTER Jaroslav AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZHonda Civic 2,0 Type RE1H-2000
ZACEK Petr Petr Zacek CZAudi Sport Quattro S1E1H+2000
ZAK Josef AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSkoda 100E1H-1400
ZMESKAL Milos Milos Zmeskal CZRalt 032Kat. 5 E9
ZOUFALA Martina AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda FeliciaE1H-1600
ZOUFALY Karel AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Pick-UP FREESTYLEE1H-1600

tučně ... jezdec přihlášený za posledních 24h
bold .... driver entered the last 24 hours

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk